II liga po 2 kolejkach
(data: 2014-10-11)



Ostrzeżenie dla SOBMARU - mecz rozegrany w środę a protokół przesłany dopiero w następny poniedziałek. Powtórna zwłoka skutkować będzie żółtą kartką.

  II LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 ZAPAŁ 2 6 18 2 2 0 0
2 JAGIELLONIA 2 6 16 4 2 0 0
3 JUSPORT 2 2 6 14 6 2 0 0
4 ZARTEN 2 5 15 5 1 1 0
5 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 2 4 12 8 1 0 1
6 KSIĘŻAK ŁOWICZ 2 4 11 9 1 0 1
7 GOK RZGÓW 2 4 10 10 1 0 1
8 SOBMAR 2 4 8 12 1 0 1
9 ARISTO JEANS 2 3 7 13 0 1 1
10 KORAD 2 3 7 13 0 1 1
11 SOKÓŁ ZGIERZ II 1 2 5 5 0 1 0
12 TBS PIEKARNIA 2 2 5 15 0 0 2
13 TOMA 2 2 0 20 0 0 2
14 GOK LUTOMIERSK 1 1 2 8 0 0 1

RANKING

II LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Bartłomiejczyk Jarosław Jagiellonia 6 0 18 2
2 Ścierwicki Henryk Zapał 6 0 18 2
3 Wiaderny Paweł Zarten 6 0 18 3
4 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 5 0 15 5
5 Sienkiewicz Krzysztof Zarten 5 1 17 7
6 Kamiński Jacek Zapał 5 1 16 3
7 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 5 1 15 4
8 Grabowicz Grzegorz Jusport 2 5 1 15 7
9 Kordaczuk Michał Zapał 5 1 15 8
10 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 4 1 12 6
11 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 4 2 15 9
12 Jagodzińska Klaudia Sobmar 4 2 15 11
13 Adamczyk Jarosław Korad 4 2 14 7
14 Dziubecki Tomasz GOK Rzgów 4 2 13 10
15 Marciniak Zbigniew Aristo Jeans 4 2 12 9
16 Znyk Cezary Księżak Łowicz 3 0 9 1
17 Masica Tadeusz Sokół Zgierz II 3 0 9 2
18 Guzek Mateusz Księżak Łowicz 3 2 9 11
19 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 3 3 14 11
20 Milas Tymoteusz GOK Rzgów 3 3 12 13
21 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 3 3 11 10
22 Zbrojewski Aureliusz Zarten 3 3 11 11
23 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 2 1 8 5
24 Wiktor Patrycja Sobmar 2 1 8 6
25 Sobieszek Sławomir Jusport 2 2 1 6 5
26 Pietrzak Jan Jagiellonia 2 3 8 11
27 Banaszczyk Mateusz Sobmar 2 4 11 13
28 Zimoń Mariusz GOK Rzgów 2 4 10 12
29 Krysiak Kamil Korad 2 4 7 13
30 Krawczyk Piotr Jagiellonia 1 0 3 2
31 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 1 0 3 2
32 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 1 0 3 2
33 Zuchowicz Piotr Sokół Zgierz II 1 1 3 3
34 Ciesielski Robert Aristo Jeans 1 2 6 6
35 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 1 2 5 6
36 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 1 2 4 6
37 Krzywania Michał Sokół Zgierz II 1 2 3 6
38 Wnęk Stanisław Jusport 2 1 3 3 10
39 Olbiński Janusz Aristo Jeans 1 5 8 16
40 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 0 1 2 3
41 Marczyński Jerzy Sokół Zgierz II 0 1 1 3
42 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 0 1 0 3
43 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 0 1 0 3
44 Kępiński Paweł TSB Piekarnia 0 3 3 9
45 Lewandowska Iwona Aristo Jeans 0 3 3 9
46 Maniak Paweł GOK Lutomiersk 0 3 3 9
47 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 0 3 3 9
48 Laudański Piotr Korad 0 3 1 9
49 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 0 3 1 9
50 Tomaszewski Edward Toma 0 3 1 9
51 Wasiak Roman Sobmar 0 3 0 9
52 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 2 0 5 4 15
53 Wojtczak Tadeusz Toma 0 6 8 18
54 Pyć Włodzimierz Toma 0 6 0 18

pavmar



«« powrót