IV liga po 17 kolejkach
(data: 2012-03-23)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 ZAPAŁ 17 46 116 54 14 1 2
2 GOK LUTOMIERSK 17 45 126 44 13 2 2
3 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 17 45 120 50 13 2 2
4 MAGELLAN 17 42 116 54 12 1 4
5 RET GIM 20 17 36 94 76 8 3 6
6 PORTA WAN 17 35 84 86 8 2 7
7 POLESIANKA 17 33 88 82 7 2 8
8 SSN START 2 17 31 84 86 7 0 10
9 ATOS 16* 28 70 90 5 2 9
10 ELEKTROPROJEKT 17 23 46 124 3 0 14
11 RADAR 2 16* 21 31 129 2 1 13
12 RELAX ŁÓDŹ 17 18 35 135 1 0 16

RANKING


Kto z kim wygrał - będzie uwzględnione na koniec sezonu. Na razie tabela pokazuje kto ogólnie wygrał więcej gier a przegrał mniej oraz wygrał więcej setów a przegrał mniej.
  IV LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 47 4 144 28
2 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 42 9 132 50
3 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 39 12 128 60
4 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 39 12 127 55
5 Grabowicz Grzegorz Magellan 37 11 124 53
6 Ścierwicki Henryk Zapał 35 0 105 5
7 Michalski Marcin Atos 35 13 119 64
8 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 34 17 118 73
9 Raszkiewicz Adam SSN Start 2 33 17 112 81
10 Kijo Stanisław Polesianka 33 18 115 75
11 Matusiak Lech Polesianka 31 20 113 78
12 Gruszecki Witold Ret Gim 20 30 21 99 83
13 Lewandowski Witold Porta Wan 29 17 105 72
14 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 29 22 102 82
15 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 28 22 98 86
16 Kowalewski Jerzy Zapał 27 15 94 62
17 Kamiński Jacek Zapał 27 20 97 76
18 Caban Anna Magellan 23 4 71 29
19 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 23 10 71 42
20 Maniak Paweł Porta Wan 22 13 80 57
21 Budkowski Jan Atos 20 28 73 102
22 Gajewicz Mariusz Magellan 17 6 57 24
23 Walak Dariusz Magellan 15 10 53 42
24 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 15 17 57 61
25 Lis Jacek Porta Wan 15 24 60 88
26 Worpus Sławomir Elektroprojekt 15 35 67 121
27 Przepiórkowski Jerzy Polesianka 15 36 67 122
28 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 14 31 67 103
29 Wróbel Krzysztof Radar 2 12 6 40 23
30 Kolasiński Andrzej Magellan 12 18 47 58
31 Jankowski Jan Relax 11 37 54 120
32 Wosek Tomasz Radar 2 10 8 39 29
33 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 10 8 34 32
34 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 10 33 52 111
35 Sokół Mirosław Radar 2 9 24 38 85
36 Jop Józef Relax 9 36 50 118
37 Ziemicki Krzysztof Ret Gim 20 8 1 25 3
38 Mruk Wiesław Zapał 8 12 27 41
39 Pietrzak Witold Porta Wan 8 21 39 68
40 Kuciński Stanisław Relax 7 23 29 73
41 Wilk Ryszard Elektroprojekt 6 36 33 113
42 Białkowski Sławomir Zapał 5 4 18 15
43 Chrzanowski Wiesław Relax 5 16 21 53
44 Płoński Henryk Atos 5 27 34 85
45 Kazimierski Ireneusz Atos 4 10 19 34
46 Marchwicki Paweł Radar 2 4 11 18 35
47 Węgierski Stanisław SSN Start 2 2 10 10 33
48 Jasiak Jacek SSN Start 2 2 11 14 35
49 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 1 8 7 25
50 Janicki Kacper Radar 2 1 10 5 32
51 Baniewicz Wincenty Porta Wan 0 1 2 3
52 Pinek Jerzy Ret Gim 20 0 1 1 3
53 Grabowska Karolina Pałac Młodzieży 1 0 1 0 3
54 Będzia Eugeniusz Atos 0 2 2 6
55 Doruch Dagmara Radar 2 0 8 0 24
56 Orszański Jarosław Radar 2 0 23 4 69
57 Buchalski Sławomir Radar 2 0 26 9 78

pavmar



«« powrót