I liga po 5 kolejkach
(data: 2014-11-01)



  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 X-TEAM 5 15 35 15 5 0 0
2 JUSPORT 1 5 14 31 19 4 1 0
3 SOKÓŁ ZGIERZ 5 13 36 14 4 0 1
4 GEMLAK 5 12 30 20 3 1 1
5 DREWNOSTYL.pl 5 11 32 18 3 0 2
6 AZS 5 11 25 25 2 2 1
7 ADAMEX 5 10 27 23 2 1 2
8 WHSZ 5 10 27 23 2 1 2
9 ALEX-TEAM 5 9 23 27 2 0 3
10 MPK SOLIDARNOŚĆ 5 8 22 28 1 1 2
11 ELMAX PABIANICE 5 6 16 34 0 1 4
12 FALCO 4 6 14 26 1 0 3
13 PGE DYSTRYBUCJA 4 6 14 26 0 2 2
14 UNIWERSYTET MED. 5 5 8 42 0 0 5

RANKING



Proszę o kontakt jeśli ktoś odkryje jakąś pomyłkę.

  I LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Molęda Jan WHSZ 14 1 42 11
2 Antczak Damian AZS UŁ 13 2 42 14
3 Trzcinka Jarosław Jusport 13 2 39 17
4 Przesmycki Przemysław Gemlak 12 3 41 18
5 Turalska Adrianna Drewnostyl.pl 12 3 40 16
6 Gawęda Hubert Sokół Zgierz 12 3 39 17
7 Masica Tomasz X Team 11 4 38 22
8 Fordoński Paweł Drewnostyl.pl 11 4 37 16
9 Konecki Adam Adamex 10 5 37 20
10 Szcześniak Karol Sokół Zgierz 10 5 33 21
11 Frątczak Arkadiusz MPK Solidarność 10 5 33 23
12 Gajewicz Konrad X Team 9 2 30 13
13 Zimny Jan Jusport 9 3 31 15
14 Kuśmierek Tomasz X Team 9 4 31 24
15 Kalina Leszek Alex Team 9 6 36 21
16 Łuczak Przemysław Adamex 9 6 33 26
17 Wroński Piotr Gemlak 9 6 30 23
18 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 8 4 28 22
19 Walaszczyk Rafał WHSZ 8 7 35 29
20 Mazur Paweł Elmax Pabianice 8 7 27 27
21 Gieraga Michał Sokół Zgierz 7 0 21 3
22 Sokołowski Szymon Falco 6 3 22 18
23 Partyczyński Marcin Adamex 6 6 22 23
24 Maślanka Piotr AZS UŁ 6 9 24 30
25 Kasza Dominik Gemlak 6 9 24 31
26 Durka Sławomir Alex Team 5 7 21 28
27 Dubiela Jacek MPK Solidarność 5 10 23 35
28 Dens Marcin Jusport 4 2 14 8
29 Moćko Przemysław MPK Solidarność 4 2 13 7
30 Ferszowicz Antoni (K) Sokół Zgierz 4 4 15 14
31 Sokołowski Witold Falco 4 8 16 28
32 Olczak Mariusz Alex Team 4 8 15 29
33 Auguścik Natalia Drewnostyl.pl 4 11 22 37
34 Kędzia Szymon AZS UŁ 4 11 22 38
35 Misiak Michał Elmax Pabianice 3 3 15 9
36 Zawada Bartłomiej Uniwersytet Medyczny 3 3 13 11
37 Rejze Robert Falco 3 8 16 26
38 Placek Krzysztof Alex Team 2 1 7 5
39 Skowroński Wojciech X Team 2 4 12 15
40 Borczyk Filip Jusport 2 4 7 15
41 Gęszczak Patryk Elmax Pabianice 2 6 11 19
42 Juszko Adam PGE Dystrybucja 2 7 13 23
43 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 2 10 17 31
44 Kapelański Adam Elmax Pabianice 2 11 12 35
45 Jasiak Jacek Uniwersytet Medyczny 2 13 9 40
46 Tarkowski Jacek Uniwersytet Medyczny 2 13 8 42
47 Konecki Daniel MPK Solidarność 1 2 4 7
48 Rybikowski Szymon WHSP 1 4 8 13
49 Sobczyński Adam Jusport 1 5 4 16
50 Raszkiewicz Adam Uniwersytet Medyczny 1 8 6 24
51 Beda Grzegorz Adamex 0 1 0 3
52 Juszko Andrzej Adamex 0 2 3 6
53 Badziak Mirosław Elmax Pabianice 0 3 3 9
54 Woźniak Marian WHSZ 0 3 3 9
55 Żywotek Sylwester WHSZ 0 4 4 12
56 Wróbel Krzysztof Falco 0 4 0 12
57 Malinowski Jerzy MPK Solidarność 0 6 1 18

pavmar



«« powrót