III liga po 14 kolejkach
(data: 2012-03-02)



  III LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 ARISTO JEANS 14 38 105 35 11 2 1
2 KORAD 14 38 103 37 11 2 1
3 TAURON 14 32 77 63 7 4 3
4 DEKO-STAR 14 31 78 62 7 3 4
5 MPK SOLIDARNOŚĆ 14 30 81 59 7 2 5
6 DREWNOMIK 14 29 72 68 7 1 6
7 EXPANDOR 14 27 60 80 5 3 6
8 MKS JEDYNKA 14 26 61 79 4 4 6
9 MTS PIRANIE 14 24 57 83 4 2 8
10 RAVEN CLUB 14 24 57 83 4 2 8
11 POLONIA 14 19 42 98 1 3 10
12 POKEMONY 14 17 47 93 1 2 11

RANKING


Kto z kim bezpośrednio wygrał będzie uwzględnione na koniec sezonu. Na razie tabela pokazuje kto ogólnie wygrał więcej gier a przegrał mniej i kto wygrał więcej setów a przegrał mniej.
  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Rejze Robert Aristo Jeans 41 1 124 14
2 Sobieszek Sławomir Drewnomik 37 5 117 44
3 Szczepaniak Przemysław Korad 35 7 112 46
4 Wiaderny Paweł Tauron 33 9 103 50
5 Adamczyk Jarosław Korad 32 6 99 36
6 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 26 16 87 66
7 Wycech Paweł Deco-Star 24 3 74 24
8 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 24 14 86 64
9 Domański Marian MPK Solidarność 24 14 81 52
10 Przybyłek Przemysław Expandor 22 17 78 65
11 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 21 0 63 12
12 Skowroński Marek MPK Solidarność 21 12 78 52
13 Kępiński Paweł Deco-Star 21 18 86 74
14 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 20 10 73 45
15 Gajewski Marcin Drewnomik 20 13 75 60
16 Tarkowski Jacek MTS Piranie 20 20 76 75
17 Stanowski Adam Raven Club 20 22 85 87
18 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 20 22 77 82
19 Łuczak Zbigniew MTS Piranie 19 19 73 77
20 Markowski Maciej Pokemony 18 21 67 79
21 Pniak Szymon Pokemony 17 17 57 71
22 Kielan Bogdan Polonia 17 25 66 84
23 Knetel Julian Deco-Star 15 21 74 74
24 Rojek Paweł Expandor 14 4 47 19
25 Błaziński Andrzej MPK Solidarność 14 16 60 61
26 Ciesielski Robert Aristo Jeans 14 19 61 71
27 Kapusta Marcin Expandor 13 27 69 92
28 Długołęcka Magdalena Aristo Jeans 12 0 36 6
29 Barański Michał Tauron 12 6 43 29
30 Jeziorski Zbigniew MTS Piranie 12 24 48 80
31 Moćko Przemysław MPK Solidarność 11 14 42 51
32 Wojciechowski Wojciech Polonia 10 32 48 107
33 Kopczyński Jerzy Korad 9 8 34 31
34 Gossa Marek Raven Club 9 22 45 72
35 Przygocki Zbigniew Pokemony 9 27 43 91
36 Sułkowski Jacek Polonia 9 33 54 107
37 Antczak Damian Korad 8 1 26 9
38 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 8 34 51 110
39 Rojek Zbigniew Expandor 7 22 30 74
40 Korpecki Piotr Korad 6 5 21 20
41 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 6 10 26 36
42 Grabarczyk Andrzej Deco-Star 6 12 24 45
43 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 6 21 33 67
44 Korus Piotr Korad 4 5 14 19
45 Piotrowski Robert MTS Piranie 3 9 10 29
46 Zbrojewski Aureliusz Tauron 3 27 37 84
47 Mikołajczyk Robert Drewnomik 2 19 9 59
48 Kiciak Łukasz Aristo Jeans 1 1 3 4
49 Markiewicz Zdzisław Deco-Star 1 2 4 6
50 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 0 1 0 3
51 Stanowski Piotr Raven Club 0 3 3 9
52 Siniarski Dariusz Raven Club 0 11 9 33

pavmar



«« powrót