I liga po zakończeniu I rundy + Ranking
(data: 2012-01-23)



I LIGA
drużyny mecze pkt gry zw re po
1 PGE DYSTRYBUCJA 2 11 33 101 9 11 0 0
2 ADAMEX 11 31 86 24 10 0 1
3 WHSZ 11 26 62 48 7 1 3
4 JUSPORT 1 11 24 65 45 6 1 4
5 X-TEAM 11 23 54 56 5 2 4
6 OL-MAR 11 21 53 57 4 2 5
7 UNIWERSYTET MED. 11 21 49 61 4 2 5
8 PGE DYSTRYBUCJA 1 11 20 50 60 4 1 6
9 TG SOKӣ 1 ZGIERZ 11 18 44 66 1 5 5
10 GS PABIANICE 11 18 39 71 3 1 7
11 GEMLAK 11 16 38 72 2 1 8
12 JEDYNKA 11 13 19 91 1 0 10



RANKING



  I LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Molęda Jan WHSP 32 1 98 25
2 Ostrowski Dawid PGE Dystrybucja 2 31 2 96 25
3 Bartłomiejczyk Jarosław PGE Dystrybucja 2 29 1 88 20
4 Kozak Michał Adamex 28 3 87 20
5 Śniady Kacper PGE Dystrybucja 2 24 3 74 31
6 Stępień Marek Adamex 24 6 80 33
7 Przesmycki Przemysław Jusport 23 10 82 47
8 Konecki Adam Adamex 21 9 70 39
9 Kalina Leszek Ol-Mar.pl 21 10 74 37
10 Zimny Jan Jusport 19 8 60 39
11 Gajewicz Konrad X Team 19 14 68 55
12 Pabiańczyk Sławomir TG Sokół 1 Zgierz 18 15 68 67
13 Mękarski Artur Jusport 18 15 64 62
14 Bonikowska Aleksandra X Team 18 15 58 64
15 Wroński Piotr Gemlak 17 16 68 58
16 Jarmakowski Kamil GS Pabianice 17 16 65 62
17 Zawada Bartłomiej Uniwersytet Medyczny 16 14 62 54
18 Romanowski Andrzej PGE Dystrybucja 1 16 16 62 55
19 Bednarek Krzysztof GS Pabianice 14 19 58 71
20 Placek Krzysztof Ol-Mar.pl 13 1 41 7
21 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 1 13 10 49 46
22 Konieczna Magdalena Uniwersytet Medyczny 13 13 48 47
23 Rybikowski Szymon WHSP 13 20 56 68
24 Kasza Dominik Gemlak 12 18 48 70
25 Skowroński Wojciech X Team 12 18 47 67
26 Szcześniak Karol TG Sokół 1 Zgierz 11 22 49 76
27 Krzywania Michał TG Sokół 1 Zgierz 11 22 45 81
28 Dubiela Jacek Jedynka 10 21 50 71
29 Żywotek Sylwester WHSP 10 21 48 74
30 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 8 15 42 52
31 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 7 14 37 54
32 Olczak Mariusz Ol-Mar.pl 7 16 24 55
33 Wróbel Izabela Uniwersytet Medyczny 6 9 24 29
34 Zawirski Piotr Uniwersytet Medyczny 5 1 15 9
35 Durka Sławomir Ol-Mar.pl 5 19 28 64
36 Małkus Paweł PGE Dystrybucja 2 4 2 16 7
37 Marciniak Zbigniew Gemlak 4 27 32 86
38 Szołtysek Artur PGE Dystrybucja 2 3 0 9 3
39 Zawada Piotr Uniwersytet Medyczny 3 3 14 11
40 Banasiak Jarosław Jedynka 3 8 18 28
41 Wiktorowski Wojciech Uniwersytet Medyczny 3 10 17 32
42 Lewandowska Iwona Jedynka 3 24 24 77
43 Olbiński Janusz Jedynka 3 27 21 86
44 Jagiełło Piotr Gemlak 1 1 5 4
45 Łopiński Janusz GS Pabianice 1 2 5 8
46 Juszko Andrzej Adamex 1 3 6 9
47 Beda Grzegorz Adamex 1 3 5 11
48 Borczyk Filip Jusport 1 5 5 15
49 Rogoziński Tomasz Ol-Mar.pl 1 6 8 19
50 Ciesiołkiewicz Waldemar WHSP 0 2 1 6
51 Gorzela Piotr GS Pabianice 0 9 2 27
52 Kapelański Adam GS Pabianice 0 21 14 63


Uwaga ! W rundzie wiosennej drużyny: OL-MAR i X-TEAM będą grały w SP w Rąbieniu, ul. Słowiańska 5. W lutym: wtorek 17:30 a od marca: poniedziałek 18:00

pavmar



«« powrót