18 października - Pierwszy turniej GRAND PRIX ŁODZI AiW w sezonie 2014/2015
(data: 2014-10-18)

 

 

Zapraszamy na

 Pierwszy turniej GRAND PRIX ŁODZI , który 

 rozegrany zostanie w SOBOTĘ 18 października 2014.

 na "JEDYNCE" - ZSO nr 1 w Łodzi przy ulicy Czajkowskiego 14

 

 

w SOBOTĘ zapisy do 9:30!

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY (pdf)  (korekta)

 KARTA ZGŁOSZENIOWA (word)

REGULAMIN w sezonie 2014/2015  (pdf)

 

GPŁ 2013/2014 - pierwsze trójki w kategoriach (pdf)

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA GPŁ 2013/2014 (pdf)

Najważniejsze zmiany organizacyjne.

Zwolnienie z eliminacji kilkunastu (12 lub 16) najwyżej sklasyfikowanych zawodników w rankingu, która znacznie skróci czas oczekiwania na granie i przebywania na sali większości uczestników oraz pozwoli grać wszystkie spotkania do trzech wygranych  setów przy zachowaniu minimum 5 gier dla grających od eliminacji a minimum 4 gier dla grających w turnieju głównym

Niestety dla utrzymania a mamy nadzieję, że t podwyższenia standardów organizacyjnych konieczne było podwyższenie o 5 zł wpisowego. Wpisowe na kolejnych turniejach może być niższe jeśli otrzymamy jeszcze dodatkowe wsparcie.

Raz jeszcze przepraszamy za zamieszanie z terminem i opóźnienie.

Waldemar Ciesiołkiewicz

 

rank 13/14 nazwisko i imię miejscowość drużyna
  1 Małkus Paweł Konin OCHMAN Raszków
  2 Konecki Adam Łódź          ADAMEX
  3 Antczak Damian Zgierz AZS UŁ
  4 Kędzia Szymon Aleksandrów Ł. AZS UŁ
  5 Durka Sławek Łódź ALEX-TEAM
  6 Przesmycki Przemysław Łódź GEMLAK
  7 Frątczak Arkadiusz Łódź SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź
  8 Łuczak Przemek Łódź  ADAMEX
  9 Szcześniak Karol Kożle SOKÓŁ Zgierz
  11 Rejze Robert Łódź  FALCO
  12 Maślanka Piotr Łódź  AZS UŁ
  13 Marciniak Zbigniew Łódź ARISTO JEANS
  15 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź WHSP
  16 Kilanowski Maciej Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2
  17 Sokołowski Witold Stróża FALCO
  19 Pietrasiak Dominik Niesułków LUKS KOŹLE

  21 Ciesielski Robert Łódź ARISTO JEANS
  22 Walaszczyk Rafał Bychlew WHSP
  23 Wojciechowski Wojciech Łódź KWJ Łódź
  24 Burhard Paweł Tomaszów Maz. TOMASZÓW Mazowiecki
  25 Marciniak Iza Łódź DRAGON
  26 Stefańczyk Bogusław Rąbień TBS PIEKARNIA
  27 Dubiela Jacek Łódź SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź
  28 Pytkowski  Tadeusz Łowicz KSIĘŻAK Łowicz
  29 Lewandowska Iwona Łódź ARISTO JEANS
  30 Kosiorek Dominik Łódź TOPSPIN
  31 Mruk Wiesław Łódź ZAPAŁ
  35 Laudański Piotr Łódź KANZAS
  38 Krych Krzysztof Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2
  39 Duraj Andrzej Łódź  ARIZONA
  42 Bara Janusz Pabianice PABIANICE
  44 Wroński Piotr Łódź GEMLAK
  45 Szczepaniak Przemysław Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2
  48 Olbiński Janusz Łódź ARISTO JEANS
  49 Stawiński Lech Łódź MAXIMUS
  50 Tomaszewski Edward Konstantynów Ł. TOMA
  52 Grabowicz Grzegorz Łódź JUSPORT 2
  55 Goździk Zbigniew Tomaszów Maz. TOMASZÓW Mazowiecki
  58 Ługowski Jarosław Łódź DREWNOSTYL.pl
  63 Wencel Mariusz Konstantynów KANZAS
  66 Bereżewski Jakub Łódź PROJEKT X
  69 Grabowicz Mateusz Łódź MKS JEDYNKA Łódź
  71 Magdziarz Piotr Pabianice PABIANICE
  72 Papuga Dawid Łowicz KSIĘŻAK Łowicz
  90 Kapelański Adam Pabianice ELMAX Pabianice
  133 Feliniak Andrzej Ksawerów KANZAS
  149 Fronczak Artur Łódź MKS JEDYNKA Łódź
162 Koliński Bartek Wrząsowa WRZĄSOWA
  162 Podstawczyńki Hubert Konstantynów KANZAS
 x Juszczak Marek Łódź          RAVEN KLUB 2
 x Konecki Daniel Łódź          SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź
 x Kurzawski Jędrzej Łódź KAMIKAZE
 x Misiak Adam  Aleksandrów Ł. ALEKSANDRÓW Łódzki
x Chobot Wojciech Łódź KAMIKAZE
x Gajewicz Konrad Łódx X-TEAM
x Jędrzejczyk Jerzy Łódź Pałac Młodzieży 3
x Karczewski Krzysztof Konin Ping DUBLIN
x Kkubicki Robert Rąbień BASTION
x Kopczyński Jerzy Łódź DRAGON
x Michalak Ludwik Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 1
x Mietkiewicz Mirosław Łódź DRAGON
x Myczka Przemysław Bednary UKS Bednary
x Radziszewski Borys Łódź Pałac Młodzieży 3
x Rebkowiec Waldemar Łódź PGE Dystrybucja
x Tataj Mariusz Bednary UKS Bednary
x Wiaderny Paweł Łódź ZARTEN
x Wieczorkiewicz Tomasz Łódź ŁÓDŹ
x Włodarski Henryk Łódź DRAGON


«« powrót