IV liga - zakończenie sezonu 2011/2012
(data: 2012-05-25)

Pierwsze miejsce i awans wywalczyła drużyna ZAPAŁU. Gratulacje !
PAŁAC MŁODZIEŻY 1 i GOK LUTOMIERSK grają baraże o wejście do III ligi.
1. POKEMONY - PAŁAC MŁODZIEŻY 1
2. MTS PIRANIE - GOK LUTOMIERSK

Do V ligi spada drużyna RELAXU ŁÓDŹ a baraże grają: ATOS i ELEKTROPROJEKT.
1. ATOS - PAŁAC MŁODZIEŻY 2
2. ELEKTROPROJEKT - LUKS KOŹLE
Baraże gramy od razu, w dniach 28.05. - 8.06. 2012. Można je rozegrać w ciągu jednego tygodnia.

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 ZAPAŁ 22 59 151 69 17 3 2
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 22 58 153 67 17 2 3
3 GOK LUTOMIERSK 22 56 155 65 15 4 3
4 RET GIM 20 22 50 124 96 12 4 6
5 MAGELLAN 22 47 132 88 12 1 9
6 POLESIANKA 22 45 117 103 10 3 9
7 PORTA WAN 22 44 107 113 10 2 10
8 SSN START 2 22 42 205 195 10 0 12
9 RADAR 2 22 37 70 150 6 3 13
10 ATOS 22 36 92 128 6 2 14
11 ELEKTROPROJEKT 22 29 57 163 3 1 18
12 RELAX ŁÓDŹ 22 24 47 173 1 1 20



RANKING


Przypominam kryteria Rankingu indywidualnego przyjęte na początku sezonu 2011/2012:
1. Gry - wygrane / przegrane
2. Sety - wygrane / przegrane
Należało w ciągu CAŁEGO SEZONU zgromadzić jak najwięcej wygranych gier i setów w stosunku do przegranych gier i setów. Zastosowanie tych 4 kryteriów daje ostateczne miejsce w Rankingu [bezpośredni, indywidualny pojedynek zainteresowanych zawodników nie jest brany pod uwagę]

  IV LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 56 7 173 43
2 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 55 11 172 64
3 Ścierwicki Henryk Zapał 49 1 148 8
4 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 49 17 163 79
5 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 48 18 160 80
6 Grabowicz Grzegorz Magellan 47 16 161 74
7 Kijo Stanisław Polesianka 45 21 153 88
8 Michalski Marcin Atos 44 22 155 96
9 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 41 25 143 102
10 Raszkiewicz Adam SSN Start 2 40 22 136 103
11 Matusiak Lech Polesianka 40 26 146 103
12 Kamiński Jacek Zapał 38 24 134 94
13 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 38 28 136 107
14 Gruszecki Witold Ret Gim 20 38 28 125 108
15 Lewandowski Witold Porta Wan 36 22 128 93
16 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 35 27 123 107
17 Kowalewski Jerzy Zapał 31 23 112 92
18 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 30 15 97 59
19 Wróbel Krzysztof Radar 2 28 8 91 33
20 Maniak Paweł Porta Wan 27 20 99 84
21 Budkowski Jan Atos 25 38 91 138
22 Caban Anna Magellan 23 4 71 29
23 Wosek Tomasz Radar 2 22 11 80 42
24 Przepiórkowski Jerzy Polesianka 21 45 94 153
25 Gajewicz Mariusz Magellan 20 15 76 55
26 Lis Jacek Porta Wan 19 29 75 109
27 Worpus Sławomir Elektroprojekt 19 46 86 157
28 Ziemicki Krzysztof Ret Gim 20 17 1 52 4
29 Walak Dariusz Magellan 17 17 63 64
30 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 17 34 80 113
31 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 16 21 63 75
32 Jankowski Jan Relax 16 47 74 156
33 Jop Józef Relax 14 43 68 142
34 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 14 44 69 148
35 Kolasiński Andrzej Magellan 13 23 54 74
36 Jasiak Jacek SSN Start 2 11 17 45 61
37 Marchwicki Paweł Radar 2 11 21 48 71
38 Kaźmierski Ireneusz Atos 11 21 45 77
39 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 10 8 34 32
40 Pietrzak Witold Porta Wan 10 25 47 82
41 Mruk Wiesław Zapał 9 14 30 47
42 Sokół Mirosław Radar 2 9 28 42 97
43 Chrzanowski Wiesław Relax 7 23 30 78
44 Kuciński Stanisław Relax 7 32 33 100
45 Wilk Ryszard Elektroprojekt 7 50 40 156
46 Białkowski Sławomir Zapał 5 4 18 15
47 Płoński Henryk Atos 5 30 35 94
48 Baniewicz Wincenty Porta Wan 2 2 10 8
49 Węgierski Stanisław SSN Start 2 2 10 10 33
50 Chrobot Maciej Pałac Młodzieży 1 1 2 4 7
51 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 1 9 7 28
52 Janicki Kacper Radar 2 1 10 5 32
53 Pinek Jerzy Ret Gim 20 0 1 1 3
54 Grabowska Karolina Pałac Młodzieży 1 0 1 0 3
55 Będzia Eugeniusz Atos 0 2 2 6
56 Doruch Dagmara Radar 2 0 8 0 24
57 Orszański Jarosław Radar 2 0 23 4 69
58 Buchalski Sławomir Radar 2 0 26 9 78

pavmar



«« powrót