IV liga po 14 kolejkach
(data: 2012-03-02)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 ZAPAŁ 14 37 92 48 11 1 2
2 MAGELLAN 14 37 99 41 11 1 2
3 GOK LUTOMIERSK 14 36 102 38 10 2 2
4 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 14 36 97 43 10 2 2
5 RET GIM 20 14 30 80 60 7 2 5
6 PORTA WAN 14 29 69 71 7 1 6
7 POLESIANKA 14 28 76 64 6 2 6
8 SSN START 2 14 28 74 66 7 0 7
9 ELEKTROPROJEKT 14 20 40 100 3 0 11
10 RADAR 2 14 19 31 109 2 1 11
11 ATOS 14 19 51 89 2 2 10
12 RELAX ŁÓDŹ 14 15 29 111 1 0 13

RANKING



Kto z kim bezpośrednio wygrał będzie uwzględnione na koniec sezonu. Na razie tabela pokazuje kto ogólnie wygrał więcej gier a przegrał mniej i kto wygrał więcej setów a przegrał mniej.

  IV LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 38 4 117 24
2 Grabowicz Grzegorz Magellan 34 8 111 42
3 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 33 9 105 45
4 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 32 10 104 46
5 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 32 10 104 49
6 Michalski Marcin Atos 28 11 95 53
7 Raszkiewicz Adam SSN Start 2 28 13 96 61
8 Kijo Stanisław Polesianka 28 14 98 61
9 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 27 15 95 63
10 Ścierwicki Henryk Zapał 26 0 78 5
11 Matusiak Lech Polesianka 26 16 93 65
12 Gruszecki Witold Ret Gim 20 25 17 79 68
13 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 24 18 83 67
14 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 23 10 71 42
15 Lewandowski Witold Porta Wan 23 14 84 59
16 Kamiński Jacek Zapał 23 18 84 66
17 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 23 18 80 70
18 Kowalewski Jerzy Zapał 20 13 72 50
19 Maniak Paweł Porta Wan 19 11 69 50
20 Caban Anna Magellan 18 3 56 25
21 Przepiórkowski Jerzy Polesianka 15 27 56 95
22 Gajewicz Mariusz Magellan 14 6 48 22
23 Lis Jacek Porta Wan 14 18 53 68
24 Budkowski Jan Atos 14 25 52 84
25 Walak Dariusz Magellan 13 9 47 37
26 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 13 13 48 48
27 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 13 23 58 77
28 Worpus Sławomir Elektroprojekt 12 29 53 98
29 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 10 8 34 32
30 Kolasiński Andrzej Magellan 9 12 33 40
31 Jop Józef Relax 9 27 46 91
32 Ziemicki Krzysztof Ret Gim 20 8 1 25 3
33 Sokół Mirosław Radar 2 8 22 35 77
34 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 8 26 41 86
35 Jankowski Jan Relax 8 31 43 99
36 Wosek Tomasz Radar 2 7 2 23 7
37 Wróbel Krzysztof Radar 2 7 2 22 6
38 Mruk Wiesław Zapał 7 10 22 33
39 Kuciński Stanisław Relax 7 23 29 73
40 Pietrzak Witold Porta Wan 6 17 28 56
41 Białkowski Sławomir Zapał 5 4 18 15
42 Płoński Henryk Atos 5 27 34 85
43 Wilk Ryszard Elektroprojekt 5 28 24 87
44 Marchwicki Paweł Radar 2 4 5 15 17
45 Chrzanowski Wiesław Relax 3 9 12 29
46 Jasiak Jacek SSN Start 2 1 9 11 27
47 Janicki Kacper Radar 2 1 10 5 32
48 Baniewicz Wincenty Porta Wan 0 1 2 3
49 Pinek Jerzy Ret Gim 20 0 1 1 3
50 Grabowska Karolina Pałac Młodzieży 1 0 1 0 3
51 Będzia Eugeniusz Atos 0 2 2 6
52 Kazimierski Ireneusz Atos 0 5 1 15
53 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 0 6 4 18
54 Węgierski Stanisław SSN Start 2 0 6 4 18
55 Doruch Dagmara Radar 2 0 8 0 24
56 Orszański Jarosław Radar 2 0 23 4 69
57 Buchalski Sławomir Radar 2 0 26 9 78

pavmar



«« powrót