III liga po zakończeniu sezonu 2013-2014
(data: 2014-05-24)



  III LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 SOBMAR 26 70 179 61 22 2 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 26 63 151 88 17 5 2
3 JAGIELLONIA TUSZYN 26 58 156 84 17 0 7
4 TAURON 26 53 127 113 11 7 6
5 REKINY 26 53 134 106 14 1 9
6 RAVEN CLUB 26 53 132 108 12 5 7
7 PROJEKT X 26 52 131 109 12 4 8
8 RET GIM 20 26 43 104 136 7 5 12
9 POLESIANKA 26 43 108 132 7 5 12
10 DREWNOMIK 26 37 102 138 5 3 16
11 PORTA WAN 26 36 83 157 5 3 16
12 EXPANDOR 26 32 87 153 3 2 19
13 ATUT 26 30 65 174 1 4 19

Rekiny - Raven 8:2 i 4:6 Rekiny - Tauron 2:8 i 6:4 Raven - Tauron 4:6 i 5:5 Tauron+6 Rekiny 0 Raven -6

RANKING


Za ewentualne błędy, które mogły wyniknąć podczas równoległego opracowywania rankingów dla wszystkich 5 lig - przepraszam.
Jednocześnie będę wdzięczny za indywidualne uwagi tych, którzy znajdą jakiś błąd do poprawienia w swojej pozycji.
  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 65 7 205 67
2 Wiktor Patrycja Sobmar 64 8 206 69
3 Grabowicz Grzegorz Projekt X 51 15 173 78
4 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 51 18 178 83
5 Okrasa Piotr Drewnomik 50 22 181 104
6 Michalski Marcin Polesianka 48 24 169 109
7 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 46 11 151 55
8 Tarkowski Jacek Rekiny 46 21 159 88
9 Wiaderny Paweł Tauron 46 26 166 123
10 Jagodzińska Klaudia Sobmar 43 22 153 103
11 Pietrzak Jan Jagiellonia 41 20 144 93
12 Wasiak Roman Sobmar 39 19 134 88
13 Knetel Julian Projekt X 38 28 142 116
14 Przybyłek Przemysław Expandor 38 34 151 138
15 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 37 29 147 119
16 Lewandowski Witold Porta Wan 36 27 137 113
17 Stanowski Adam Raven Club 34 30 130 115
18 Szczęsny Dominik Rekiny 33 17 115 81
19 Gajewski Marcin Raven Club 31 17 110 77
20 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 30 21 106 93
21 Kijo Stanisław Polesianka 29 34 110 124
22 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 28 22 110 89
23 Krawczyk Piotr Jagiellonia 28 23 110 103
24 Jasiak Jacek Rekiny 28 34 118 125
25 Baniewicz Wincenty Porta Wan 28 40 118 134
26 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 27 4 86 38
27 Gruszecki Witold Ret Gim 20 25 41 112 146
28 Kapusta Marcin Expandor 24 48 107 166
29 Gossa Marek Raven Club 22 17 83 68
30 Marciniak Iza Atut 22 42 86 140
31 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 21 17 75 70
32 Wosek Tomasz Atut 20 4 63 28
33 Matusiak Lech Polesianka 20 42 90 147
34 Łuczak Zbigniew Drewnomik 18 32 82 109
35 Kopczyński Jerzy Atut 18 49 87 164
36 Zbrojewski Aureliusz Tauron 18 51 78 172
37 Wojtczak Tadeusz Rekiny 17 20 70 70
38 Ciołek Włodzimierz Sobmar 16 2 50 13
39 Mikołajczyk Robert Drewnomik 16 33 75 116
40 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 16 47 78 154
41 Kołodziejski Sławomir Projekt X 12 8 46 28
42 Rojek Paweł Expandor 10 4 32 22
43 Malinowski Jerzy Projekt X 10 13 41 49
44 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 10 46 60 145
45 Maj Tomasz Ret Gim 20 9 9 42 37
46 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 9 35 47 112
47 Lis Jacek Porta Wan 7 56 55 175
48 Kapusta Jakub Expandor 6 21 28 70
49 Szafrański Witold Projekt X 5 15 26 48
50 Marchwicki Paweł Atut 5 45 35 142
51 Siniarski Dariusz Raven Club 4 11 20 34
52 Ziemicki Krzysztof Ret Gim 20 3 0 9 1
53 Jakubowski Grzegorz Jagiellonia 2 7 9 23
54 Rojek Zbigniew Expandor 2 14 9 44
55 Dzida Mariusz Projekt X 1 6 4 18
56 Kaźmierski Adam Polesianka 1 11 6 34
57 Pietrzak Witold Porta Wan 0 1 1 3
58 Simiński Paweł Projekt X 0 5 0 15
59 Gajewicz Mariusz Projekt X 0 9 2 27

pavmar



«« powrót