III liga po 5 kolejkach
(data: 2014-11-01)



  III LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 LUKS KOŹLE 5 15 41 9 5 0 0
2 KANZAS 5 14 32 18 4 1 0
3 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 5 14 30 20 4 1 0
4 PORTA WAN 5 11 27 23 2 2 1
5 RAVEN CLUB 5 11 27 23 3 0 2
6 DREWNOMIK 5 10 25 25 2 1 2
7 KAMIKAZE 5 10 25 25 2 1 2
8 POLESIANKA 5 10 23 27 1 3 1
9 PROJEKT X 5 9 23 27 1 2 2
10 EXPANDOR 5 9 20 30 2 0 3
11 KWJ ŁÓDŹ 5 8 23 27 1 1 3
12 POKEMONY 5 8 22 28 1 1 3
13 RET GIM 20 5 6 20 30 0 1 4
14 MKS JEDYNKA 5 5 10 40 0 0 5

RANKING



Proszę o kontakt jeśli ktoś odkryje jakąś pomyłkę.

  III LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Krych Krzysztof Pałac Młodz.2 14 1 43 11
2 Szumowska Ewa Kanzas 13 2 43 11
3 Podolski Adrian Luks Koźle 13 2 43 16
4 Wieteska Tomasz Luks Koźle 13 2 41 9
5 Lewandowski Witold Porta Wan 13 2 40 13
6 Kurzawski Jędrzej Kamikaze 12 3 40 21
7 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 12 3 38 23
8 Wencel Mariusz Kanzas 11 4 38 21
9 Skowroński Maciej Luks Koźle 11 4 37 17
10 Okrasa Piotr Drewnomik 10 5 37 29
11 Kielan Bogdan KWJ Łódź 10 5 35 23
12 Pniak Szymon Pokemony 10 5 33 23
13 Chobot Wojciech Kamikaze 9 6 34 26
14 Łuczak Zbigniew Drewnomik 9 6 32 27
15 Przybyłek Przemysław Expandor 9 6 31 26
16 Gajewski Marcin Raven Club 8 4 26 15
17 Kostecki Piotr KWJ Łódź 8 7 31 27
18 Kilanowski Maciej Pałac Młodz.2 8 7 31 27
19 Kijo Stanisław Polesianka 8 7 31 33
20 Knetel Julian Projekt X 7 4 23 16
21 Baniewicz Wincenty Porta Wan 7 6 25 24
22 Matusiak Lech Polesianka 7 8 30 31
23 Stanowski Adam Raven Club 6 7 25 24
24 Bereżewski Jakub Projekt X 5 2 16 13
25 Gossa Marek Raven Club 5 5 21 20
26 Grochowski Tomasz Projekt X 5 7 26 26
27 Markowski Maciej Pokemony 5 10 25 33
28 Kapusta Marcin Expandor 5 10 19 34
29 Rojek Paweł Expandor 4 2 14 10
30 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 4 3 14 12
31 Przeworski Przemysław Polesianka 4 5 15 17
32 Olżewski Błażej Kamikaze 4 8 19 28
33 Jeziorski Zbigniew KWJ Łódź 4 10 19 33
34 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 4 11 23 36
35 Przygocki Zbigniew Pokemony 4 11 19 39
36 Feliniak Andrzej Kanzas 3 3 13 11
37 Skibior Damian Kanzas 3 3 13 12
38 Bereżewski Tomasz Projekt X 3 5 13 21
39 Gruszecki Witold Ret Gim 20 3 6 13 22
40 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 3 9 12 30
41 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 3 12 22 39
42 Korkosiński Bartosz Pałac Młodz.2 3 12 16 37
43 Podstawczyński Hubert Kanzas 2 1 7 6
44 Mikołajczyk Robert Drewnomik 2 4 9 12
45 Graczyk Bartłomiej Projekt X 2 5 11 15
46 Lis Jacek Porta Wan 2 11 12 36
47 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 2 13 15 40
48 Pietrzak Witold Porta Wan 1 3 4 10
49 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 1 5 5 15
50 Kowalski Andrzej Polesianka 1 5 5 17
51 Wojciechowski Wojciech KWJ Łódź 0 1 1 3
52 Boczek Michał Kamikaze 0 3 3 9
53 Gabrielczyk Paweł Expandor 0 6 4 18
54 Drewnowicz Tadeusz Drewnomik 0 9 5 27

pavmar



«« powrót