III liga po 22 tygodniach
(data: 2014-04-05)



Na wstępie przypominam raz jeszcze odpowiednie fragmenty Regulaminu:
"14.Protokół z meczu należy przesłać niezwłocznie po rozegraniu spotkania, a najpóźniej w dniu następnym. Obowiązek ten spoczywa na gospodarzu spotkania. Za brak informacji w terminie drużyny będą karane zgodnie z §15"
"5. Z prośbą o przełożenie meczu należy się zwrócić do drużyny przeciwnika nie później niż 24 h przed wyznaczonym w kalendarzu terminem meczu. 6. O wszelkich zmianach dotyczących terminu, należy z wyprzedzeniem poinformować odpowiednią osobą z Zarządu, która jest odpowiedzialna za komunikat lub poprawki na stronie internetowej. 7. Informację o przełożeniu meczu przekazują obie drużyny wraz z podaniem uzgodnionego nowego terminu i wskazaniem, która drużyna jest inicjatorem przełożenia meczu."

Jest kilka drużyn, które przekazują swoje protokołu na czas [Sobmar, Atut, Rekiny] - pozostałym zdarzają się opóźnienia (od jednego do kilku dni).
Po raz kolejny podkreślam: nanoszę wyniki codziennie, co pozwala mi rozłożyć sobie pracę w miarę równomiernie. Spóźnialscy powodują skumulowanie pracy w końcu tygodnia (a nieraz mam inne zajęcia) co w znacznym stopniu dezorganizuje mi mój rozkład zajęć.
Robię tabele dla wszystkich kolegów ze wszystkich pięciu lig w sobotę rano (powiedzmy do południa) a później nie chcę już siedzieć "na komputerze".
Ostatnie ostrzeżenie otrzymuje drużyna Pałacu Młodzieży-1.

  III LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 SOBMAR 22 59 152 48 19 1 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 22 51 120 79 13 5 2
3 JAGIELLONIA TUSZYN 22 48 132 68 14 0 6
4 RAVEN CLUB 22 48 116 94 11 5 5
5 REKINY 22 45 111 89 12 1 7
6 TAURON 22 44 105 95 9 6 5
7 PROJEKT X 22 43 110 100 9 4 8
8 POLESIANKA 22 40 99 111 7 5 9
9 RET GIM 20 22 35 84 116 5 5 10
10 DREWNOMIK 22 33 92 118 5 2 14
11 PORTA WAN 22 31 72 128 5 2 13
12 ATUT 22 26 60 139 1 4 15
13 EXPANDOR 22 24 66 134 1 2 17

RANKING


  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 53 7 169 64
2 Wiktor Patrycja Sobmar 53 7 171 59
3 Okrasa Piotr Drewnomik 46 17 162 85
4 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 44 16 154 74
5 Michalski Marcin Polesianka 44 19 152 91
6 Grabowicz Grzegorz Projekt X 42 15 146 73
7 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 40 11 133 51
8 Wiaderny Paweł Tauron 39 21 137 100
9 Tarkowski Jacek Rekiny 37 18 131 76
10 Jagodzińska Klaudia Sobmar 36 17 126 82
11 Pietrzak Jan Jagiellonia 35 16 122 75
12 Wasiak Roman Sobmar 34 15 113 69
13 Knetel Julian Projekt X 32 27 124 107
14 Przybyłek Przemysław Expandor 31 29 122 114
15 Lewandowski Witold Porta Wan 30 21 114 88
16 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 30 24 120 98
17 Stanowski Adam Raven Club 30 26 115 99
18 Szczęsny Dominik Rekiny 28 15 97 68
19 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 27 20 97 89
20 Krawczyk Piotr Jagiellonia 26 16 97 79
21 Kijo Stanisław Polesianka 26 28 98 105
22 Baniewicz Wincenty Porta Wan 26 31 107 114
23 Gajewski Marcin Raven Club 25 14 91 60
24 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 24 17 92 70
25 Gossa Marek Raven Club 22 17 83 68
26 Jasiak Jacek Rekiny 22 28 95 105
27 Gruszecki Witold Ret Gim 20 21 33 94 119
28 Wosek Tomasz Atut 20 4 63 28
29 Marciniak Iza Atut 19 33 73 109
30 Matusiak Lech Polesianka 18 39 80 133
31 Kapusta Marcin Expandor 17 43 81 142
32 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 16 15 57 60
33 Kopczyński Jerzy Atut 16 39 81 132
34 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 15 4 50 26
35 Wojtczak Tadeusz Rekiny 15 17 61 61
36 Łuczak Zbigniew Drewnomik 15 26 67 89
37 Ciołek Włodzimierz Sobmar 14 1 42 8
38 Mikołajczyk Robert Drewnomik 14 29 67 102
39 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 13 41 63 134
40 Zbrojewski Aureliusz Tauron 13 44 59 145
41 Kołodziejski Sławomir Projekt X 12 7 44 25
42 Maj Tomasz Ret Gim 20 9 9 42 37
43 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 8 33 41 106
44 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 8 40 49 127
45 Rojek Paweł Expandor 7 4 23 20
46 Lis Jacek Porta Wan 7 44 49 139
47 Malinowski Jerzy Projekt X 6 11 27 38
48 Kapusta Jakub Expandor 6 21 28 70
49 Marchwicki Paweł Atut 5 33 33 106
50 Siniarski Dariusz Raven Club 4 10 18 31
51 Szafrański Witold Projekt X 4 12 20 39
52 Rojek Zbigniew Expandor 2 11 7 35
53 Dzida Mariusz Projekt X 1 6 4 18
54 Kaźmierski Adam Polesianka 1 11 6 34
55 Jakubowski Grzegorz Jagiellonia 0 5 3 15
56 Simiński Paweł Projekt X 0 5 0 15
57 Gajewicz Mariusz Projekt X 0 9 2 27

pavmar



«« powrót