I liga po 4 kolejkach
(data: 2014-10-25)



Regulamin Ligi
§ 10
14.Protokół z meczu należy przesłać niezwłocznie po rozegraniu spotkania, a najpóźniej w dniu następnym. Obowiązek ten spoczywa na gospodarzu spotkania. Za brak informacji w terminie drużyny będą karane zgodnie z §15

§ 15
6. W przypadku nieprzestrzegania punktu 6, paragraf 9 i punktu 14 paragraf 10, drużyna otrzymuje:
- UPOMNIENIE
- ŻÓŁTĄ KARTKĘ (przy powtórzeniu przewinienia)
- ODJĘCIE PUNKTU (przy każdym kolejnym przypadku)

Za nieprzesłanie protokołu w regulaminowym terminie (mecz we wtorek - protokół dopiero w piątek wieczorem) drużyna DREWNOSTYL otrzymuje upomnienie.

  I LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 X-TEAM 4 12 28 12 4 0 0
2 GEMLAK 4 11 27 13 3 1 0
3 JUSPORT 1 4 11 24 16 3 1 0
4 DREWNOSTYL.pl 4 10 28 12 3 0 1
5 SOKÓŁ ZGIERZ 4 10 27 13 3 0 1
6 WHSZ 4 8 22 18 2 0 2
7 ALEX-TEAM 4 8 19 21 2 0 2
8 AZS 4 8 19 21 1 2 1
9 ADAMEX 4 7 20 20 1 1 2
10 MPK SOLIDARNOŚĆ 4 7 19 21 1 1 1
11 ELMAX PABIANICE 4 5 13 27 0 1 3
12 PGE DYSTRYBUCJA 3 4 9 21 0 1 2
13 UNIWERSYTET MED. 4 4 7 33 0 0 4
14 FALCO 3 3 8 22 0 0 3

RANKING

  I LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Turalska Adrianna Drewnostyl.pl 11 1 34 10
2 Molęda Jan WHSZ 11 1 33 8
3 Antczak Damian AZS UŁ 10 2 33 12
4 Przesmycki Przemysław Gemlak 10 2 33 12
5 Trzcinka Jarosław Jusport 10 2 30 14
6 Fordoński Paweł Drewnostyl.pl 9 3 31 12
7 Masica Tomasz X Team 9 3 31 18
8 Gawęda Hubert Sokół Zgierz 9 3 30 16
9 Frątczak Arkadiusz MPK Solidarność 9 3 29 15
10 Kalina Leszek Alex Team 8 4 31 13
11 Wroński Piotr Gemlak 8 4 26 15
12 Gieraga Michał Sokół Zgierz 7 0 21 3
13 Gajewicz Konrad X Team 7 1 22 6
14 Kuśmierek Tomasz X Team 7 3 23 19
15 Konecki Adam Adamex 7 5 28 18
16 Szcześniak Karol Sokół Zgierz 7 5 24 20
17 Mazur Paweł Elmax Pabianice 7 5 23 21
18 Zimny Jan Jusport 6 3 22 13
19 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 6 3 21 18
20 Partyczyński Marcin Adamex 6 4 20 17
21 Walaszczyk Rafał WHSZ 6 6 28 23
22 Łuczak Przemysław Adamex 6 6 24 25
23 Kasza Dominik Gemlak 6 6 20 22
24 Durka Sławomir Alex Team 5 4 21 19
25 Maślanka Piotr AZS UŁ 5 7 18 24
26 Dens Marcin Jusport 4 2 14 8
27 Auguścik Natalia Drewnostyl.pl 4 8 20 28
28 Dubiela Jacek MPK Solidarność 4 8 19 28
29 Olczak Mariusz Alex Team 4 8 15 29
30 Moćko Przemysław MPK Solidarność 3 0 9 0
31 Sokołowski Szymon Falco 3 3 13 15
32 Misiak Michał Elmax Pabianice 2 1 8 3
33 Zawada Bartłomiej Uniwersytet Medyczny 2 1 8 5
34 Ferszowicz Antoni (K) Sokół Zgierz 2 3 9 11
35 Skowroński Wojciech X Team 2 4 12 15
36 Rejze Robert Falco 2 6 12 19
37 Gęszczak Patryk Elmax Pabianice 2 6 11 19
38 Sokołowski Witold Falco 2 7 10 24
39 Kapelański Adam Elmax Pabianice 2 8 10 26
40 Kędzia Szymon AZS UŁ 2 10 15 34
41 Jasiak Jacek Uniwersytet Medyczny 2 10 9 31
42 Tarkowski Jacek Uniwersytet Medyczny 2 10 8 33
43 Borczyk Filip Jusport 1 2 4 7
44 Konecki Daniel MPK Solidarność 1 2 4 7
45 Rybikowski Szymon WHSP 1 4 8 13
46 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 5 8 17
47 Sobczyński Adam Jusport 1 5 4 16
48 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 8 11 25
49 Raszkiewicz Adam Uniwersytet Medyczny 1 8 6 24
50 Juszko Andrzej Adamex 0 1 2 3
51 Beda Grzegorz Adamex 0 1 0 3
52 Badziak Mirosław Elmax Pabianice 0 3 3 9
53 Woźniak Marian WHSZ 0 3 3 9
54 Żywotek Sylwester WHSZ 0 4 4 12
55 Wróbel Krzysztof Falco 0 4 0 12
56 Malinowski Jerzy MPK Solidarność 0 6 1 18

pavmar



«« powrót