Sport :  Forum Sportowe The fastest message board... ever.
Forum sportowe 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: waldic (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 10:40:21

Lista wg rankingu;

1***Małkus Paweł***OCHMAN Raszków***Konin*** 2
2***Koziarski Jacek***X-TEAM***Skierniewice*** 3
3***Konecki Adam***ADAMEX***Łódź *** 4
4***Śniady Kacper***GOK Rzgów***Pabianice*** 5
5***Frątczak Arkadiusz***SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź***Łódź*** 8
6***Kordylewski Piotr***OCHMAN Raszków***Konin*** 9
7***Iwulski Robert ***OCHMAN Raszków***Koło***10
8***Szczepaniak Przemysław***PAŁAC MŁODZIEŻY 2***Łódź***11
9***Przesmycki Przemysław***GEMLAK***Łódź***12
10***Gołębski Piotr***KOŁO***Koło*** 15
11***Ciesiołkiewicz Waldemar***DREWNOSTYL.PL***Łódź*** 16
12***Wrzosek Andrzej***RAWA MAZOWIECKA***Rawa Mazowiecka***17
13***Maślanka Piotr***AZS UŁ***Łódź *** 18
14***Jacak Patryk***PAŁAC MŁODZIEŻY 1***Łódź*** 19
15***Raszkiewicz Adam ***UNIWERSYTET MEDYCZNY***Łódź***20
16***Kasza Dominik***GEMLAK***Łódź*** 21

17***Rejze Robert***FALCO***Łódź *** 23
18***Sokołowski Witold***FALCO***Stróża*** 24
19***Filipczak Jacek***MLUKS Brzeziny***Brzeziny*** 25
20***Lewandowska Iwona***ARISTO JEANS***Łódź*** 26
21***Kurzawski Jędrzej***KAMIKAZE***Łódź***27
22***Goździk Zbigniew***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki***28
23***Grzesiak Mateusz ***GERONIMO***Łódź*** 29
24***Gruszecki Witold***HUNTERS Łódź***Łódź***30
25***Kubicki Robert***BASTION***Rąbień***31
26***Nowak Tomasz ***MAKÓW***Maków*** 32
27***Olbiński Janusz***ARISTO JEANS***Łódź*** 33
28***Bara Janusz***ELMAX Paianice***Pabianice*** 35
29***Marciniak Zbigniew***ARISTO JEANS***Łódź*** 35
30***Bereżewski Jakub***PROJEKT X***Łódź*** 38
31***Szcześniak Karol***SOKÓŁ Zgierz***Zgierz*** 38
32***Kilanowski Maciej***PAŁAC MŁODZIEŻY 2***Łódź*** 40
33***Kosiorek Dominik***TOPSPIN***Łódź*** 41
34***Burhard Paweł***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki*** 42
35***Mikołajczyk Grzegorz***BASTION***Łódź*** 44
36***Tarkowski Jacek***UNIWERSYTET MEDYCZNY***Łódź*** 45
37***Kopczyński Jerzy***DRAGON***Łódź*** 46
38***Będzyński Dariusz***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki*** 47
39***Wieczorkiewicz Tomasz***ŁÓDŹ***Łódź*** 47
40***Duraj Andrzej***ARIZONA***Łódź *** 50
41***Wlazło Wojtek***LKS POLONIA Niesułków***Niesułków*** 52
42***Podstawczyński Hubert***KANZAS***Konstantynów Łódzki*** 53
43***Cegielski Adam ***MAKÓW***Maków*** 54
44***Ciesielski Robert***ARISTO JEANS***Łódź*** 56
45***Marciniak Iza***DRAGON***Łódź*** 57
46***Skowroński Maciek***LUKS KOŹLE***Kożle*** 61
47***Korkosiński Bartosz***PAŁAC MŁODZIEŻY 2***Łódź*** 62
48***Wojciechowski Wojciech***KWJ Łódź***Łódź*** 63
49***Czuj Władysław***MLUKS Brzeziny***Brzeziny*** 64
50***Szurgot Andrzej ***KOŁO***Kolonia Powiercie*** 64
51***Odrowski Sławomir***JUSPORT 2***Łódz*** 67
52***Stopczyk Marcin***BSA RODZINA***Łódź*** 67
53***Michalak Ludwik***PAŁAC MŁODZIEŻY 2***Łódź*** 71
54***Dubiela Jacek***X TEAM***Łódź*** 72
55***Mruk Wiesław***ZAPAŁ***Łódź*** 73
56***Głobiński Krzysztof***AMPER Łódź***Łódź*** 74
57***Koziróg Paweł***KAMIKAZE***Łódź*** 74
58***Siedlecki Mirosław***BSA RODZINA***Łódź*** 79
59***Kiciński Ryszard***BSA RODZINA***Łódź*** 80
60***Juchniewicz Jerzy***AMPER Łódź***Łódź*** 82
61***Kołodziejczyk Hubert***KORMAH***Łódź*** 82
62***Fordoński Paweł***DREWNOSTYL.PL***Łódź*** 87
63***Grzesiak Marek ***GERONIMO***Łódź*** 89
64***Kołdrzak Marcel***KORMAH***Łódź*** 89
65***Smulik Bartosz***BLOK EKIPA***Łódź*** 89
66***Rebkowiec Waldemar***PGE Dystrybucja***Łódź*** 93
67***Stefańczyk Bogusław***TBS PIEKARNIA***Rąbień*** 93
68***Kołodziejski Michał ***KORMAH***Łódź*** 95
69***Olborski Przemysław***AZS UŁ***Łódź*** 96
70***Kołakowski Lech***SKIERNIEWICE***Skierniewice*** 101
71***Tataj Mariusz***UKS Bednary***Bednary*** 107
72***Myczka Przemysław***UKS Bednary***Bednary*** 116
73***Podolski Adrian***LUKS KOŹLE***Koźle*** 116
74***Wencel Mariusz***KANZAS***Konstantynów Łódzki*** 116
75***Grabowicz Grzegorz***JUSPORT 2***Łódź*** 119
76***Dziedziński Marek***Szkoła Mistrzów TT ***Szkoła Mistrzów TT Tomaszów Maz.*** 123
77***Kamiński Jacek ***ZAPAŁ***Łódź*** 125
78***Andruszkiewicz Dagmara***ARISTO JEANS***Łódz*** 131
79***Głuszczak Andrzej***AZS UŁ***Łódź*** 131
80***Cichosz Konrad***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki*** 133
81***Kozulski Piotr ***MAXIMUS***Łódź*** 133
82***Sowiński Arkadiusz***BLOK EKIPA***Łódź*** 133
83***Wasiak Roman***SOBMAR***Rzgów*** 139
84***Kamiński Krzyś***MKS JEDYNKA Łódź***Łódź*** 142
85***Borys Marek***OSP Kudrowice***Kudrowice*** 151
86***Kwiatkowski Wiktor***SSN START ***Wielka Wola*** 151
87***Drabicki Tadeusz***ALEKSANDRÓW Łódzki***Alekasndrów Łódzki***
88***Grabowicz Mateusz***MKS JEDYNKA***Łódź***
89***Jankowski Szymon***PAŁAC MŁÓDZIEŻY***Łódź***
90***Kapusta Marcin***EXPANDOR***Głowno***
91***Klim Wojciech ***MLUKS Brzeziny***Brzeziny***
92***Kunert Szymon***ŁÓDŹ***Łódź***
93***Laudański Piotr***KANZAS***Łódź***
94***Łępicki Andrzej***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki***
95***Papuga Dawid***KSIĘŻAK Łowicz***Łowicz***
96***Skiba Robert***ŁÓDŹ***Łódź***



alfabetycznie;

1***Andruszkiewicz Dagmara***ARISTO JEANS***Łódz*** 131
2***Bara Janusz***ELMAX Paianice***Pabianice*** 35
3***Bereżewski Jakub***PROJEKT X***Łódź*** 38
4***Będzyński Dariusz***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki*** 47
5***Borys Marek***OSP Kudrowice***Kudrowice*** 151
6***Burhard Paweł***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki*** 42
7***Cegielski Adam ***MAKÓW***Maków*** 54
8***Cichosz Konrad***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki*** 133
9***Ciesielski Robert***ARISTO JEANS***Łódź*** 56
10***Ciesiołkiewicz Waldemar***DREWNOSTYL.PL***Łódź*** 16
11***Czuj Władysław***MLUKS Brzeziny***Brzeziny*** 64
12***Drabicki Tadeusz***ALEKSANDRÓW Łódzki***Alekasndrów Łódzki***
13***Dubiela Jacek***X TEAM***Łódź*** 72
14***Duraj Andrzej***ARIZONA***Łódź *** 50
15***Dziedziński Marek***Szkoła Mistrzów TT ***Szkoła Mistrzów TT Tomaszów Maz.*** 123
16***Filipczak Jacek***MLUKS Brzeziny***Brzeziny*** 25
17***Fordoński Paweł***DREWNOSTYL.PL***Łódź*** 87
18***Frątczak Arkadiusz***SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź***Łódź*** 8
19***Głobiński Krzysztof***AMPER Łódź***Łódź*** 74
20***Głuszczak Andrzej***AZS UŁ***Łódź*** 131
21***Gołębski Piotr***KOŁO***Koło*** 15
22***Goździk Zbigniew***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki***28
23***Grabowicz Grzegorz***JUSPORT 2***Łódź*** 119
24***Grabowicz Mateusz***MKS JEDYNKA***Łódź***
25***Gruszecki Witold***HUNTERS Łódź***Łódź***30
26***Grzesiak Marek ***GERONIMO***Łódź*** 89
27***Grzesiak Mateusz ***GERONIMO***Łódź*** 29
28***Iwulski Robert ***OCHMAN Raszków***Koło***10
29***Jacak Patryk***PAŁAC MŁODZIEŻY 1***Łódź*** 19
30***Jankowski Szymon***PAŁAC MŁÓDZIEŻY***Łódź***
31***Juchniewicz Jerzy***AMPER Łódź***Łódź*** 82
32***Kamiński Jacek ***ZAPAŁ***Łódź*** 125
33***Kamiński Krzyś***MKS JEDYNKA Łódź***Łódź*** 142
34***Kapusta Marcin***EXPANDOR***Głowno***
35***Kasza Dominik***GEMLAK***Łódź*** 21
36***Kiciński Ryszard***BSA RODZINA***Łódź*** 80
37***Kilanowski Maciej***PAŁAC MŁODZIEŻY 2***Łódź*** 40
38***Klim Wojciech ***MLUKS Brzeziny***Brzeziny***
39***Kołakowski Lech***SKIERNIEWICE***Skierniewice*** 101
40***Kołdrzak Marcel***KORMAH***Łódź*** 89
41***Kołodziejczyk Hubert***KORMAH***Łódź*** 82
42***Kołodziejski Michał ***KORMAH***Łódź*** 95
43***Konecki Adam***ADAMEX***Łódź *** 4
44***Kopczyński Jerzy***DRAGON***Łódź*** 46
45***Kordylewski Piotr***OCHMAN Raszków***Konin*** 9
46***Korkosiński Bartosz***PAŁAC MŁODZIEŻY 2***Łódź*** 62
47***Kosiorek Dominik***TOPSPIN***Łódź*** 41
48***Koziarski Jacek***X-TEAM***Skierniewice*** 3
49***Koziróg Paweł***KAMIKAZE***Łódź*** 74
50***Kozulski Piotr ***MAXIMUS***Łódź*** 133
51***Kubicki Robert***BASTION***Rąbień***31
52***Kunert Szymon***ŁÓDŹ***Łódź***
53***Kurzawski Jędrzej***KAMIKAZE***Łódź***27
54***Kwiatkowski Wiktor***SSN START ***Wielka Wola*** 151
55***Laudański Piotr***KANZAS***Łódź***
56***Lewandowska Iwona***ARISTO JEANS***Łódź*** 26
57***Łępicki Andrzej***Szkoła Mistrzów TT***Tomaszów Mazowiecki***
58***Małkus Paweł***OCHMAN Raszków***Konin*** 2
59***Marciniak Iza***DRAGON***Łódź*** 57
60***Marciniak Zbigniew***ARISTO JEANS***Łódź*** 35
61***Maślanka Piotr***AZS UŁ***Łódź *** 18
62***Michalak Ludwik***PAŁAC MŁODZIEŻY 2***Łódź*** 71
63***Mikołajczyk Grzegorz***BASTION***Łódź*** 44
64***Mruk Wiesław***ZAPAŁ***Łódź*** 73
65***Myczka Przemysław***UKS Bednary***Bednary*** 116
66***Nowak Tomasz ***MAKÓW***Maków*** 32
67***Odrowski Sławomir***JUSPORT 2***Łódz*** 67
68***Olbiński Janusz***ARISTO JEANS***Łódź*** 33
69***Olborski Przemysław***AZS UŁ***Łódź*** 96
70***Papuga Dawid***KSIĘŻAK Łowicz***Łowicz***
71***Podolski Adrian***LUKS KOŹLE***Koźle*** 116
72***Podstawczyński Hubert***KANZAS***Konstantynów Łódzki*** 53
73***Przesmycki Przemysław***GEMLAK***Łódź***12
74***Raszkiewicz Adam ***UNIWERSYTET MEDYCZNY***Łódź***20
75***Rebkowiec Waldemar***PGE Dystrybucja***Łódź*** 93
76***Rejze Robert***FALCO***Łódź *** 23
77***Siedlecki Mirosław***BSA RODZINA***Łódź*** 79
78***Skiba Robert***ŁÓDŹ***Łódź***
79***Skowroński Maciek***LUKS KOŹLE***Kożle*** 61
80***Smulik Bartosz***BLOK EKIPA***Łódź*** 89
81***Sokołowski Witold***FALCO***Stróża*** 24
82***Sowiński Arkadiusz***BLOK EKIPA***Łódź*** 133
83***Stefańczyk Bogusław***TBS PIEKARNIA***Rąbień*** 93
84***Stopczyk Marcin***BSA RODZINA***Łódź*** 67
85***Szczepaniak Przemysław***PAŁAC MŁODZIEŻY 2***Łódź***11
86***Szcześniak Karol***SOKÓŁ Zgierz***Zgierz*** 38
87***Szurgot Andrzej ***KOŁO***Kolonia Powiercie*** 64
88***Śniady Kacper***GOK Rzgów***Pabianice*** 5
89***Tarkowski Jacek***UNIWERSYTET MEDYCZNY***Łódź*** 45
90***Tataj Mariusz***UKS Bednary***Bednary*** 107
91***Wasiak Roman***SOBMAR***Rzgów*** 139
92***Wencel Mariusz***KANZAS***Konstantynów Łódzki*** 116
93***Wieczorkiewicz Tomasz***ŁÓDŹ***Łódź*** 47
94***Wlazło Wojtek***LKS POLONIA Niesułków***Niesułków*** 52
95***Wojciechowski Wojciech***KWJ Łódź***Łódź*** 63
96***Wrzosek Andrzej***RAWA MAZOWIECKA***Rawa Mazowiecka***17

Ze sportowym pozdrowieniem
Waldemar Ciesiołkiewicz



Zmieniany 19 raz/y. Ostatnio 2016-03-31 21:43 przez waldic.

Re: TRZECI turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: adam_wdz (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 11:46:15

Witam Adam Raszkiewicz się zgłasza,pozdrawiam.

Re: TRZECI turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Gawial (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 12:08:55

Witam
Robert Kubicki zgłasza się

Pozdrawiam

Re: TRZECI turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: El Capitano (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 12:15:28

Zgłaszam się

Bartosz Korkosiński

Pozdrawiam

Re: TRZECI turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Dominik K (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 12:24:44

Witam,


zgłaszam chęć udziału w turnieju - Dominik Kasza (Gemlak)


Pozdrawiam

Re: TRZECI turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: ANDREW (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 12:46:28

Witam ! Zgłaszam się na TURNIEJ ,,,,, ale CZWARTY ,,,bo TRZY już zaliczyłem ..... serdecznie pozdrawiam . ANDRZEJ DURAJ .

Re: TRZECI turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: wikto88 (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 13:45:21

Witam.Zgłaszam się na turniej. Wiktor Kwiatkowski.

Re: TRZECI turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: waldic (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 13:48:04

Oczywiście,że CZWARTY! Przepraszam za pomyłkę (uroki kopiowania)...

Ze sportowym pozdrowieniem
Waldemar Ciesiołkiewicz

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Doominic (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 14:12:53

Zgłaszam swój udział.

Pozdrawiam
Dominik Kosiorek (Topspin)

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: slawodro (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 14:18:32

Witam, zgłaszam się

Pozdrawiam
Sławomir Odrowski

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: kolodziej91 (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 14:42:26

Witam

Zgłaszam się na turniej
Michał Kołodziejski KORMAH

Pozdrawiam

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Przemysław Olborski (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 15:05:56

Witam,

zgłaszam swój udział.

Pozdrawiam
Przemysław Olborski, 1992, Łódź

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Sitreg (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 15:30:50

Szczepaniak Przemek zgłasza się ;)

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Matig1997 (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 15:33:59

Zgłaszam zawodników:
Mateusz Grzesiak oraz
Marek Grzesiak
Geronimo, Łódź

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Wieslaw Mruk (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 15:44:20

Zgłaszam się
Wiesław Mruk

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: aristo-j (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 16:52:59

No to ja też się zgłaszam

Pozdrawiam serdecznie Robert Ciesielski Aristo Jeans

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: greg (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 18:27:21

Zgłaszam się. Grzegorz Mikołajczyk

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: bero (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 18:43:26

Zgłaszam się Jakub Bereżewski Projekt X

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: maximus (IP zapamiętane)
Data: 22 Mar 2016 - 20:26:57

Witam Piotr Kozulski zgłaszam swój udział Łódź Maximus 1961 r

Re: CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - lista zgłoszonych
Autor: Zbigniew Marciniak (IP zapamiętane)
Data: 23 Mar 2016 - 00:40:37

Zgłoszenie:
Dagmara Andruszkiewicz
Zbigniew Marciniak

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.