III liga po 3 kolejkach
(data: 2014-10-17)



UWAGA !
Pałac Młodzieży 2 zmienił godzinę rozpoczynania meczy u siebie z 17:30 na 18:15.
Drużyny przyjezdne proszone są o poprawienie godziny w swoich notatkach.
Na Pałacu Młodzieży 2 ciąży obowiązek dodatkowego poinformowania pozostałych drużyn o zmianie.

  III LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 LUKS KOŹLE 3 9 23 7 3 0 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 3 9 18 12 3 0 0
3 KANZAS 3 8 17 13 2 1 0
4 RAVEN CLUB 3 7 19 11 2 0 1
5 PORTA WAN 3 7 17 13 1 2 0
6 PROJEKT X 3 6 14 16 1 1 1
7 EXPANDOR 3 5 13 17 1 0 2
8 POLESIANKA 3 5 12 18 0 2 1
9 POKEMONY 2 5 11 9 1 1 0
10 DREWNOMIK 3 4 12 18 0 1 2
11 RET GIM 20 3 4 12 18 0 1 2
12 KAMIKAZE 2 4 10 10 1 0 1
13 KWJ ŁÓDŹ 3 4 10 20 0 1 2
14 MKS JEDYNKA 3 3 10 20 0 0 3

RANKING

  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Szumowska Ewa Kanzas 8 1 26 6
2 Wieteska Tomasz Luks Koźle 8 1 25 5
3 Lewandowski Witold Porta Wan 8 1 25 7
4 Krych Krzysztof Pałac Młodz.2 8 1 25 10
5 Podolski Adrian Luks Koźle 7 2 25 11
6 Wencel Mariusz Kanzas 7 2 24 13
7 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 7 2 23 16
8 Gajewski Marcin Raven Club 7 2 22 7
9 Kijo Stanisław Polesianka 6 3 22 17
10 Przybyłek Przemysław Expandor 6 3 20 13
11 Kurzawski Jędrzej Kamikaze 5 1 17 9
12 Bereżewski Jakub Projekt X 5 2 16 13
13 Kielan Bogdan KWJ Łódź 5 4 20 17
14 Okrasa Piotr Drewnomik 5 4 20 18
15 Skowroński Maciej Luks Koźle 5 4 19 14
16 Baniewicz Wincenty Porta Wan 5 4 17 15
17 Kilanowski Maciej Pałac Młodz.2 5 4 17 15
18 Pniak Szymon Pokemony 4 2 14 10
19 Markowski Maciej Pokemony 4 2 12 7
20 Knetel Julian Projekt X 4 2 12 9
21 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 4 3 14 12
22 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 4 5 19 18
23 Łuczak Zbigniew Drewnomik 4 5 17 19
24 Kostecki Piotr KWJ Łódź 4 5 16 18
25 Kapusta Marcin Expandor 4 5 14 17
26 Gossa Marek Raven Club 3 1 11 6
27 Chobot Wojciech Kamikaze 3 3 13 11
28 Skibior Damian Kanzas 3 3 13 12
29 Przygocki Zbigniew Pokemony 3 3 12 13
30 Stanowski Adam Raven Club 3 4 13 13
31 Matusiak Lech Polesianka 3 6 15 20
32 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 3 6 12 21
33 Rojek Paweł Expandor 2 1 6 5
34 Olżewski Błażej Kamikaze 2 1 6 6
35 Grochowski Tomasz Projekt X 2 4 12 15
36 Gruszecki Witold Ret Gim 20 2 4 9 14
37 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 2 7 12 24
38 Korkosiński Bartosz Pałac Młodz.2 2 7 11 22
39 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 2 7 11 22
40 Przeworski Przemysław Polesianka 1 2 4 7
41 Graczyk Bartłomiej Projekt X 1 2 3 6
42 Bereżewski Tomasz Projekt X 1 4 5 14
43 Kowalski Andrzej Polesianka 1 5 5 17
44 Jeziorski Zbigniew KWJ Łódź 1 7 8 23
45 Lis Jacek Porta Wan 1 8 9 26
46 Wojciechowski Wojciech KWJ Łódź 0 1 1 3
47 Feliniak Andrzej Kanzas 0 3 4 9
48 Boczek Michał Kamikaze 0 3 3 9
49 Gabrielczyk Paweł Expandor 0 3 3 9
50 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 0 3 2 9
51 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 0 9 5 27

pavmar



«« powrót