Sport :  Forum Sportowe The fastest message board... ever.
Forum sportowe 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Dawid SKORPION jest Rozczarowany!!!
Autor: Alek (IP zapamiętane)
Data: 28 Aug 2017 - 18:13:42

Dawid SKORPION jest rozczarowany i wstyd mu jest, że takie jest środowisko mimo, że z tymi co grał i poznał ma do nich DUŻY Szacunek i ich polubił bo postępują jak prawdziwi zawodnicy i Sportowcy SKORPIONZmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-08-31 21:38 przez Alek.

Re: Dawid SKORPION pokazuje przygotoweanie do Sezonu
Autor: Przemek Kaczmarek (IP zapamiętane)
Data: 29 Aug 2017 - 08:38:03

Dołączam się do postu kolegi aby o wszystkich wydarzeniach informował Pan pod jednym wątkiem. Nie będę ukrywał, że w ostatnim czasie zalał Pan forum informacjami o Skorpionie i o Panu Marczaku, dlatego będę wdzięczny za uszanowanie naszej prośby.

Pozdrawiam,
Przemysław Kaczmarek.Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-08-29 08:38 przez Przemek Kaczmarek.

Re: Dawid SKORPION pokazuje przygotoweanie do Sezonu
Autor: Gekoon (IP zapamiętane)
Data: 29 Aug 2017 - 10:03:00

Dołączam się do prośby Kolegów.
Szanowny Skorpionie,
Nie zaśmiecaj forum.

Dziękuję.
Maciej Król

Re: Dawid SKORPION jest Rozczarowany!!!
Autor: jakubkobos (IP zapamiętane)
Data: 18 Sep 2017 - 22:57:58

Tylko Skorpion!

Re: Dawid SKORPION jest Rozczarowany!!!
Autor: Win28 (IP zapamiętane)
Data: 19 Sep 2017 - 18:12:15

Skorpion pisał niedawno, że nie będzie pisał i pisze.
Paweł trzyma za słowo honoru - też tak napisał.
Widać honoru za grosz Skorpion nie ma, ale to już wszyscy znamy.
Sportowiec powinien mieć honor, niestety życie weryfikuje stan rzeczy.
Tomek Sitarski

Re: Dawid SKORPION jest Rozczarowany!!!
Autor: piotr1m (IP zapamiętane)
Data: 19 Sep 2017 - 20:16:44

Po przeczytaniu wszystkich opinii o tzw.Skorpionie to dziwie się, że macie do faceta jakieś pretensje przecież to jest liga amatorska i dla weteranów, a ten pan jest amatorem i ma raczej prawo pisać na tym forum po to jest ono utworzone a nie tylko po to żeby np. sprzedam gumy, rakietki itp. sprawy. Gość chce coś robić dla tenisa stołowego żeby go rozpowszechnić w Łodzi w śród dzieci , a tak w ogóle turnieje powinny być podzielone dla amatorów i osobno dla weteranów (bo jakie ma szanse typowy amator z weteranem , który grał w ligach zawodowych) Faktem jest że wywyższa kilka osób nazywając ich mistrzami oraz chce siebie promować w jakiś sposób. Skoro ma zwolenników(sprzymierzeńców) to niech to robi , albo niech go zbanuje administrator strony(forum).

Re: Dawid SKORPION jest Rozczarowany!!!
Autor: Alek (IP zapamiętane)
Data: 19 Sep 2017 - 21:03:27

Nie wiem kto co ma i co robi w swoim życiu Ale jedno jest pewne jeśli ktoś ma dziecko i go się oszuka zwłaszcza klub i będzie rozczarowany to co mu powiesz że rakietkę czy gumy do sprzedania masz czy trochę otwarcie powiesz że kluby trochę zaniedbują zawodników brak odpowiedzialności Dlatego Dawid został rozczarowany Bo godnie reprezentuje SKORPIONA popularyzuje tenis stołowy w domach dziecka i wasze kluby i nic za to nie chce jest dumny ze w wieku osmu lat robi za was robotę boi większość z was gra i ma to gdzieś czy inni piją palą ćpają i trzeba im pomóc nauczyć gry sportu odciągnąć Dobrze że jest kilku normalnych ludzi z pasją i doceniają idę i dalej będziemy to robić i pisać czy to komuś się podoba czy nie jeśli administrator ma życzenie zablokować to niech to zrobi nikt nikomu łaski nie robi i tak już znają SKORPIONA w łodzi i w Kraju nawet mistrzowie zasłużeni dla Kraju naszego POLSKA Jeśli przyjadą na zaproszenie to dadzą dowód naszej pracy i przyłączom się do jej popularyzacji a wy tylko obserwujcie i krytykujcie bo na więcej was nie stać dziś SKORPION poprowadził trening na powietrzu proszę popatrzeć jak ćwiczyli bez oporu(obserwowali rodzice) i jakie SKORPION dał im ćwiczenia przecież nie zna się na tenisie stołowym i będziecie mogli znów trochę opisać mam propozycję abym chociaż raz w tygodniu poprowadził zajęcia i CO wy na TO!!! SKORPION do0brze się bawi dla dobra tenisa stołowego nie lekceważy go ani zawodników podchodzi do tego z odpowiedzialnością i pewnością siebie Zapraszamy do Klubu Energetyk-- Elta- MKS Jedynka -Rzgów itd. oraz na imprezy organizowane przez Ligę amatorów i weteranów i SKORPIONA Do miłego spotkania SKORPION Aleksander
zdjecia i filmy z ćwiczeń są na [www.facebook.com]Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-09-19 21:04 przez Alek.Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.