V liga po 20 kolejkach
(data: 2012-03-23)



  V LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 JAGIELLONIA TUSZYN 20* 54 165 15 18 0 0
2 LUKS KOŹLE 20 52 145 45 16 1 2
3 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 20 47 120 70 14 0 5
4 PROJEKT X 20* 42 103 77 10 4 4
5 WIMARAN 20* 38 98 82 9 2 7
6 KANZAS TEAM 20* 37 101 79 8 3 7
7 SIEDLECKA 20 37 96 94 8 2 9
8 KAMIKAZE 20* 37 90 90 9 1 8
9 MAP POLSKA 20 36 95 95 7 3 9
10 STINGS RĄBIEŃ 20* 29 59 133 5 1 12
11 AMPER 20* 27 58 122 4 1 13
12 WODOCIĄGI 20 25 54 136 3 0 16
13 BASTION 20 19 16 174 0 0 19

RANKING


Kto z kim wygrał - będzie uwzględnione na koniec sezonu. Na razie tabela pokazuje kto ogólnie wygrał więcej gier a przegrał mniej oraz wygrał więcej setów a przegrał mniej.
  V liga
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Cieśliński Dariusz JAGIELLONIA 49 2 149 16
2 Majda Jan WIMARAN 46 8 145 45
3 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 44 13 147 59
4 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 44 13 142 54
5 Badowski Krzysztof MAP 44 13 142 62
6 Olżewski Błażej KAMIKAZE 42 12 130 48
7 Kostrzewski Patryk LUKS KOŹLE 41 13 136 60
8 Jakubowski Grzegorz JAGIELLONIA 38 5 121 23
9 Jabłoński Jerzy KANZAS 38 10 127 63
10 Kilanowski Maciej PM 2 37 7 116 54
11 Majchrzak Łukasz SIEDLECKA 37 17 128 70
12 Pietrzak Jan JAGIELLONIA 33 2 102 16
13 Krych Krzysztof PM 2 33 4 113 61
14 Dzida Mariusz PROJEKT X 30 17 102 78
15 Wencel Mariusz KANZAS 28 19 106 71
16 Białek Włodzimierz WIMARAN 28 26 100 96
17 Kusiński Rafał KAMIKAZE 26 22 94 76
18 Głobiński Krzysztof AMPER 26 28 99 106
19 Korkosiński Bartosz PM 2 25 26 95 94
20 LewandowskiTomasz MAP 25 32 92 115
21 Szefler Jakub PROJEKT X 23 22 89 81
22 Abel Łukasz STINGS 23 28 96 98
23 Kotlicki Mirosław JAGIELLONIA 22 2 68 13
24 Wieczorek Kazimierz AMPER 22 28 90 99
25 Turek Przemysław SIEDLECKA 22 32 92 113
26 Zarychta Radosław PROJEKT X 21 16 75 62
27 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 21 26 84 95
28 Mueller Edmund WODOCIĄGI 16 34 70 106
29 Łaski Wiesław WIMARAN 16 38 83 119
30 Sobczak Edward WODOCIĄGI 14 4 42 21
31 Kołodziejski Sławomir PROJEKT X 13 1 41 9
32 Pietrzak Dariusz MAP 12 26 42 85
33 Kwiatkowski Łukasz STINGS 12 33 49 106
34 Stobiecki Michał PM 2 11 6 34 20
35 Wódka Janusz KANZAS 11 10 34 41
36 Michno Dariusz STINGS 11 37 44 120
37 Laudański Piotr KANZAS 10 5 37 23
38 Kubicki Robert BASTION 9 48 46 152
39 Kuper Paweł STINGS 8 4 25 20
40 Sobczak Sławomir WODOCIĄGI 8 25 32 85
41 Feliniak Andrzej KANZAS 7 12 29 47
42 Koziróg Paweł KAMIKAZE 7 28 29 92
43 Simiński Paweł PROJEKT X 6 10 23 34
44 Pawlik Kamil SIEDLECKA 6 10 22 33
45 Derendarz Zdzisław JAGIELLONIA 5 4 18 13
46 Kal Wiesław WODOCIĄGI 5 23 22 72
47 Życiński Marcin BASTION 4 13 16 43
48 Gasiński Jerzy AMPER 4 30 28 92
49 Karbowiak Arkadiusz KAMIKAZE 3 6 13 23
50 Walak Wiesław WODOCIĄGI 3 13 10 41
51 Dybiczyński Zbigniew BASTION 3 39 16 121
52 Podstawczyński Hubert KANZAS 2 8 9 24
53 Ośkiewicz Michał MAP 2 17 12 53
54 Perlanski Dariusz WODOCIĄGI 2 21 16 65
55 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 1 2 5 8
56 Radziszewski Borys PM 2 1 6 3 18
57 Kubacki Stanisław WODOCIĄGI 0 3 1 9
58 Stańczak Wojciech PROJEKT X 0 3 0 9
59 Jędrzejczak Błażej STINGS 0 6 0 18
60 Kowalewski Mateusz KAMIKAZE 0 10 2 30
61 Olbińska Anna AMPER 0 24 6 72
62 Milczarek Sławomir BASTION 0 25 0 75
63 Morawczyński Jakub BASTION 0 29 4 87
             

pavmar



«« powrót