IV liga po I rundzie
(data: 2013-01-18)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt W gry P zw re po
1 JAGIELLONIA TUSZYN 13 37 102 28 12 0 1
2 ATUT 13 35 89 41 11 0 2
3 PROJEKT X 13 32 48 52 9 1 3
4 ATOS 13 32 74 56 9 1 3
5 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 13 31 73 57 8 2 3
6 LUKS KOŹLE 13 29 82 48 8 0 5
7 SSN START 2 13 29 70 60 7 2 4
8 WODOCIĄGI 13 25 62 68 4 5 4
9 KAMIKAZE 13 21 57 73 3 2 8
10 ELEKTROPROJEKT 13 21 52 78 3 2 8
11 MAP POLSKA 13 20 46 84 3 1 9
12 WIMARAN 13 20 52 78 3 1 9
13 KANZAS 13 18 48 82 2 1 10
14 RELAX ŁÓDŹ 13 13 35 95 0 0 13

RANKING



Być może ktoś z kimś wygrał bezpośredni pojedynek ale nie jestem w stanie robić małych tabelek. Przyjęte kryteria to:
- więcej wygranych gier [ogólnie]
- mniej przegranych gier [ogólnie]
- więcej wygranych setów [ogólnie]
- mniej przegranych setów [ogólnie]


  IV LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Wosek Tomasz Atut 35 2 105 22
2 Knetel Julian Wodociągi 35 4 107 38
3 Grabowicz Grzegorz Projekt X 33 3 104 22
4 Michalski Marcin Atos 32 7 104 43
5 Kordaczuk Michał SSN Start 2 31 8 102 54
6 Podolski Adrian Luks Koźle 28 11 97 51
7 Krych Krzysztof PM 2 27 12 95 53
8 Olżewski Błażej Kamikaze 26 10 88 49
9 Majda Jan Wimaran 25 14 91 56
10 Budkowski Jan Atos 25 14 86 60
11 Pietrzak Jan Jagiellonia 24 3 71 16
12 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 23 3 70 18
13 Wencel Mariusz Kanzas 22 17 83 64
14 Kilanowski Maciej PM 2 21 3 65 28
15 Kopczyński Jerzy Atut 21 11 71 44
16 Kostrzewski Patryk Luks Koźle 21 12 76 54
17 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 21 18 80 70
18 Krawczyk Piotr Jagiellonia 20 5 65 28
19 Skowroński Maciej Luks Koźle 19 12 64 52
20 Jankowski Jan Elektroprojekt 19 19 71 74
21 Worpus Sławomir Elektroprojekt 18 21 77 78
22 Badowski Krzysztof MAP 18 21 76 71
23 Sobczak Bogdan Wodociągi 17 19 67 66
24 Gajewicz Mariusz Projekt X 16 16 63 62
25 Jabłoński Jerzy Kanzas 15 12 54 47
26 Białek Włodzimierz Wimaran 15 22 65 81
27 LewandowskiTomasz MAP 14 25 62 86
28 Kusiński Rafał Kamikaze 13 17 53 70
29 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 12 2 39 12
30 Marchwicki Paweł Atut 12 15 45 54
31 Kołodziejski Sławomir Projekt X 10 1 31 13
32 Chrzanowski Wiesław Relax 10 29 58 93
33 Jop Józef Relax 10 29 47 97
34 Pietrzak Dariusz MAP 10 29 44 103
35 Marciniak Iza Atut 9 11 37 40
36 Dzida Mariusz Projekt X 9 14 33 48
37 Korkosiński Bartosz PM 2 9 20 44 70
38 Boczek Michał Kamikaze 8 14 41 45
39 Lebioda Rafał Luks Koźle 7 4 25 20
40 Jakubowski Grzegorz Jagiellonia 7 8 35 27
41 Szychta Krzysztof PM 2 7 10 26 35
42 Wilk Ryszard Elektroprojekt 7 15 32 50
43 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 7 16 30 56
44 Kolasiński Andrzej Jagiellonia 6 4 22 17
45 Łaski Wiesław Wimaran 6 24 29 80
46 Płoński Henryk Atos 6 32 38 104
47 Kuciński Stanisław Relax 6 33 33 105
48 Feliniak Andrzej Kanzas 5 28 26 90
49 Chrobot Maciej PM-2 4 1 14 9
50 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 4 14 26 45
51 Perlański Dariusz Wodociągi 4 19 24 64
52 Koziróg Paweł Kamikaze 4 22 17 70
53 Uzalec Wladimi SSN Start 2 2 6 7 19
54 Marciniak Andrzej Wimaran 2 9 13 30
55 Podstawczyński Hubert Kanzas 2 16 9 48
56 Kiciński Ryszard SSN Start 2 1 7 5 23
57 Czajka Bartosz Atut 0 1 1 3
58 Będzia Eugeniusz Atos 0 1 0 3
59 Stańczak Wojciech Projekt X 0 2 0 6
60 Bińkowski Tadeusz Projekt X 0 4 2 12
61 Walak Wiesław Wodociągi 0 5 0 15
62 Simiński Paweł Projekt X 0 9 7 27
63 Kal Wiesław Wodociągi 0 14 2 42

pavmar



«« powrót