V liga - zakończenie sezonu 2011-2012
(data: 2012-05-25)



JAGIELLONIA TUSZYN bezkonkurencyjna !!! Zakończyła sezon z kompletem punktów i awansowała do IV ligi. Gratulacje !
LUKS KOŹLE i PAŁAC MŁODZIEŻY 2 grają baraże o wejście do IV ligi.
Baraże rozpoczynamy od razu; proszę się zatem umawiać na mecz i rewanż a pierwszym gospodarzem jest drużyna z ligi wyższej (IV). Mecze można rozegrać w ciągu jednego tygodnia ale nie później niż w 2 tygodnie.

1. ATOS - PAŁAC MŁODZIEŻY 2
2. ELEKTROPROJEKT - LUKS KOŹLE

  V LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 JAGIELLONIA TUSZYN 26* 72 217 23 24 0 0
2 LUKS KOŹLE 26* 67 190 50 21 1 2
3 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 26* 58 153 87 17 0 7
4 WIMARAN 26* 54 136 104 14 2 8
5 KAMIKAZE 26* 53 132 108 14 1 9
6 PROJEKT X 26* 52 132 108 12 4 8
7 KANZAS TEAM 26* 49 132 108 11 3 10
8 MAP POLSKA 26* 47 120 120 10 3 11
9 SIEDLECKA 26* 45 113 127 9 3 12
10 WODOCIĄGI 26* 35 78 162 5 1 18
11 STINGS RĄBIEŃ 26* 35 69 171 5 1 18
12 AMPER 26* 33 69 171 4 1 19
13 BASTION 26* 24 19 221 0 0 24

RANKING



Przypominam kryteria Rankingu indywidualnego przyjęte na początku sezonu 2011/2012:
1. Gry - wygrane / przegrane
2. Sety - wygrane / przegrane
Należało w CAŁYM SEZONIE wygrać jak najwięcej gier a przegrać jak najmniej oraz wygrać jak najwięcej setów a przegrać jak najmniej. Zestawienie tych czterech kryteriów daje miejsce w tabeli. Bezpośredni, indywidualny pojedynek zawodników nie był brany pod uwagę.

  V liga
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Cieśliński Dariusz JAGIELLONIA 67 2 203 27
2 Majda Jan WIMARAN 60 12 192 65
3 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 58 14 185 65
4 Olżewski Błażej KAMIKAZE 58 14 181 61
5 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 57 15 189 72
6 Kostrzewski Patryk LUKS KOŹLE 55 14 180 72
7 Badowski Krzysztof MAP 55 17 182 82
8 Jakubowski Grzegorz JAGIELLONIA 54 7 171 36
9 Kilanowski Maciej PM 2 48 8 150 65
10 Jabłoński Jerzy KANZAS 44 19 152 91
11 Krych Krzysztof PM 2 43 21 150 84
12 Majchrzak Łukasz SIEDLECKA 43 21 147 86
13 Dzida Mariusz PROJEKT X 41 24 142 106
14 Białek Włodzimierz WIMARAN 40 32 143 121
15 Pietrzak Jan JAGIELLONIA 39 2 120 19
16 Kusiński Rafał KAMIKAZE 38 28 135 101
17 Korkosiński Bartosz PM 2 33 33 127 124
18 Wencel Mariusz KANZAS 32 24 123 90
19 Szefler Jakub PROJEKT X 31 29 120 110
20 Głobiński Krzysztof AMPER 31 40 123 147
21 LewandowskiTomasz MAP 30 39 111 139
22 Abel Łukasz STINGS 28 41 123 140
23 Kotlicki Mirosław JAGIELLONIA 27 2 83 20
24 Sobczak Edward WODOCIĄGI 27 6 82 31
25 Wieczorek Kazimierz AMPER 26 41 108 140
26 Turek Przemysław SIEDLECKA 26 43 112 147
27 Zarychta Radosław PROJEKT X 25 21 94 79
28 Łaski Wiesław WIMARAN 25 47 118 154
29 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 24 33 99 119
30 Laudański Piotr KANZAS 23 10 83 44
31 Mueller Edmund WODOCIĄGI 18 44 78 136
32 Pietrzak Dariusz MAP 16 37 61 120
33 Koziróg Paweł KAMIKAZE 14 36 50 122
34 Kołodziejski Sławomir PROJEKT X 13 1 41 9
35 Feliniak Andrzej KANZAS 13 18 49 68
36 Michno Dariusz STINGS 13 41 53 135
37 Kwiatkowski Łukasz STINGS 13 47 61 148
38 Stobiecki Michał PM 2 11 6 34 20
39 Wódka Janusz KANZAS 11 10 34 41
40 Simiński Paweł PROJEKT X 10 18 35 61
41 Kubicki Robert BASTION 10 62 56 195
42 Pawlik Kamil SIEDLECKA 9 17 34 54
43 Kuper Paweł STINGS 8 7 25 29
44 Sobczak Sławomir WODOCIĄGI 8 25 32 85
45 Kal Wiesław WODOCIĄGI 8 31 37 100
46 Derendarz Zdzisław JAGIELLONIA 6 4 21 14
47 Życiński Marcin BASTION 6 17 24 57
48 Karbowiak Arkadiusz KAMIKAZE 5 7 19 27
49 Perlanski Dariusz WODOCIĄGI 4 25 24 80
50 Gasiński Jerzy AMPER 4 41 29 125
51 Walak Wiesław WODOCIĄGI 3 14 10 44
52 Ośkiewicz Michał MAP 3 19 17 59
53 Dybiczyński Zbigniew BASTION 3 49 19 151
54 Podstawczyński Hubert KANZAS 2 8 9 24
55 Jędrzejczak Błażej STINGS 2 10 9 32
56 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 1 2 5 8
57 Radziszewski Borys PM 2 1 6 3 18
58 Olbińska Anna AMPER 1 31 10 93
59 Kubacki Stanisław WODOCIĄGI 0 3 1 9
60 Stańczak Wojciech PROJEKT X 0 3 0 9
61 Kowalewski Mateusz KAMIKAZE 0 10 2 30
62 Morawczyński Jakub BASTION 0 31 4 93
63 Milczarek Sławomir BASTION 0 37 1 111
             

pavmar



«« powrót