IV liga po zakończeniu I rundy + Ranking
(data: 2012-01-19)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 11 30 82 28 9 1 1
2 MAGELLAN 11 29 77 33 9 0 2
3 ZAPAŁ 11 28 70 40 8 1 2
4 GOK LUTOMIERSK 11 27 75 35 7 2 2
5 PORTA WAN 11 24 61 49 6 1 4
6 POLESIANKA 11 23 63 47 5 2 4
7 SSN START 2 11 23 60 50 6 0 5
8 RET GIM 20 11 22 58 52 5 1 5
9 ATOS 11 17 47 63 2 2 7
10 ELEKTROPROJEKT 11 17 36 74 3 0 8
11 RELAX ŁÓDŹ 11 12 21 89 1 0 10
12 RADAR 2 11 11 10 100 0 0 11

RANKING



  IV LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 29 4 90 19
2 Grabowicz Grzegorz Magellan 28 5 88 30
3 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 27 6 87 33
4 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 27 6 85 33
5 Kijo Stanisław Polesianka 24 9 81 42
6 Michalski Marcin Atos 24 9 80 41
7 Lewandowski Witold Porta Wan 23 10 79 47
8 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 23 10 77 39
9 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 23 10 71 42
10 Matusiak Lech Polesianka 21 12 78 49
11 Raszkiewicz Adam SSN Start 2 20 12 72 52
12 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 20 12 67 48
13 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 19 14 70 54
14 Kamiński Jacek Zapał 19 14 66 52
15 Gruszecki Witold Ret Gim 20 18 15 57 58
16 Ścierwicki Henryk Zapał 17 0 51 4
17 Maniak Paweł Porta Wan 16 8 55 40
18 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 16 17 59 60
19 Kowalewski Jerzy Zapał 14 10 51 37
20 Budkowski Jan Atos 14 19 50 66
21 Caban Anna Magellan 13 3 41 22
22 Przepiórkowski Jerzy Polesianka 12 21 43 73
23 Gajewicz Mariusz Magellan 11 5 38 18
24 Lis Jacek Porta Wan 11 13 40 52
25 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 10 8 34 32
26 Worpus Sławomir Elektroprojekt 10 22 40 74
27 Kolasiński Andrzej Magellan 9 9 32 31
28 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 9 20 43 63
29 Ziemicki Krzysztof Ret Gim 20 8 1 25 3
30 Walak Dariusz Magellan 8 8 31 31
31 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 8 10 32 34
32 Sokół Mirosław Radar 2 8 22 35 77
33 Mruk Wiesław Zapał 7 9 22 30
34 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 7 18 34 61
35 Pietrzak Witold Porta Wan 6 11 23 38
36 Kuciński Stanisław Relax 6 18 25 58
37 Jop Józef Relax 6 21 36 71
38 Jankowski Jan Relax 6 24 30 76
39 Białkowski Sławomir Zapał 5 4 18 15
40 Wilk Ryszard Elektroprojekt 5 19 21 60
41 Płoński Henryk Atos 5 26 33 82
42 Chrzanowski Wiesław Relax 1 8 6 24
43 Janicki Kacper Radar 2 1 10 5 32
44 Baniewicz Wincenty Porta Wan 0 1 2 3
45 Pinek Jerzy Ret Gim 20 0 1 1 3
46 Grabowska Karolina Pałac Młodzieży 1 0 1 0 3
47 Będzia Eugeniusz Atos 0 2 2 6
48 Jasiak Jacek SSN Start 2 0 5 5 15
49 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 0 5 3 15
50 Doruch Dagmara Radar 2 0 8 0 24
51 Orszański Jarosław Radar 2 0 23 4 69
52 Buchalski Sławomir Radar 2 0 26 9 78


Uwaga ! W rundzie wiosennej drużyna Radaru 2 będzie grała w SP w Rąbieniu, ul. Słowińska 5. W lutym: wtorek 17:30 a od marca: poniedziałek 18:00

pavmar



«« powrót