III liga po zakończeniu rundy jesiennej 2013-2014
(data: 2014-01-18)



Jeśli zauważycie jakiś istotny błąd - proszę o kontakt w celu poprawienia.

  III LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 SOBMAR 13 36 89 31 12 0 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 13 30 68 51 7 4 1
3 JAGIELLONIA TUSZYN 13 28 79 41 8 0 4
4 TAURON 13 28 64 56 7 2 3
5 REKINY 13 27 68 52 7 1 4
6 RAVEN CLUB 13 25 62 58 5 3 4
7 PROJEKT X 13 25 66 54 5 3 4
8 POLESIANKA 13 23 59 61 4 3 5
9 RET GIM 20 13 23 49 71 3 5 4
10 PORTA WAN 13 18 41 79 3 1 8
11 ATUT 13 18 45 74 1 4 7
12 DREWNOMIK 13 17 47 73 2 1 9
13 EXPANDOR 13 13 42 78 0 1 11

RANKING


  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 33 3 104 36
2 Wiktor Patrycja Sobmar 32 4 104 38
3 Grabowicz Grzegorz Projekt X 27 9 92 46
4 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 26 10 88 51
5 Michalski Marcin Polesianka 26 10 86 52
6 Jagodzińska Klaudia Sobmar 25 8 83 45
7 Tarkowski Jacek Rekiny 25 11 86 50
8 Okrasa Piotr Drewnomik 24 12 89 54
9 Wiaderny Paweł Tauron 24 12 86 57
10 Wasiak Roman Sobmar 24 12 81 49
11 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 22 6 72 25
12 Pietrzak Jan Jagiellonia 22 11 80 50
13 Przybyłek Przemysław Expandor 21 15 80 67
14 Wosek Tomasz Atut 20 4 63 28
15 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 19 17 78 66
16 Lewandowski Witold Porta Wan 18 12 69 49
17 Knetel Julian Projekt X 18 18 74 69
18 Krawczyk Piotr Jagiellonia 17 6 60 37
19 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 17 13 63 57
20 Stanowski Adam Raven Club 17 17 70 63
21 Szczęsny Dominik Rekiny 16 12 60 52
22 Gajewski Marcin Raven Club 15 12 59 45
23 Kijo Stanisław Polesianka 15 12 52 51
24 Jasiak Jacek Rekiny 15 15 59 62
25 Marciniak Iza Atut 15 16 53 57
26 Gossa Marek Raven Club 14 9 54 35
27 Baniewicz Wincenty Porta Wan 14 19 63 73
28 Gruszecki Witold Ret Gim 20 14 22 63 78
29 Matusiak Lech Polesianka 13 17 53 63
30 Kapusta Marcin Expandor 13 23 55 79
31 Kołodziejski Sławomir Projekt X 12 6 43 22
32 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 9 11 34 43
33 Mikołajczyk Robert Drewnomik 9 18 45 63
34 Kopczyński Jerzy Atut 9 22 47 74
35 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 9 27 41 87
36 Łuczak Zbigniew Drewnomik 7 17 36 58
37 Zbrojewski Aureliusz Tauron 7 26 31 84
38 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 7 29 37 92
39 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 6 8 31 29
40 Wojtczak Tadeusz Rekiny 6 8 25 28
41 Kapusta Jakub Expandor 6 21 28 70
42 Siniarski Dariusz Raven Club 4 6 17 19
43 Lis Jacek Porta Wan 4 26 28 83
44 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 3 18 18 57
45 Dzida Mariusz Projekt X 1 6 4 18
46 Kaźmierski Adam Polesianka 1 11 6 34
47 Marchwicki Paweł Atut 1 16 14 50
48 Simiński Paweł Projekt X 0 2 0 6
49 Jakubowski Grzegorz Jagiellonia 0 4 1 12
50 Rojek Zbigniew Expandor 0 6 0 18
51 Gajewicz Mariusz Projekt X 0 9 2 27

pavmar



«« powrót