III liga po 23 tygodniach
(data: 2014-04-12)



Poniedzialek 14.04.2014. Brak protokołu z piątkowego meczu TAURON - RET GIM.
"Pocztą pantoflową" właśnie się dowiedziałem, że Tauron wystąpił z inicjatywą przełożenia meczu ale ja nie zostałem o tym fakcie wcześniej powiadomiony. Regulamin mówi, że informacja o przełożeniu ma być również przekazana do mnie najpóźniej 24 h przed zaplanowanym meczem.
2 kolejki temu Tauron dostał ostrzeżenie za spóźnione przekazywanie protokołów pomeczowych. Po tym tygodniu Tauron dostaje żółtą kartkę.[paragraf 15 Regulaminu]

  III LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 SOBMAR 23 62 159 51 20 1 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 23 54 127 82 14 5 2
3 JAGIELLONIA TUSZYN 23 51 138 72 15 0 6
4 RAVEN CLUB 23 49 120 100 11 5 6
5 REKINY 23 48 119 91 13 1 7
6 PROJEKT X 23 46 119 101 10 4 8
7 TAURON 22 44 105 95 9 6 5
8 POLESIANKA 23 40 99 111 7 5 9
9 RET GIM 20 22 35 84 116 5 5 10
10 DREWNOMIK 23 34 95 125 5 2 15
11 PORTA WAN 23 32 73 137 5 2 14
12 ATUT 23 27 62 147 1 4 16
13 EXPANDOR 23 25 69 141 1 2 18

RANKING


  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 56 7 178 66
2 Wiktor Patrycja Sobmar 55 8 179 64
3 Okrasa Piotr Drewnomik 47 19 169 93
4 Grabowicz Grzegorz Projekt X 45 15 155 73
5 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 44 16 154 74
6 Michalski Marcin Polesianka 44 19 152 91
7 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 43 11 142 53
8 Tarkowski Jacek Rekiny 40 18 140 76
9 Wiaderny Paweł Tauron 39 21 137 100
10 Jagodzińska Klaudia Sobmar 38 18 134 87
11 Pietrzak Jan Jagiellonia 37 17 128 80
12 Wasiak Roman Sobmar 34 15 113 69
13 Knetel Julian Projekt X 34 27 130 109
14 Przybyłek Przemysław Expandor 32 31 129 121
15 Stanowski Adam Raven Club 31 28 120 105
16 Szczęsny Dominik Rekiny 30 16 105 73
17 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 30 24 120 98
18 Lewandowski Witold Porta Wan 30 24 116 97
19 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 27 20 97 89
20 Gajewski Marcin Raven Club 26 16 95 68
21 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 26 18 99 75
22 Krawczyk Piotr Jagiellonia 26 19 101 88
23 Kijo Stanisław Polesianka 26 28 98 105
24 Baniewicz Wincenty Porta Wan 26 34 109 123
25 Jasiak Jacek Rekiny 24 29 103 108
26 Gossa Marek Raven Club 22 17 83 68
27 Gruszecki Witold Ret Gim 20 21 33 94 119
28 Marciniak Iza Atut 21 34 79 116
29 Wosek Tomasz Atut 20 4 63 28
30 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 18 4 59 30
31 Matusiak Lech Polesianka 18 39 80 133
32 Kapusta Marcin Expandor 18 45 86 149
33 Ciołek Włodzimierz Sobmar 16 2 50 13
34 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 16 15 57 60
35 Łuczak Zbigniew Drewnomik 16 28 72 97
36 Kopczyński Jerzy Atut 16 42 82 141
37 Wojtczak Tadeusz Rekiny 15 17 61 61
38 Mikołajczyk Robert Drewnomik 15 31 70 110
39 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 13 41 63 134
40 Zbrojewski Aureliusz Tauron 13 44 59 145
41 Kołodziejski Sławomir Projekt X 12 7 44 25
42 Maj Tomasz Ret Gim 20 9 9 42 37
43 Malinowski Jerzy Projekt X 9 11 36 43
44 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 9 42 54 133
45 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 8 33 41 106
46 Rojek Paweł Expandor 7 4 23 20
47 Lis Jacek Porta Wan 7 47 52 148
48 Kapusta Jakub Expandor 6 21 28 70
49 Szafrański Witold Projekt X 5 12 23 39
50 Marchwicki Paweł Atut 5 36 34 115
51 Siniarski Dariusz Raven Club 4 10 18 31
52 Rojek Zbigniew Expandor 2 11 7 35
53 Dzida Mariusz Projekt X 1 6 4 18
54 Kaźmierski Adam Polesianka 1 11 6 34
55 Jakubowski Grzegorz Jagiellonia 0 5 3 15
56 Simiński Paweł Projekt X 0 5 0 15
57 Gajewicz Mariusz Projekt X 0 9 2 27

pavmar



«« powrót