III liga po 21 tygodniach
(data: 2014-03-29)



Ponawiam prośbę do drużyn grających w piątki o pilne przekazywanie protokołów pomeczowych.
Tabele po minionym tygodniu są opracowywane w sobotę rano.
Przekazywanie protokołu po kilku dniach pozbawia pozostałych kolegów możliwości zapoznania się z wynikiem danego meczu, powoduje, że tabele nie odzwierciedlają rzeczywistego stanu i dodatkowo dodają mi niepotrzebnej roboty, gdyż w poniedziałek muszę wszystko poprawiać.
Powyższe przypomnienie spowodowane jest przekazaniem ostatniego protokołu z meczu TAURON - EXPANDOR dopiero w poniedziałek (a grają w piątki).
TAURON od początku rozgrywek całkowicie "olewa" ten punkt regulaminu [paragraf 10 p.14] ale jako że liczyłem naiwnie cały czas na poprawę, nie dostali jeszcze żadnej kary regulaminowej. Dlatego dzisiaj dostają ostrzeżenie. Następnym razem będzie żółta kartka a później odejmowanie punktów.
pavmar

  III LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 SOBMAR 21 56 143 47 18 1 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 21 48 113 76 12 5 2
3 RAVEN CLUB 21 47 115 85 11 5 4
4 JAGIELLONIA TUSZYN 21 45 125 65 13 0 6
5 REKINY 21 44 107 83 12 1 6
6 TAURON 21 43 102 88 9 6 4
7 PROJEKT X 21 42 107 93 9 4 7
8 POLESIANKA 21 39 95 105 7 5 8
9 RET GIM 20 21 32 78 112 4 5 10
10 PORTA WAN 21 31 72 128 5 2 13
11 DREWNOMIK 21 30 83 117 4 2 14
12 ATUT 21 25 59 130 1 4 14
13 EXPANDOR 21 21 60 130 0 2 17

RANKING


  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 50 7 160 61
2 Wiktor Patrycja Sobmar 50 7 162 59
3 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 43 14 148 67
4 Okrasa Piotr Drewnomik 43 17 153 84
5 Michalski Marcin Polesianka 42 18 145 87
6 Grabowicz Grzegorz Projekt X 39 15 137 70
7 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 38 10 125 45
8 Wiaderny Paweł Tauron 38 19 133 92
9 Tarkowski Jacek Rekiny 36 16 124 70
10 Jagodzińska Klaudia Sobmar 35 17 123 81
11 Wasiak Roman Sobmar 33 14 109 66
12 Pietrzak Jan Jagiellonia 33 15 115 72
13 Knetel Julian Projekt X 32 24 121 98
14 Lewandowski Witold Porta Wan 30 21 114 88
15 Stanowski Adam Raven Club 30 23 115 90
16 Przybyłek Przemysław Expandor 29 28 116 108
17 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 27 24 111 95
18 Szczęsny Dominik Rekiny 26 14 90 63
19 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 26 18 91 83
20 Baniewicz Wincenty Porta Wan 26 31 107 114
21 Gajewski Marcin Raven Club 25 14 91 60
22 Kijo Stanisław Polesianka 25 26 92 98
23 Krawczyk Piotr Jagiellonia 24 15 91 74
24 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 23 15 87 63
25 Gossa Marek Raven Club 22 15 82 62
26 Jasiak Jacek Rekiny 22 28 95 105
27 Wosek Tomasz Atut 20 4 63 28
28 Gruszecki Witold Ret Gim 20 20 31 90 111
29 Marciniak Iza Atut 18 31 70 103
30 Matusiak Lech Polesianka 18 36 78 124
31 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 16 15 57 60
32 Kopczyński Jerzy Atut 16 36 79 123
33 Kapusta Marcin Expandor 16 41 76 135
34 Wojtczak Tadeusz Rekiny 15 14 58 52
35 Mikołajczyk Robert Drewnomik 14 29 67 102
36 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 13 4 44 25
37 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 13 41 63 134
38 Kołodziejski Sławomir Projekt X 12 7 44 25
39 Łuczak Zbigniew Drewnomik 12 26 58 88
40 Zbrojewski Aureliusz Tauron 12 42 56 138
41 Ciołek Włodzimierz Sobmar 11 1 33 6
42 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 8 39 48 124
43 Maj Tomasz Ret Gim 20 7 8 35 31
44 Lis Jacek Porta Wan 7 44 49 139
45 Malinowski Jerzy Projekt X 6 11 27 38
46 Kapusta Jakub Expandor 6 21 28 70
47 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 6 32 35 102
48 Marchwicki Paweł Atut 5 30 32 97
49 Rojek Paweł Expandor 4 4 14 18
50 Siniarski Dariusz Raven Club 4 9 18 28
51 Szafrański Witold Projekt X 4 9 18 30
52 Rojek Zbigniew Expandor 2 11 7 35
53 Dzida Mariusz Projekt X 1 6 4 18
54 Kaźmierski Adam Polesianka 1 11 6 34
55 Jakubowski Grzegorz Jagiellonia 0 5 3 15
56 Simiński Paweł Projekt X 0 5 0 15
57 Gajewicz Mariusz Projekt X 0 9 2 27

pavmar

«« powrót