V liga po 5 kolejkach
(data: 2014-11-01)



  V LIGA 2013-2014     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 DRAGON 5 15 37 13 5 0 0
2 GERONIMO 5 13 36 14 3 2 0
3 NADZIEJA 5 12 36 14 3 1 1
4 PAŁAC MŁODZIEŻY 3 5 12 27 23 3 1 1
5 AMPER 5 10 27 23 2 1 2
6 MESICO LORIPES 5 10 24 26 2 1 2
7 SOCZEWKA 5 9 30 20 2 0 3
8 WODOCIĄGI 5 7 21 29 1 0 4
9 RELAX ŁÓDŹ 4 7 12 28 1 1 2
10 HARASUTO 4 6 16 24 1 0 3
11 SOKÓŁ ZGIERZ III 3 6 14 16 1 1 1
12 DRUŻYNA A 5 4 0 50 0 0 5

RANKING



Proszę o kontakt jeśli ktoś wykryje jakąś pomyłkę.

  V liga
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Kopczyński Jerzy Dragon 15 0 45 3
2 Brancewicz Adam PM-3 12 3 39 14
3 Głobiński Krzysztof Amper 12 3 37 16
4 Małecki Andrzej Nadzieja 11 3 34 19
5 Grzesiak Mateusz Geronimo 11 4 37 13
6 Węgierski Stanisław Nadzieja 11 4 37 17
7 Maciaszek Michał Soczewka 11 4 35 15
8 Tylman Bogdan Nadzieja 10 5 37 16
9 Grzesiak Marek Geronimo 10 5 34 20
10 Jędrzejczyk Jerzy PM-3 10 5 33 20
11 Marciniak Iza Dragon 9 0 27 7
12 Szpakowski Eugeniusz Sokół Zgierz III 8 0 24 1
13 Rachlewicz Szymon Wodociągi 8 7 26 26
14 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 8 7 26 27
15 Maciaszek Piotr Soczewka 7 2 22 9
16 Wieczorek Kazimierz Amper 7 8 22 27
17 Drab Marlena Geronimo 6 0 18 0
18 Krajewski Jerzy Harasuto 6 5 21 15
19 Janik Zbigniew Wodociągi 6 7 22 21
20 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 6 8 25 31
21 Bednarek Kamil Dragon 5 0 15 1
22 Walak Wiesław Wodociągi 5 3 17 11
23 Janiec Adam Mesico Loripes 5 4 18 14
24 Juchniewicz Jerzy Amper 5 4 15 15
25 Jop Józef Relax 5 4 15 18
26 Warzycha Adam Soczewka 5 5 20 15
27 Grzesiak Weronika Geronimo 4 5 12 16
28 Chrzanowski Wiesław Relax 4 5 12 19
29 Stawiarski Paweł Harasuto 4 7 18 21
30 Zimniak Tomasz Harasuto 3 1 9 3
31 Nowakowski Robert Soczewka 3 2 12 9
32 Stoliński Adrian Mesico Loripes 3 4 13 12
33 Dziedzic Bartek Sokół Zgierz III 3 4 9 14
34 Mietkiewicz Miroslaw Dragon 3 9 17 29
35 Rzepecka Julia PM-3 2 2 6 8
36 Kuciński Stanisław Relax 2 10 12 33
37 Wilczyński Paweł Nadzieja 1 0 3 1
38 Wieczorek Ryszard Dragon 1 1 3 4
39 Pieniążek Dariusz Harasuto 1 4 4 12
40 Gasiński Jerzy Amper 1 4 4 12
41 Pielesiek Wiesław Harasuto 1 4 3 12
42 Pęczek Jerzy Soczewka 1 5 6 15
43 Dziedzic Marta Sokół Zgierz III 1 7 9 23
44 Olbińska Anna Amper 0 1 1 3
45 Wójtowicz Waldemar Sokół Zgierz III 0 1 0 3
46 Włodarski Henryk Dragon 0 2 0 6
47 Szczepaniak Dominik Sokół Zgierz III 0 3 4 9
48 Ługowski Tomasz Relax 0 6 2 18
49 Malarski Artur Drużyna A 0 6 0 18
50 Kubiak Paweł Wodociągi 0 8 2 24
51 Paliwoda Patryk PM-3 0 9 3 27
52 Sowiński Arkadiusz Drużyna A 0 9 1 27
53 Kazimierczak Mariusz Drużyna A 0 9 0 27
54 Nowakowska Aleksandra Drużyna A 0 12 1 36

pavmar



«« powrót