IV liga po zakończeniu sezonu 2013-2014
(data: 2014-05-24)



  IV LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 LUKS KOŹLE 26 72 211 49 21 4 1
2 KAMIKAZE 26 68 187 73 20 2 4
3 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 26 65 174 86 18 3 5
4 KWJ Łódź 26 64 173 87 17 4 5
5 POKEMONY 26 61 153 107 17 1 8
6 KANZAS 26 61 163 97 15 5 6
7 MKS JEDYNKA 26 54 139 121 12 5 9
8 RAVEN CLUB 2 26 53 131 129 12 3 11
9 SSN START 26 52 120 140 12 2 12
10 ATOS 26 42 89 161 7 2 17
11 MAP POLSKA 26 42 97 153 6 4 16
12 ELEKTROPROJEKT 26 37 80 180 5 1 20
13 TOPSPIN 26 30 70 190 2 0 24
14 WODOCIĄGI 26 24 23 237 0 0 26

RANKING


Za ewentualne błędy, które mogły wyniknąć podczas równoległego opracowywania rankingów dla wszystkich 5 lig - przepraszam.
Jednocześnie będę wdzięczny za indywidualne uwagi tych, którzy znajdą jakiś błąd do poprawienia w swojej pozycji.
  IV LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Krych Krzysztof PM 2 73 5 211 42
2 Podolski Adrian Luks Koźle 67 11 215 70
3 Kielan Bogdan KWJ Łódź 66 12 212 72
4 Chobot Wojciech Kamikaze 64 12 199 75
5 Skowroński Maciej Luks Koźle 58 16 189 87
6 Kostecki Piotr KWJ Łódź 55 19 182 83
7 Raszkiewicz Adam SSN Start 55 23 192 105
8 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 54 24 188 111
9 Markowski Maciej Pokemony 54 24 184 107
10 Olżewski Błażej Kamikaze 53 20 177 85
11 Wencel Mariusz Kanzas 53 22 183 102
12 Pniak Szymon Pokemony 50 22 174 112
13 Kilanowski Maciej PM 2 45 9 145 61
14 Sobczak Edward Raven Club 2 42 36 156 142
15 Badowski Krzysztof MAP 41 34 161 130
16 Piotrowski Robert Topspin 40 35 153 131
17 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 39 33 147 132
18 Budkowski Jan Atos 36 30 137 124
19 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 36 33 139 127
20 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 2 35 39 140 154
21 Jeziorski Zbigniew KWJ Łódź 34 38 137 134
22 Wieteska Tomasz Luks Koźle 33 3 103 28
23 Feliniak Andrzej Kanzas 32 14 108 66
24 Przygocki Zbigniew Pokemony 32 28 123 106
25 LewandowskiTomasz MAP 32 43 124 161
26 Stanowski Piotr Raven Club 2 31 23 118 96
27 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 31 47 130 156
28 Wójcik Mateusz Luks Koźle 28 8 90 42
29 Kusiński Rafał Kamikaze 28 17 98 77
30 Worpus Sławomir Elektroprojekt 28 43 112 148
31 Korkosiński Bartosz PM 2 24 38 101 132
32 Przepiórkowski Jerzy Atos 24 51 104 174
33 Jankowski Jan Elektroprojekt 23 45 98 152
34 Szumowska Ewa Kanzas 21 6 72 26
35 Jabłoński Jerzy Kanzas 19 11 69 45
36 Boczek Michał Kamikaze 17 9 57 45
37 Płoński Henryk Atos 17 46 76 150
38 Kaźmierski Ireneusz Atos 16 11 54 39
39 Kowalski Jacek Kanzas 14 15 58 61
40 Pietrzak Krzysztof Topspin 14 58 83 177
41 Wilk Ryszard Elektroprojekt 12 41 52 135
42 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 11 28 56 93
43 Chrobot Maciej PM-2 10 8 37 33
44 Pietrzak Adrian Topspin 9 54 58 165
45 Janik Zbigniew Wodociągi 9 59 56 187
46 Rachlewicz Szymon Wodociągi 9 61 67 194
47 Pietrzak Dariusz MAP 9 66 56 203
48 Koziróg Paweł Kamikaze 8 6 27 22
49 Szychta Krzysztof PM-2 7 9 29 35
50 Podstawczyński Hubert Kanzas 6 13 26 42
51 Walak Dariusz Raven Club 2 6 18 33 62
52 Pietrasiak Dominik Luks Koźle 5 5 18 15
53 Wojciechowski Wojciech KWJ Łódź 4 4 17 12
54 Uzelac Wladimir SSN Start 4 25 23 76
55 Motylewski Sławomir Kanzas 3 5 15 17
56 Walak Wiesław Wodociągi 3 37 14 119
57 Kostecki Włodzimierz KWJ Łódź 2 0 6 1
58 Kwiatkowski Wiktor SSN Start 2 18 10 54
59 Rakowski Henryk SSN Start 1 3 3 11
60 Krauze Damian PM-2 1 5 3 15
61 Turek Przemysław SSN Start 1 19 7 58
62 Kal Wiesław Wodociągi 1 33 14 101
63 Krawczyk Marek SSN Start 0 1 0 3
64 Maciejewski Bartosz Topspin 0 2 2 6
65 Perlański Dariusz Wodociągi 0 2 1 6
66 Majchrzak Łukasz SSN Start 0 7 5 21
67 Mariat Arkadiusz Topspin 0 7 1 21

pavmar



«« powrót