V liga po 10 kolejkach + Ranking
(data: 2011-12-16)



Tym, którzy co tydzień czytają te tabelki,
Życzę miłego Bożego Narodzenia,
Ale nie jedzcie za dużo, nie zaglądajcie do butelki,
Żeby nie stracić formy z przejedzenia.
 
W życiu osobistym - wszekiej pomyślności,
A w Nowym Roku - przeżyć sportowych,
Z udanych top-spinów - szaleńczej radości,
Oraz awansów w tabelach rankingowych.
 
Paweł [pavmar] Marchwicki


  V LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 JAGIELLONIA TUSZYN 10* 27 82 8 9 0 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 10 26 66 34 8 0 2
3 LUKS KOŹLE 10* 24 70 20 7 1 1
4 PROJEKT X 10* 22 49 41 5 3 1
5 WIMARAN 10* 20 51 39 5 1 3
6 MAP POLSKA 10 19 53 47 3 3 4
7 SIEDLECKA 10* 18 48 42 4 1 4
8 KANZAS TEAM 10* 17 43 47 3 2 4
9 KAMIKAZE 10* 17 40 50 4 0 5
10 STINGS RĄBIEŃ 10* 16 37 53 3 1 5
11 AMPER 10* 13 28 62 2 0 7
12 WODOCIĄGI 10 12 25 75 1 0 9
13 BASTION 10* 9 8 82 0 0 9

RANKING



  V liga
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Badowski Krzysztof MAP 25 5 77 28
2 Cieśliński Dariusz JAGIELLONIA 23 1 69 12
3 Majda Jan WIMARAN 23 4 73 23
4 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 22 5 72 27
5 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 21 6 68 26
6 Kostrzewski Patryk LUKS KOŹLE 20 4 66 23
7 Jakubowski Grzegorz JAGIELLONIA 19 3 63 14
8 Majchrzak Łukasz SIEDLECKA 19 8 64 34
9 Jabłoński Jerzy KANZAS 18 6 63 32
10 Kilanowski Maciej PM 2 18 6 57 33
11 Krych Krzysztof PM 2 17 7 57 28
12 Olżewski Błażej KAMIKAZE 17 10 56 34
13 Pietrzak Jan JAGIELLONIA 16 1 50 9
14 Kusiński Rafał KAMIKAZE 14 13 52 46
15 Białek Włodzimierz WIMARAN 14 13 51 49
16 LewandowskiTomasz MAP 14 16 50 58
17 Dzida Mariusz PROJEKT X 13 10 46 42
18 Korkosiński Bartosz PM 2 13 11 50 42
19 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 13 13 50 49
20 Abel Łukasz STINGS 13 14 52 51
21 Głobiński Krzysztof AMPER 13 14 50 51
22 Kołodziejski Sławomir PROJEKT X 11 0 33 6
23 Kotlicki Mirosław JAGIELLONIA 11 1 35 5
24 Wencel Mariusz KANZAS 11 9 44 32
25 Turek Przemysław SIEDLECKA 11 14 50 48
26 Stobiecki Michał PM 2 10 5 31 17
27 Zarychta Radosław PROJEKT X 10 8 36 32
28 Wódka Janusz KANZAS 10 8 31 33
29 Wieczorek Kazimierz AMPER 10 14 43 49
30 Kwiatkowski Łukasz STINGS 9 12 33 42
31 Mueller Edmund WODOCIĄGI 9 17 39 53
32 Łaski Wiesław WIMARAN 9 18 40 57
33 Michno Dariusz STINGS 8 19 35 64
34 Szefer Jakub PROJEKT X 7 12 30 45
35 Sobczak Sławomir WODOCIĄGI 6 18 25 62
36 Kuper Paweł STINGS 5 1 16 11
37 Pietrzak Dariusz MAP 5 16 18 52
38 Kubicki Robert BASTION 5 22 20 70
39 Derendarz Zdzisław JAGIELLONIA 4 2 13 7
40 Feliniak Andrzej KANZAS 3 7 13 32
41 Kal Wiesław WODOCIĄGI 3 8 12 26
42 Koziróg Paweł KAMIKAZE 3 15 11 48
43 Dybiczyński Zbigniew BASTION 3 19 12 61
44 Simiński Paweł PROJEKT X 2 6 9 20
45 Walak Wiesław WODOCIĄGI 2 9 7 28
46 Perlanski Dariusz WODOCIĄGI 2 13 13 41
47 Pawlik Kamil SIEDLECKA 1 2 6 6
48 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 1 2 5 8
49 Radziszewski Borys PM 2 1 2 3 6
50 Podstawczyński Hubert KANZAS 1 6 6 18
51 Ośkiewicz Michał MAP 1 8 7 25
52 Gasiński Jerzy AMPER 1 14 14 42
53 Stańczak Wojciech PROJEKT X 0 2 0 6
54 Kubacki Stanisław WODOCIĄGI 0 3 1 9
55 Kowalewski Mateusz KAMIKAZE 0 6 1 18
56 Olbińska Anna AMPER 0 15 5 45
57 Milczarek Sławomir BASTION 0 15 0 45
58 Morawczyński Jakub BASTION 0 17 3 51

pavmar



«« powrót