Sport :  Forum Sportowe The fastest message board... ever.
Forum sportowe 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Wielka Mistrzyni Tenisa Stołowego bedzie 23.10.17r
Autor: Alek (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2017 - 15:26:11

Witam miłośników tenisa stołowego otrzymał SKORPION informacje iż Natalia Bąk przybędzie w dniu 23 października 2017r(poniedziałek) od godz.10 do 14.00 do Łodzi na Zaproszenie SKORPIONA
Mistrzyni spotka się z młodzieżą i rozegra mecze pokazowe
program wizyty będzie w najbliższych dniach podany
Serdecznie Zapraszamy do udziału

SKORPION Aleksander

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-10-05 22:46 przez Alek.

Re: Wielka Mistrzyni Tenisa Stołowego bedzie 23.10.17r
Autor: ROB (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2017 - 15:38:37

Sms prawdziwy, ale ja w nim jakoś nie widzę nienawiści. A ni w nim, ani między wierszami.

Rob

Autor: Marimel (IP zapamiętane)
Data: 22 Sep 2017 - 23:29:55

Apeluję, zakopcie "topór wojenny" ten prawdziwy czy wyimaginowany i skoro przyjeżdża do Łodzi wieloletnia zawodniczka kadry Polski to wykorzystajmy to dla dobra naszego środowiska.
Niestety to nie mnie wypada nawiązać kontakt z Natalią Bąk tylko Prezesowi LLTSAIW. Ja nie chce podpowiadać ale Natalia np.mogłaby wystąpić jako gość specjalny kolejnego Grand Prix w Lodzi. Jej obecnosc na pewno wzbogaciłaby nasz turniej.
Jesli to niedobry pomysl to może jakiś inny?

P.S.
Moim zdaniem każdy kto działa dla popularyzacji/dobra łódzkiego tenisa stołowego a priori jest w naszym środowisku.
Pozdrawiam

Data: 22 Sep 2017 - 23:49:18

ok Tenis Stołowy SKORPION Łódź
www.idn.org.pl/skorpion
Zapraszamy

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-10-15 11:39 przez Alek.

Autor: szymix (IP zapamiętane)
Data: 23 Sep 2017 - 23:22:57

Jaki topór wojenny ? O czym wy w ogóle mówicie ?
Przychodzi człowiek znikąd, dosłownie znikąd i wszystkich zaczyna tu pouczać. Jeździ z jakimiś rakietkami po domach dziecka i nazywa to ''popularyzacją'' tenisa stołowego. Panie Alku, to bardzo miły gest z Pana strony, ale nazywanie Pańskich czynów ''popularyzacja'' ma taki sens jak pisanie ksiązek kucharskich przez celebrytów. Co z tego, że przyjeżdza tu jakaś pingpongistka. W czym ta Pani pomoże w popularyzacji tenisa stołowego ? Nikt, albo prawie nikt tej Pani nie zna, a mówie oczywiście o środowisku tenisa. Z całym szacunkiem dla tej Pani, ale od wielu lat łódzki tenis stołowy dzięki wielu świetnie zorganizowanym turniejom typu Grand Prix czy lidze amatorskiej zrzesza wielu ludzi. I ta ciężka wieloletnia praca podważana jest przez osobe, która nie umie trzymać rakietki. A już pisanie o tym, jacy to my nie jesteśmy źli bo nie interesuje Nas, że inni ćpają, piją czy jeszcze nie wiem co, jest ewenementem na skalę światową.
Wiem, że są tu inni, bardziej doświadczeni, którzy moim zdaniem powinni zareagować, ale umieram za każdym razem jak czytam te farmazony. Mam nadzieje, że nie uraziłem Pana, Panie Alku. Dobrze Pan chce, ale nie zjadł Pan wszystkich rozumów.
Przepraszam za błedy, ale pisanie ze smartphona w podróży nie jest łatwe.
Pozdrawiam Kunert Szymon

Data: 24 Sep 2017 - 11:41:09

www.idn.org.pl/skorpion
Zapraszamy

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-10-15 11:40 przez Alek.

Autor: szymix (IP zapamiętane)
Data: 24 Sep 2017 - 13:51:55

Nie czyta Pan ze zrozumieniem. Nie skrytykowałem tego co Pan robi, ale sposób w jaki przedstawia Pan swoje racje. Podziwiam Pański zapał i czyny dotyczące domów dziecka, ale uważam, że popularyzacja polegam na czymś zupełni innym. A Pan wykonuje bardzo ludzkie i dobre gesty, ale żenujące jest to, iż domaga się Pan niewiadomo jakiego splendoru z tego powodu. Pańskie wciskanie w swoje wypowiedzi nazwisk innych osób jest co najmniej nieeleganckie. Nie musi Pan obrażać wszystkich, którzy mają odmienne zdanie. Tak nie zjedna Pan w sobie ludzi.
Pozdrawiam

Data: 25 Sep 2017 - 12:32:59

www.idn.org.pl/skorpion
Zapraszamy

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-10-15 11:39 przez Alek.

Autor: Sitreg (IP zapamiętane)
Data: 25 Sep 2017 - 14:10:56

RÓB SOBIE PAN CO CHCESZ ALE PO RAZ KOLEJNY POWTARZAM,
NIE CHCEMY CZYTAĆ O TYM W 10 WĄTKACH NA FORUM KTÓRE SŁUŻY DO NASZEJ LIGOWEJ KOMUNIKACJI.

Sorki Panowie za drukowane ale może chociaż w taki sposób dotrze lepiej bo małymi nie docierało...

A co do całej sytuacji z odrobiną czarnego humoru... biednemu zawsze wiatr w oczy ;)

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.