V liga po 17 kolejkach
(data: 2012-03-02)



  V LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 JAGIELLONIA TUSZYN 17* 45 138 12 15 0 0
2 LUKS KOŹLE 17 43 117 43 13 1 2
3 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 17 38 100 60 11 0 5
4 PROJEKT X 17* 37 91 59 9 4 2
5 KANZAS TEAM 17 33 88 72 7 3 6
6 WIMARAN 17* 33 84 66 8 2 5
7 KAMIKAZE 17* 30 71 79 7 1 7
8 SIEDLECKA 17 30 78 82 6 2 8
9 MAP POLSKA 17 29 80 80 5 3 8
10 STINGS RĄBIEŃ 17 27 58 102 5 1 10
11 AMPER 17 25 54 106 4 1 11
12 WODOCIĄGI 17 22 47 113 3 0 13
13 BASTION 17 16 14 146 0 0 16

RANKING



Kto z kim bezpośrednio wygrał będzie uwzględnione na koniec rozgrywek. Na razie tabela pokazuje kto ogólnie wygrał więcej gier a przegrał mniej i kto wygrał więcej setów a przegrał mniej.

  V liga
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Cieśliński Dariusz JAGIELLONIA 41 1 123 13
2 Majda Jan WIMARAN 39 6 123 37
3 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 37 11 119 45
4 Badowski Krzysztof MAP 37 11 117 50
5 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 35 13 120 57
6 Jabłoński Jerzy KANZAS 34 8 114 54
7 Jakubowski Grzegorz JAGIELLONIA 33 4 106 19
8 Olżewski Błażej KAMIKAZE 33 12 103 44
9 Kostrzewski Patryk LUKS KOŹLE 32 13 109 58
10 Majchrzak Łukasz SIEDLECKA 30 15 105 61
11 Kilanowski Maciej PM 2 29 6 90 42
12 Pietrzak Jan JAGIELLONIA 27 2 84 14
13 Krych Krzysztof PM 2 27 13 91 48
14 Dzida Mariusz PROJEKT X 25 13 86 64
15 Wencel Mariusz KANZAS 25 16 93 59
16 Białek Włodzimierz WIMARAN 25 20 88 78
17 Głobiński Krzysztof AMPER 24 24 91 91
18 Kusiński Rafał KAMIKAZE 22 17 78 61
19 Abel Łukasz STINGS 22 26 89 92
20 LewandowskiTomasz MAP 22 26 76 95
21 Korkosiński Bartosz PM 2 21 21 80 74
22 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 21 26 84 95
23 Wieczorek Kazimierz AMPER 20 24 80 83
24 Szefler Jakub PROJEKT X 19 17 70 65
25 Zarychta Radosław PROJEKT X 18 13 64 52
26 Turek Przemysław SIEDLECKA 18 27 79 95
27 Kotlicki Mirosław JAGIELLONIA 17 1 53 8
28 Mueller Edmund WODOCIĄGI 16 25 65 79
29 Kołodziejski Sławomir PROJEKT X 13 1 41 9
30 Łaski Wiesław WIMARAN 13 32 71 101
31 Kwiatkowski Łukasz STINGS 12 30 48 97
32 Stobiecki Michał PM 2 11 6 34 20
33 Wódka Janusz KANZAS 11 10 34 41
34 Michno Dariusz STINGS 11 31 44 102
35 Pietrzak Dariusz MAP 9 22 32 72
36 Kuper Paweł STINGS 8 1 25 11
37 Sobczak Edward WODOCIĄGI 8 1 24 6
38 Sobczak Sławomir WODOCIĄGI 8 22 31 76
39 Kubicki Robert BASTION 8 40 41 128
40 Feliniak Andrzej KANZAS 7 12 29 47
41 Laudański Piotr KANZAS 6 3 21 13
42 Simiński Paweł PROJEKT X 6 8 23 28
43 Koziróg Paweł KAMIKAZE 6 25 24 81
44 Derendarz Zdzisław JAGIELLONIA 5 4 18 13
45 Kal Wiesław WODOCIĄGI 5 21 22 66
46 Gasiński Jerzy AMPER 4 25 26 77
47 Życiński Marcin BASTION 3 5 10 19
48 Walak Wiesław WODOCIĄGI 3 12 10 38
49 Dybiczyński Zbigniew BASTION 3 31 14 97
50 Podstawczyński Hubert KANZAS 2 8 9 24
51 Ośkiewicz Michał MAP 2 15 12 47
52 Perlanski Dariusz WODOCIĄGI 2 18 15 56
53 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 1 2 5 8
54 Pawlik Kamil SIEDLECKA 1 6 6 18
55 Radziszewski Borys PM 2 1 6 3 18
56 Stańczak Wojciech PROJEKT X 0 2 0 6
57 Kubacki Stanisław WODOCIĄGI 0 3 1 9
58 Jędrzejczak Błażej STINGS 0 3 0 9
59 Karbowiak Arkadiusz KAMIKAZE 0 4 3 12
60 Kowalewski Mateusz KAMIKAZE 0 10 2 30
61 Olbińska Anna AMPER 0 23 6 69
62 Milczarek Sławomir BASTION 0 25 0 75
63 Morawczyński Jakub BASTION 0 28 4 84
             

pavmar



«« powrót