IV liga po 3 kolejkach
(data: 2013-10-11)



  IV LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 3 9 25 5 3 0 0
2 KAMIKAZE 3 8 18 12 2 1 0
3 POKEMONY 3 7 20 10 2 0 1
4 MAP POLSKA 3 7 18 12 2 0 1
5 MKS JEDYNKA 3 7 15 15 2 0 1
6 RAVEN CLUB 2 3 7 15 15 2 0 1
7 ELEKTROPROJEKT 3 7 15 15 2 0 1
8 LUKS KOŹLE 3 6 18 12 1 1 1
9 KWJ Łódź 3 5 14 16 1 0 2
10 ATOS 3 5 13 17 1 0 2
11 KANZAS 3 5 13 17 1 0 2
12 SSN START 3 5 12 18 1 0 2
13 TOPSPIN 3 3 10 20 0 0 3
14 WODOCIĄGI 3 3 4 26 0 0 3

RANKING



W przypadku zauważonych błędów - proszę o kontakt w celu poprawienia.

  IV LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Krych Krzysztof PM 2 9 0 27 2
2 Markowski Maciej Pokemony 8 1 24 12
3 Badowski Krzysztof MAP 7 2 24 8
4 Podolski Adrian Luks Koźle 7 2 24 8
5 Pniak Szymon Pokemony 7 2 24 16
6 Kielan Bogdan KWJ Łódź 7 2 23 10
7 Piotrowski Robert Topspin 7 2 23 11
8 Kilanowski Maciej PM 2 7 2 21 10
9 Kostecki Piotr KWJ Łódź 6 2 19 9
10 LewandowskiTomasz MAP 6 3 20 11
11 Skowroński Maciej Luks Koźle 6 3 20 11
12 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 6 3 19 13
13 Korkosiński Bartosz PM 2 6 3 19 14
14 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 6 3 18 13
15 Chobot Wojciech Kamikaze 5 2 15 13
16 Olżewski Błażej Kamikaze 5 3 16 10
17 Raszkiewicz Adam SSN Start 5 4 21 16
18 Wencel Mariusz Kanzas 5 4 20 16
19 Sobczak Edward Raven Club 2 5 4 20 19
20 Kaźmierski Ireneusz Atos 5 4 18 14
21 Jankowski Jan Elektroprojekt 5 4 17 16
22 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 2 4 4 15 18
23 Worpus Sławomir Elektroprojekt 4 4 14 12
24 Kusiński Rafał Kamikaze 4 4 14 18
25 Budkowski Jan Atos 4 5 20 19
26 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 4 5 17 21
27 Wieteska Tomasz Luks Koźle 3 0 9 0
28 Kowalski jacek Kanzas 3 0 9 3
29 Stanowski Piotr Raven Club 2 3 3 12 12
30 Wilk Ryszard Elektroprojekt 3 4 11 17
31 Przygocki Zbigniew Pokemony 3 6 18 20
32 Przepiórkowski Jerzy Atos 3 6 13 23
33 Boczek Michał Kamikaze 2 0 6 1
34 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 2 1 8 3
35 Pietrzak Dariusz MAP 2 7 11 24
36 Janik Zbigniew Wodociągi 2 7 10 25
37 Rachlewicz Szymon Wodociągi 2 7 10 25
38 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 2 7 8 21
39 Koziróg Paweł Kamikaze 1 1 3 3
40 Jabłoński Jerzy Kanzas 1 2 7 6
41 Motylewski Sławomir Kanzas 1 2 7 6
42 Wójcik Mateusz Luks Koźle 1 2 5 6
43 Feliniak Andrzej Kanzas 1 2 5 6
44 Pietrzak Krzysztof Topspin 1 2 3 6
45 Podstawczyński Hubert Kanzas 1 5 6 15
46 Jeziorski Zbigniew KWJ Łódź 1 8 10 25
47 Wojciechowski Wojciech KWJ Łódź 0 1 2 3
48 Maciejewski Bartosz Topspin 0 2 2 6
49 Uzalec Wladimir SSN Start 0 2 0 6
50 Turek Przemysław SSN Start 0 3 2 9
51 Pietrasiak Dominik Luks Koźle 0 3 2 9
52 Majchrzak Łukasz SSN Start 0 4 4 12
53 Walak Dariusz Raven Club 2 0 4 3 12
54 Mariat Arkadiusz Topspin 0 4 1 12
55 Kal Wiesław Wodociągi 0 4 0 12
56 Walak Wiesław Wodociągi 0 5 1 15
57 Pietrzak Adrian Topspin 0 9 5 27

pavmar



«« powrót