KOMUNIKAT + III liga po zakończeniu I rundy + Ranking
(data: 2012-01-21)



POLONIA ANDRZEJÓW zmienia salę na II rundę: nowy adres to: Łódź, Al. Kościuszki 65 [UŁ] - poniedziałek 17:00

  III LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KORAD 11 30 79 31 9 1 1
2 ARISTO JEANS 11 29 79 31 8 2 1
3 TAURON 11 25 60 50 6 2 3
4 MPK SOLIDARNOŚĆ 11 24 67 43 6 1 4
5 DREWNOMIK 11 24 59 51 6 1 4
6 DEKO-STAR 11 22 56 54 4 3 4
7 MTS PIRANIE 11 21 54 56 4 2 5
8 EXPANDOR 11 21 46 64 4 2 5
9 MKS JEDYNKA 11 20 48 62 3 3 5
10 RAVEN CLUB 11 20 47 63 4 1 6
11 POKEMONY 11 14 36 74 1 2 8
12 POLONIA 11 13 29 81 0 2 9

RANKING



  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Rejze Robert Aristo Jeans 32 1 97 11
2 Sobieszek Sławomir Drewnomik 30 3 94 32
3 Szczepaniak Przemysław Korad 28 5 90 34
4 Adamczyk Jarosław Korad 26 4 80 27
5 Wiaderny Paweł Tauron 26 7 81 39
6 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 23 10 74 46
7 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 21 0 63 12
8 Domański Marian MPK Solidarność 21 8 67 33
9 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 19 10 66 47
10 Tarkowski Jacek MTS Piranie 19 12 67 51
11 Przybyłek Przemysław Expandor 18 12 61 47
12 Stanowski Adam Raven Club 18 15 72 63
13 Skowroński Marek MPK Solidarność 17 7 59 33
14 Łuczak Zbigniew MTS Piranie 17 12 62 52
15 Gajewski Marcin Drewnomik 16 11 61 50
16 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 16 17 62 65
17 Wycech Paweł Deco-Star 15 3 47 19
18 Markowski Maciej Pokemony 15 15 55 60
19 Kępiński Paweł Deco-Star 14 17 64 65
20 Knetel Julian Deco-Star 14 18 64 65
21 Barański Michał Tauron 12 6 43 29
22 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 12 9 48 36
23 Błaziński Andrzej MPK Solidarność 12 14 54 53
24 Jeziorski Zbigniew MTS Piranie 12 15 44 53
25 Pniak Szymon Pokemony 11 14 37 57
26 Kielan Bogdan Polonia 11 22 47 72
27 Kapusta Marcin Expandor 10 21 54 72
28 Wojciechowski Wojciech Polonia 9 24 42 83
29 Rojek Paweł Expandor 8 4 29 16
30 Kopczyński Jerzy Korad 8 8 31 30
31 Moćko Przemysław MPK Solidarność 8 12 32 42
32 Ciesielski Robert Aristo Jeans 8 16 39 55
33 Gossa Marek Raven Club 7 18 35 59
34 Rojek Zbigniew Expandor 7 19 30 65
35 Przygocki Zbigniew Pokemony 7 20 32 69
36 Korpecki Piotr Korad 6 5 21 20
37 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 6 10 26 36
38 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 6 21 33 67
39 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 5 28 39 89
40 Sułkowski Jacek Polonia 5 28 39 89
41 Korus Piotr Korad 4 5 14 19
42 Grabarczyk Andrzej Deco-Star 4 11 18 38
43 Długołęcka Magdalena Aristo Jeans 3 0 9 3
44 Piotrowski Robert MTS Piranie 3 9 10 29
45 Zbrojewski Aureliusz Tauron 3 21 30 66
46 Kiciak Łukasz Aristo Jeans 1 1 3 4
47 Markiewicz Zdzisław Deco-Star 1 2 4 6
48 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 0 1 0 3
49 Siniarski Dariusz Raven Club 0 11 9 33
50 Mikołajczyk Robert Drewnomik 0 12 1 36

pavmar



«« powrót