III liga - zakończenie sezonu 2011/2012
(data: 2012-05-25)





Pierwsze miejsce i awans do II ligi wywalczyła drużyna ARISTO JEANS. Gratulacje !
Baraże o II ligę grają: KORAD i TAURON.
1. SOBMAR - KORAD
2. TOMA - TAURON

Do IV ligi spada drużyna POLONII ANDRZEJÓW. Baraże o utrzymanie grają natomiast: MTS PIRANIE i POKEMONY.
1. MTS PIRANIE - GOK LUTOMIERSK
2. POKEMONY - PAŁAC MŁODZIEŻY 1

Baraże gramy od razu w dniach 28.05 - 8.06.2012. Można je rozegrać w ciągu 1 tygodnia.

  III LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 ARISTO JEANS 22 60 167 53 18 2 2
2 KORAD 22 54 144 76 15 2 5
3 TAURON 22 53 134 86 13 5 4
4 DEKO-STAR 22 51 125 95 12 5 5
5 MPK SOLIDARNOŚĆ 22 50 130 90 13 2 7
6 DREWNOMIK 22 43 103 117 9 3 10
7 EXPANDOR 22 42 95 125 8 4 10
8 RAVEN CLUB 22 38 97 123 6 4 12
9 MKS JEDYNKA 22 38 95 125 5 6 11
10 MTS PIRANIE 22 35 79 140 5 3 14
11 POKEMONY 22 34 85 134 5 3 14
12 POLONIA 22 29 69 151 2 3 17

RANKING



Przypominam kryteria Rankingu indywidualnego przyjęte na początku sezonu 2011/2012.
1. Gry - wygrane / przegrane
2. Sety - wygrane / przegrane
Należało podczas CAŁEGO SEZONU zgromadzić jak najwięcej wygranych gier i setów w stosunku do przegranych gier i setów. Zestawienie tych 4 kryteriów decydowało o ostatecznym miejscu w Rankingu [a nie bezpośrednie pojedynki zawodników]

  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Rejze Robert Aristo Jeans 63 3 194 32
2 Wiaderny Paweł Tauron 53 13 169 76
3 Sobieszek Sławomir Drewnomik 52 14 171 85
4 Wycech Paweł Deco-Star 45 3 137 36
5 Adamczyk Jarosław Korad 45 17 151 80
6 Szczepaniak Przemysław Korad 44 18 153 87
7 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 41 25 144 110
8 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 38 24 136 105
9 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 37 16 127 77
10 Markowski Maciej Pokemony 35 28 123 115
11 Skowroński Marek MPK Solidarność 34 17 120 80
12 Domański Marian MPK Solidarność 32 19 113 70
13 Kępiński Paweł Deco-Star 32 27 131 113
14 Przybyłek Przemysław Expandor 32 31 116 114
15 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 32 34 121 126
16 Długołęcka Magdalena Aristo Jeans 30 0 90 12
17 Gajewski Marcin Drewnomik 30 24 118 100
18 Tarkowski Jacek MTS Piranie 30 34 112 124
19 Kielan Bogdan Polonia 30 36 117 125
20 Stanowski Adam Raven Club 29 37 124 138
21 Moćko Przemysław MPK Solidarność 27 22 100 87
22 Rojek Paweł Expandor 24 9 81 44
23 Knetel Julian Deco-Star 24 35 110 125
24 Łuczak Zbigniew MTS Piranie 24 38 98 137
25 Błaziński Andrzej MPK Solidarność 23 23 93 92
26 Pniak Szymon Pokemony 23 29 85 114
27 Ciesielski Robert Aristo Jeans 23 31 99 115
28 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 21 0 63 12
29 Kapusta Marcin Expandor 20 38 99 130
30 Antczak Damian Korad 19 10 66 43
31 Przygocki Zbigniew Pokemony 19 38 82 130
32 Wojciechowski Wojciech Polonia 17 49 83 167
33 Gossa Marek Raven Club 16 31 72 107
34 Jeziorski Zbigniew MTS Piranie 16 41 69 134
35 Barański Michał Tauron 15 6 52 31
36 Sułkowski Jacek Polonia 14 52 84 172
37 Kopczyński Jerzy Korad 13 12 53 45
38 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 13 12 47 46
39 Zbrojewski Aureliusz Tauron 13 39 80 131
40 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 12 54 75 174
41 Rojek Zbigniew Expandor 10 31 50 106
42 Grabarczyk Andrzej Deco-Star 8 18 31 67
43 Korpecki Piotr Korad 6 5 21 20
44 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 6 27 38 85
45 Mikołajczyk Robert Drewnomik 5 37 29 115
46 Korus Piotr Korad 4 5 14 19
47 Piotrowski Robert MTS Piranie 3 9 10 29
48 Siniarski Dariusz Raven Club 2 17 17 54
49 Kasior Andrzej MPK Solidarność 1 0 3 1
50 Kiciak Łukasz Aristo Jeans 1 1 3 4
51 Markiewicz Zdzisław Deco-Star 1 2 4 6
52 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 0 1 0 3
53 Stanowski Piotr Raven Club 0 3 3 9

pavmar



«« powrót