III liga po 4 kolejkach
(data: 2014-10-25)



UWAGA !
Od 6 kolejki (początek listopada) zespół KWJ Łódź będzie grał w prywatnej posesji przy ul. Gościniec 27 [Bogdan Kielan] w środy o godz. 17:30
Proszę o poprawienie w swoich notatkach.

  III LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 LUKS KOŹLE 4 12 31 9 4 0 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 4 12 25 15 4 0 0
3 KANZAS 4 11 23 17 3 1 0
4 RAVEN CLUB 4 8 21 19 2 0 2
5 KAMIKAZE 4 8 20 20 2 0 2
6 PORTA WAN 4 8 20 20 1 2 1
7 EXPANDOR 4 8 19 21 2 0 2
8 POLESIANKA 4 8 18 22 1 2 1
9 KWJ ŁÓDŹ 4 7 20 20 1 1 2
10 POKEMONY 4 7 19 21 1 1 2
11 DREWNOMIK 4 7 18 22 1 1 2
12 PROJEKT X 4 7 18 22 1 1 2
13 RET GIM 20 4 5 16 24 0 1 3
14 MKS JEDYNKA 4 4 10 30 0 0 4

RANKING

III LIGA
Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
Szumowska Ewa Kanzas 11 1 35 7
Krych Krzysztof Pałac Młodz.2 11 1 34 10
Podolski Adrian Luks Koźle 10 2 34 14
Kurzawski Jędrzej Kamikaze 10 2 34 17
Wieteska Tomasz Luks Koźle 10 2 32 9
Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 10 2 32 19
Lewandowski Witold Porta Wan 10 2 31 12
Kielan Bogdan KWJ Łódź 8 4 29 20
Wencel Mariusz Kanzas 8 4 29 20
Skowroński Maciej Luks Koźle 8 4 28 17
Przybyłek Przemysław Expandor 8 4 27 18
Gajewski Marcin Raven Club 8 4 26 15
Pniak Szymon Pokemony 8 4 26 19
Kijo Stanisław Polesianka 7 5 28 25
Okrasa Piotr Drewnomik 7 5 28 25
Chobot Wojciech Kamikaze 7 5 27 21
Łuczak Zbigniew Drewnomik 7 5 26 23
Kilanowski Maciej Pałac Młodz.2 7 5 25 20
Kostecki Piotr KWJ Łódź 7 5 25 20
Baniewicz Wincenty Porta Wan 6 6 22 22
Bereżewski Jakub Projekt X 5 2 16 13
Knetel Julian Projekt X 5 3 16 12
Matusiak Lech Polesianka 5 7 23 25
Markowski Maciej Pokemony 5 7 22 24
Kapusta Marcin Expandor 5 7 17 25
Rojek Paweł Expandor 4 2 14 10
Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 4 3 14 12
Jeziorski Zbigniew KWJ Łódź 4 7 17 24
Przygoda Andrzej MKS Jedynka 4 8 22 27
Przygocki Zbigniew Pokemony 4 8 19 30
Skibior Damian Kanzas 3 3 13 12
Przeworski Przemysław Polesianka 3 3 10 10
Gossa Marek Raven Club 3 4 14 15
Bereżewski Tomasz Projekt X 3 5 13 21
Grochowski Tomasz Projekt X 3 6 18 21
Olżewski Błażej Kamikaze 3 6 15 21
Gruszecki Witold Ret Gim 20 3 6 13 22
Stanowski Adam Raven Club 3 7 16 22
Korkosiński Bartosz Pałac Młodz.2 3 9 15 28
Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 3 9 12 30
Podstawczyński Hubert Kanzas 2 1 7 6
Sitarski Tomasz Ret Gim 20 2 10 15 33
Przygoda Jerzy MKS Jedynka 2 10 14 31
Graczyk Bartłomiej Projekt X 1 3 5 9
Kowalski Andrzej Polesianka 1 5 5 17
Lis Jacek Porta Wan 1 10 9 32
Wojciechowski Wojciech KWJ Łódź 0 1 1 3
Pietrzak Witold Porta Wan 0 1 0 3
Feliniak Andrzej Kanzas 0 3 4 9
Boczek Michał Kamikaze 0 3 3 9
Gabrielczyk Paweł Expandor 0 3 3 9
Gniadek Dariusz Ret Gim 20 0 3 2 9
Mikołajczyk Robert Drewnomik 0 3 2 9
Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 0 9 5 27

pavmar



«« powrót