II liga po 5 kolejkach
(data: 2014-11-01)



  II LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 ZAPAŁ 5 15 43 7 5 0 0
2 JUSPORT 2 5 15 41 9 5 0 0
3 JAGIELLONIA 5 14 35 15 4 1 0
4 GOK RZGÓW 5 12 30 20 3 1 1
5 KSIĘŻAK ŁOWICZ 5 11 30 20 2 2 1
6 ZARTEN 5 10 26 24 2 1 2
7 SOBMAR 5 10 23 27 2 1 2
8 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 5 9 24 26 1 2 2
9 GOK LUTOMIERSK 5 9 22 28 2 0 3
10 TBS PIEKARNIA 5 8 20 30 1 1 3
11 KORAD 5 8 18 32 1 1 3
12 ARISTO JEANS 5 7 15 35 0 2 3
13 SOKÓŁ ZGIERZ II 5 6 15 35 0 1 4
14 TOMA 5 6 7 43 0 1 4

RANKING



Proszę o kontakt jeśli ktoś odkryje jakąś pomyłkę.

II LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Ścierwicki Henryk Zapał 15 0 45 4
2 Bartłomiejczyk Jarosław Jagiellonia 15 0 45 5
3 Grabowicz Grzegorz Jusport 2 14 1 42 12
4 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 12 2 37 15
5 Kamiński Jacek Zapał 12 3 40 14
6 Kordaczuk Michał Zapał 11 4 37 23
7 Jagodzińska Klaudia Sobmar 11 4 37 25
8 Wiaderny Paweł Zarten 11 4 35 19
9 Dziubecki Tomasz GOK Rzgów 10 2 31 16
10 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 10 4 33 20
11 Marciniak Zbigniew Aristo Jeans 10 5 34 28
12 Masica Tadeusz Sokół Zgierz II 10 5 32 25
13 Sobieszek Sławomir Jusport 2 9 1 27 11
14 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 9 6 35 23
15 Zimoń Mariusz GOK Rzgów 9 6 33 27
16 Sienkiewicz Krzysztof Zarten 9 6 32 24
17 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 8 4 30 20
18 Adamczyk Jarosław Korad 8 7 33 25
19 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 8 7 32 32
20 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 8 7 31 31
21 Milas Tymoteusz GOK Rzgów 7 5 27 23
22 Maniak Paweł GOK Lutomiersk 7 8 28 29
23 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 6 3 23 11
24 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 6 4 24 13
25 Znyk Cezary Księżak Łowicz 5 0 15 1
26 Guzek Mateusz Księżak Łowicz 5 2 15 12
27 Pietrzak Jan Jagiellonia 5 6 22 25
28 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 5 7 19 27
29 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 5 8 25 27
30 Zbrojewski Aureliusz Zarten 5 10 23 34
31 Wiktor Patrycja Sobmar 4 2 14 11
32 Ciołek Włodzimierz Sobmar 4 2 12 10
33 Kępiński Paweł TSB Piekarnia 4 4 17 16
34 Krysiak Kamil Korad 4 11 18 36
35 Zuchowicz Piotr Sokół Zgierz II 3 5 12 18
36 Laudański Piotr Korad 3 9 19 28
37 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 3 9 16 31
38 Olbiński Janusz Aristo Jeans 3 12 18 40
39 Bonikowska Aleksandra Toma 2 1 7 5
40 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 2 3 11 13
41 Wnęk Stanisław Jusport 2 2 4 7 13
42 Pyć Piotr Toma 2 6 13 21
43 Banaszczyk Mateusz Sobmar 2 7 15 22
44 Ciesielski Robert Aristo Jeans 2 7 13 23
45 Krawczyk Piotr Jagiellonia 1 0 3 2
46 Rychlewicz Andrzej GOK Lutomiersk 1 2 6 6
47 Krzywania Michał Sokół Zgierz II 1 2 3 6
48 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 1 3 3 8
49 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 1 5 9 15
50 Rechciński Michał GOK Rzgów 1 5 6 17
51 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 1 7 13 21
52 Wasiak Roman Sobmar 1 8 9 26
53 Wojtczak Tadeusz Toma 1 10 13 32
54 Tomaszewski Edward Toma 1 11 9 34
55 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 2 0 3 2 9
56 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 0 4 3 12
57 Krysiak Grzegorz Sokół Zgierz II 0 4 1 12
58 Lewandowska Iwona Aristo Jeans 0 6 4 18
59 Pyć Włodzimierz Toma 0 8 0 24
60 Marczyński Jerzy Sokół Zgierz II 0 12 7 36

pavmar



«« powrót