Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - harmonogram i listy zgłoszonych
(data: 2014-03-29)

Bez tytułu 1

MWŁiWTS - harmonogram:


godz. 10:00!  -   kategorie [od 60], [50] i [40]
godz. 12:30! -    kategoria [do 39]

Przypominamy, że z najpóźniej pół godziny przed planowym rozpoczęciem gier należy opłacić wpisowe. O godz. 9:30 rozpoczynamy losowanie kategorii [od 60], [50] i [40] a od godziny 12:00 kategorię [do 39].

Tej nocy mamy zmianę czasu! 
 
Kolejne informacje będą na:
www.pingponglodz.org
 
Zgłoszenia do Otwartych Mistrzostw Andrespola przyjmować będziemy w miejscu zawodów do godziny 14:00.
 
Kolejne informacje będą na:
www.pingponglodz.org
 
 
 
lista zgłoszonych do MWŁ AiW  


[=>60] 
1. Wiesław Mruk (Łódź)
2. Wojciech Wojciechowski (Łódź)
3. Roman Wasiak (Łódź)
4. Sylwester Żywotek (Łódź)
5. Pytkowski Tadeusz (Łowicz)
6. Zbigniew Kozłowski (Konstantynów Łódzki)
7. Andrzej Duraj (Łódź) 
8. Bogdan (Chmielarz (Wieluń) 
9. Janusz Olbiński (Łódź)
10. Małgorzata Jaskuła (Łódź)
11. Andrzej Łępicki (Tomaszów Mazowiecki) 
12. Jerzy Kopczyński (Łódź)

 [50]
1. Bogusław Stefańczyk (Antoniew)
2. Robert Ciesielski (Łódź)
3. Waldemar Ciesiołkiewicz (Łódź)  
4. Dariusz Cywiński (Bełchatów)
5. Sławomir Izdebski (Łódź)
6. Jacek Jaworski (Tomaszów Mazowiecki)
7. Paweł Burhard (Tomaszów Mazowiecki)
8. Jarosław Ługowski (Łódź)
9. Ernest Duda (Opoczno)
10. Andrzej Juszko (Łódź)
11. Włodzimierz Ciołek (Łódź)
12. Witold Zołotarew (Łódź)
13. Witold Sokołowski (Stróża)
14. Adam Juszko (Pabianice)
15. Waldemar Józala (Wieluń)
16. Sławomir Pychyński (Wieluń)
17. Jerzy Ciekański (Wola Wiązowa) 
18. Michał Pychiński (Łódź)
19. Mirosław Sokół (Łódź)
20. Paweł Koziróg (Łódź) 
21. Michał Rechciński (Rzgów)
22. Adam Kapelński (Pabianice) 
23. Wincenty Warzecha  (Działoszyn)
24.  
 

[40] 
1. Sławomir Durka (Łódź)
2. Jacek Dubiela (Łódź)
3. Adam Misiak (Aleksandrów Łódzki)
4. Grzegorz Grabowicz (Łódź)
5. Konecki Adam (Łódź)
6. Zbigniew Goździk (Tomaszów Mazowiecki)
7. Arkadiusz Frątczak (Łódź)
8. Mariusz Soduła (Opoczno)
9. Andrzej Nieć (Opoczno)
10. Robert Rejze (Łódź)
11. Zbigniew Jeziorski (Łódź)
12. Leszek Kalina ((Aleksandrów Łódzki) 
13. Jarosław Bartłomiejczyk (Rzgów)
14. Jacek Graczyk (Działoszyn)
15. Leszek Janeczek (Działoszyn) 
16.Tomasz Dziubecki (Tomaszów Mazowiecki)
17 Rafał Walaszczyk (Bychlew) 

[<=39] 
1. Zbigniew Marciniak (Łódź)
2. Damian Antczak (Zgierz)
3. Adam Misiak (Aleksandrów Łódzki)
4. Patryk Jacak (Łódź)
5. Paweł Fordoński (Łódź)
6. Tomasz Grochowski (Łódź)
7. Tomasz Bereżewski (Łódź) 
8. Jakub Bereżewski (Łódź) 
9. Mariusz Olczak (Łódź)
10. Sławomir Odrowski (Łódź)
11. Szymon Sokołowski (Stróża)
12. Marcin Dens (Brzeziny)
13. Bartłomiej Graczyk (Łódź) 
14. Karol Szcześniak (Koźle)
15. Maciek Skowroński (Koźle) 
16. Adrian Podolski (Koźle)
17. Dominik Pietrasiak (Koźle)
18. Wojtek Wlazło (Koźle)
19. Jacek Filipczak (Łowicz)
20. Jakub Wąsicki (Łask)
21. Przemysław Łuczak  (Łódź)
22. Przemysław Moćko (Łódź)
23. Maciek Kilanowski (Łódź)
24. Dawid Siejka (Łowicz)
25. Izabella Marciniak (Łódź)
26. Daniel Woliński (Łowicz)
27. Mariusz Wencel (Konstantynów Łódzki)
28. Hubert Podstawczyński (Konstantynów Łódzki) 
29. Piotr Maślanka (Łódź) 
 
 
  

 Za organizatorów

Waldemar Ciesiołkiewicz



«« powrót