Trzeci turniej GPŁ 2013/2014 - wyniki (aktualizacja 03.03.2014 12:15)
(data: 2014-03-02)

Bez tytułu 1

Z powodu chwilowej "niedyspozycji" strony www.pingponglodz.org
wyniki turnieju zamieściliśmy w tym miejscu.

Poniżej kolejność w turnieju. Ponieważ stronka odżyła zapraszamy już na nią!

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI czytaj więcej....
    1 Małkus Paweł OCHMAN Raszków
    2 Konecki Adam ADAMEX
  3-4 Antczak Damian RADAR
  Kędzia Szymon TBS PIEKARNIA
  5-6 Przesmycki Przemysław GEMLAK
      Walaszczyk Rafał JUTRZENKA Bychlew
  7-8 Sokołowski Dawid  RADAR
      Sokołowski Szymon RADAR
 9-12 Szcześniak Karol JUSPORT 1
      Jacak Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY 1
      Frątczak Arkadiusz SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź
      Wroński Piotr GEMLAK
13-16 Łuczak Przemek SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź
      Gołębski Piotr KOŁO
      Dubiela Jacek X TEAM
      Marciniak Zbigniew ARISTO JEANS
17-20 Durka Sławek TBS PIEKARNIA
      Wojciechowski Wojciech KWJŁÓDŹ
      Rejze Robert WHSZ
      Goździk Zbigniew TOMASZÓW Mazowiecki
21-24 Laudański Piotr KORAD
      Korzeniewski Marcin RET GIM 20
      Juszko Adam PGE Dystrybucja
      Auguścik Adrian DREWNOSTYL.pl
25-28 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA
      Lewandowka Iwona ARISTO JEANS
      Maślanka Piotr AZS UŁ
      Sokołowski Witold RADAR
29-32 Gęszczak Patryk PAWLIKOWICE
      Pychyński Michał RADAR 1955
  Kępiński Paweł TBS PIEKARNIA
  Kilanowski Maciej PAŁAC MŁODZIEŻY 2
33-36 Odrowski Sławo JUSPORT 2
  Kasza Dominik GEMLAK
  Ciołek Włodzim SOBMAR
  Marciniak Iza ATUT
37-40 Wieteska Tomas LUKS KOŹLE
  Łępicki Andrze TOMASZÓW Mazowiecki
  Cichosz Konrad TOMASZÓW Mazowiecki
  Woliński Danie ŁOWICZ
41-44 Ługowski Jarosław DREWNOSTYL.pl
  Pietrasiak Dominik LUKS KOŹLE
  Graczyk Bartłomiej WASBERGER
  Filipczak Jacek MLUKS Brzeziny
45-48 Skowroński Maciek LUKS KOŹLE
  Burhard Paweł TOMASZÓW Mazowiecki
  Ciesiołkiewicz Waldemar WHSP
  Zbrojewski Aureliusz TAURON
49 Czyżewski Eryk KS ENERGETYK Łódź
50 Mruk Wiesław ZAPAŁ
51-52 Wlazło Wojtek POLONIA Niesułków
  Tomaszewski Edward TOMA
53-54 Stawinski Lech MAXIMUS
      Kosiorek Dominik ŁÓDŹ
55-56 Bereżewski Jakub WASBERGER
      Juszko Jakub JUTRZENKA Bychlew
57-60 Gruziel Andrzej Łowicz
      Chudobiński Michał ŁÓDŹ
      Susik Krzysztof MLUKS Brzeziny
      Szychowski Łukasz ŁÓDŹ
61-64 Karbowiak Krzysztof ŁÓDŹ
      Frontczak Artur MKS JEDYNKAŁÓDŹ
      Siejka Dawid ŁOWICZ
      Frydrychowski Szymon ŁÓDŹ
65-68 Lamczyk Kamil NIESUŁKÓW
      Prusinowski Szymon NIESUŁKÓW
      Kołodziejczyk Hubert ŁÓDŹ
      Sobczyk Dawid NIESUŁKÓW

 



«« powrót