Sport :  Forum Sportowe The fastest message board... ever.
Forum sportowe 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: waldic (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 00:59:41

Witam
Udało się opracować odpowiedni system i w turnieju zagrają wszyscy zgłoszeni.

Eliminacje będą rozegrane w 24 grupach 4 osobowych. 12 grup rozpocznie o 10:00 druga 12 później. Zgodnie z komunikatem będą rozegrane turnieje pocieszenia.
Eliminacje będą rozegrane w 24 grupach 4 osobowych. 12 grup rozpocznie o 10:00 druga 12 później.
Zgodnie z komunikatem będą rozegrane turnieje pocieszenia. Proszę o punktualność;
Wejście do szkoły będzie od strony boiska.


O godzinie 10:00 rozpoczną gry;

1.. Bara Janusz … Pabianice … ELMAX Paianice … 99
2.. Bereżewski Jakub … Łódź … PROJEKT X … 25
3.. Burhard Paweł … Tomaszów Mazowiecki … TOMASZÓW Mazowiecki … 29
4.. Cieśliński Dariusz … Rzgów … JAGIELLONIA Tuszyn … 99
5.. Filipczak Jacek … Brzeziny … MLUKS Brzeziny … 21
6.. Fronczak Artur … Łódź … MKS JEDYNKA Łódź … 70
7.. Fronczak Magda … Łódź … MKS JEDYNKA Łódź … 51
8.. Gajewicz Konrad … Łódź … X-TEAM … 99
9.. Goździk Zbigniew … Tomaszów Mazowiecki … TOMASZÓW Mazowiecki … 25
10. Grzesiak Mateusz … Łódź … GERONIMO … 17
11. Guzek Mateusz … Łowicz … ŁOWICZ … 21
12. Jaworski Jacek … Tomaszów Mazowiecki … TOMASZÓW MAZOWIECKI … 99
13. Juszko Adam … Pabianice … PGE Dystrybucja … 99
14. Juszko Andrzej … Łódź … ADAMEX … 99
15. Kałużewski Michał … Łódź … KORMAH … 99
16. Kamiński Jacek … Łódź … ZAPAŁ … 99
17. Kamiński Krzyś … Łódź … MKS JEDYNKA Łódź … 99
18. Kaziarski Jacek … Skierniewice … X-TEAM … 99
19. Kędzia Szymon … Aleksandrów Łódzki … AZS UŁ … 99
20. Kiciński Ryszard … Łódź … BSA RODZINA … 99
21. Kołodziejczyk Hubert … Łódź … KORMAH … 63
22. Kopczyński Adam … Łódź … DRAGON … 63
23. Koziróg Paweł … Łódź … KAMIKAZE … 63
24. Krych Krzysztof … Łódź … PAŁAC MŁODZIEŻY 2 … 21
25. Krzymiński Krzysztof … Łódź … GERONIMO … 99
26. Kurzawski Jędrzej … Łódź … KAMIKAZE … 29
27. Maniak Paweł … Krzepocinek … GOK LUTOMIERSK … 99
28. Marchwicki Paweł … Łódź … ARIZONA … 99
29. Michalak Ludwik … Łódź … PAŁAC MŁODZIEŻY 2 … 99
30. Misiak Adam … Aleksandrów Łódzki … ALEKSANDRÓW Łódzki … 99
31. Mruk Wiesław … Łódź … ZAPAŁ … 70
32. Olborski Przemysław … Łódź … AZS UŁ … 99
33. Prusinowski Szymon … Niesułków … LKS POLONIA Niesułków … 70
34. Przesmycki Przemysław … Łódź … GEMLAK 99
35. Raszkiewicz Adam … Łódź … UNIWERSYTET MEDYCZNY … 17
36. Rejze Robert … Łódź  … FALCO … 17
37. Rybikowski Szymon … Łódź … WHSZ … 99
38. Siedlecki Mirosław … Łódź … BSA RODZINA … 63
39. Smulik Bartosz … Łódź … BLOK EKIPA … 70
40. Stefańczyk Bogusław … Rąbień … TBS PIEKARNIA … 21
41. Szcześniak Karol … Zgierz … SOKÓŁ Zgierz … 99
42. Uściński Waldemar … Kutno … X-TEAM … 99
43. Walaszczyk Rafał … Łódź … ENERGETYK … 99
44. Wiaderny Paweł … Łódź … ZARTEN … 99
45. Wieczorek Kazimierz … Łódź … AMPER Łódź … 99
46. Wojciechowski Wojciech … Łódź … KWJ Łódź … 63
47. Wójcik Mateusz … Zgierz … ELTA Łódź … 25

Na dwunastą zapraszamy:

1.. Cegielski Adam … Maków … MAKÓW … 51
2.. Chromiak Dawid … Kudrowice … OSP Kudrowice … 99
3.. Ciepluch Adam … Łódź … KORMAH … 99
4.. Ciesielski Robert … Łódź … ARISTO JEANS … 55
5.. Czuj Władysław … Brzeziny … MLUKS Brzeziny … 51
6.. Dens Marcin … Brzeziny … JUSPORT 2 … 99
7.. Duraj Andrzej … Łódź  … ARIZONA … 46
8.. Fordoński Paweł … Łódź … DREWNOSTYL.PL … 99
9.. Głobiński Krzysztof … Łódź … AMPER Łódź … 63
10. Gołębski Piotr … Koło … KOŁO … 99
11. Gruszecki Witold … Łódź … HUNTERS Łódź … 41
12. Grzesiak Marek … Łódź … GERONIMO … 70
13. Jeske Ryszard … Łódź … BSA RODZINA … 63
14. Juchniewicz Jerzy … Łódź … AMPER Łódź … 63
15. Kałużewska Magdalena … Łódź … KORMAH … 99
16. Kilanowski Maciej … Łódź … PAŁAC MŁODZIEŻY 2 … 46
17. Klimek Paweł … Kudrowice … OSP Kudrowice … 99
18. Klimek Tomasz … Kudrowice … OSP Kudrowice … 99
19. Kołakowsi Lech … Skierniewice … Skierniewice … 99
20. Kołdrzak Marcel … Łódź … ŁÓDŹ … 99
21. Kołodziejski Michał … Łódź … KORMAH … 99
22. Kopczyński Jerzy … Łódź … DRAGON … 33
23. Korkosiński Bartosz … Łódź … PAŁAC MŁODZIEŻY 2 … 99
24. Kosiorek Dominik … Łódź … TOPSPIN … 33
25. Kotlicki Mirosław … Rzgów … JAGIELLONIA Tuszyn … 99
26. Kubicki Robert … Rąbień … BASTION … 29
27. Ługowski Jarosław … Łódź … DREWNOSTYL.PL … 51
28. Marciniak Iza … Łódź … DRAGON … 55
29. Marciniak Zbigniew … Łódź … ARISTO JEANS … 37
30. Markowski Andrzej … Kutno … KUTNO … 99
31. Mielczarski Piotr … Nowy Duninów … Nowy Duninów … 99
32. Mirys Krzysztof … Niesułków … LKS POLONIA Niesułków … 99
33. Moćko Przemysław … Łódź … ENERGETYK … 47
34. Nowak Tomasz … Maków … MAKÓW … 41
35. Olbiński Janusz … Łódź … ARISTO JEANS … 33
36. Pietrasiak Dominik … Niesułków … LUKS KOŹLE … 33
37. Pietrzak Jan … Rzgów … JAGIELLONIA Tuszyn … 99
38. Sitarski Tomasz … Łódź … HUNTERS Łódź … 49
39. Skowroński Maciek … Kożle … LUKS KOŹLE … 99
40. Sobieszek Sławomir … Brzeziny … MLUKS Brzeziny … 99
41. Stawiany Michał … Brzeziny … MLUKS Brzeziny … 99
42. Stopczyk Marcin … Łódź … BSA RODZINA … 55
43. Szurgot Andrzej … Kolonia Powiercie … KOŁO … 99
44. Świech Kazimierz … Łódź … ŁÓDŹ … 99
45. Wieczorkiewicz Tomasz … Łódź … ŁÓDŹ … 37
46. Wlazło Wojtek … Niesułków … LKS POLONIA Niesułków … 55
47. Zbrojewski Aureliusz … Łódź … ZARTEN … 99


A na 14:30


1.. Czyżewski Tomasz … Skierniewice … SKIERNIEWICE … 1
2.. Małkus Paweł … Konin … OCHMAN Raszków … 2
3.. Śniady Kacper … Pabianice … GOK Rzgów … 3
4.. Wroński Piotr … Łódź … GEMLAK … 3
5.. Sokołowski Szymon … Łódź … FALCO … 3
6.. Ciekański Jerzy … Wola Wiązowa … WOLA Wiązowa … 6
7.. Frątczak Arkadiusz … Łódź … ENERGETYK … 7
8.. Konecki Adam … Łódź … ADAMEX … 7
9.. Ciesiołkiewicz Waldemar … Łódź … DREWNOSTYL.PL … 9
10. Szczepaniak Przemysław … Łódź … PAŁAC MŁODZIEŻY 2 … 9
11. Iwulski Robert … Koło … OCHMAN Raszków … 9
12. Kordylewski Piotr … Konin … OCHMAN Raszków … 9
13. Maślanka Piotr … Łódź  … AZS UŁ … 12
14. Kasza Dominik … Łódź … GEMLAK … 12
15. Lewandowska Iwona … Łódź … ARISTO JEANS … 12
16. Jacak Patryk … Łódź … PAŁAC MŁODZIEŻY 1 … 12

Ze sportowym pozdrowieniem
Waldemar Ciesiołkiewicz



Zmieniany 34 raz/y. Ostatnio 2015-12-19 18:24 przez waldic.

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Sitreg (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 06:54:41

Przemek Szczepaniak zgłasza się! :)
Pozdrawiam ! :)

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: ANDREW (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 10:08:01

Witam! zgłaszam udział Andrzej Duraj .

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: BerTo91 (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 12:01:00

Witam :)

Zgłaszam się!

Hubert Kołodziejczyk (rocznik 1991), Zespół KORMAH (V liga),Łódź,

Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-12-10 12:45 przez BerTo91.

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: adam_wdz (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 12:16:14

Adam Raszkiewicz zgłasza się,pozdrawiam.

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: kolodziej91 (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 12:42:20

zgłaszam się

Michał Kołodziejski 1991r zespół KORMAH

pozdrawiam

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Dominik K (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 14:05:37

Witam,


zgłaszam się do turnieju,

Pozdrawiam,
Dominik Kasza GEMLAK

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Win28 (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 18:51:34

Witam,
Zgłaszam się do udziału w turnieju.
rocznik 1974
III liga amatorska - Drużyna Hunters.
Pozdrawiam
Tomasz Sitarski - tel. 602396217

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: wojtaaas (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 19:13:23

Zgłaszam się Wojtek Wlazło oraz zgłaszam Dominika Pietrasiaka
Pozdrawiam

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Matig1997 (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 20:41:48

Zgłaszem :
Mateusz Grzesiak
Marek Grzesiak oraz
Krzysztof Krzymiński
Wszyscy Geronimo V liga, Łódź.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-12-10 20:44 przez Matig1997.

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: iwlew (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 22:12:11

Zgłaszam się. Iwona Lewandowska

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Wieslaw Mruk (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 22:48:48

Zgłaszam się
Wiesław Mruk

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: adamexis (IP zapamiętane)
Data: 10 gru 2015 - 23:57:07

Adam Kopczyński zgłaszam się

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Gawial (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2015 - 05:31:00

Robert Kubicki zgłasza się

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: kamyk (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2015 - 10:14:06

Witam,
proszę o wpisanie do turnieju
Jacek Kamiński - Zapał
Krzyś Kamiński - MKS Jedynka (rocznik 2004)
Dziękuję.

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Doominic (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2015 - 10:15:11

Zgłaszam się
Dominik Kosiorek

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Janusz Olbiński (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2015 - 17:39:33

zgłaszam śię Janusz Olbiński

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Przemysław Olborski (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2015 - 20:40:27

zgłaszam udział

Przemysław Olborski

pozdrawiam

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: tomasz.klimek (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2015 - 21:05:51

Witam,zgłaszam zawodników:
Tomasz Klimek
Dawid Chromiak
Paweł Klimek
Drużyna OSP Kudrowice

Re: Drugi turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: kobza5775 (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2015 - 21:30:30

Zgłaszam się
Paweł Maniak GOK Lutomiersk
Podrawiam

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.