V liga po 6 kolejkach
(data: 2014-11-06)



Od 7 kolejki HARASUTO gra o 18:30 (zamiast o 19:00)

  V LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 DRAGON 6 18 45 15 6 0 0
2 NADZIEJA 6 15 43 17 4 1 1
3 SOKÓŁ ZGIERZ III 6 15 38 22 4 1 1
4 GERONIMO 6 14 38 22 3 2 1
5 MESICO LORIPES 6 13 31 29 3 1 2
6 PAŁAC MŁODZIEŻY 3 6 13 30 30 3 1 2
7 SOCZEWKA 6 12 40 20 3 0 3
8 RELAX ŁÓDŹ 6 11 24 36 2 1 3
9 AMPER 6 11 29 31 2 1 3
10 WODOCIĄGI 6 8 24 36 1 0 5
11 HARASUTO 6 8 18 42 1 0 5
12 DRUŻYNA A 6 5 0 60 0 0 6

RANKING



  V liga
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Kopczyński Jerzy Dragon 18 0 54 4
2 Szpakowski Eugeniusz Sokół Zgierz III 17 0 51 3
3 Brancewicz Adam PM-3 14 4 46 17
4 Maciaszek Michał Soczewka 14 4 44 16
5 Tylman Bogdan Nadzieja 13 5 46 17
6 Węgierski Stanisław Nadzieja 13 5 43 23
7 Głobiński Krzysztof Amper 13 5 42 22
8 Małecki Andrzej Nadzieja 12 4 37 22
9 Grzesiak Mateusz Geronimo 12 6 43 19
10 Grzesiak Marek Geronimo 11 7 37 26
11 Jędrzejczyk Jerzy PM-3 11 7 37 26
12 Jop Józef Relax 10 5 30 23
13 Rachlewicz Szymon Wodociągi 10 8 34 30
14 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 10 8 32 32
15 Marciniak Iza Dragon 9 0 27 7
16 Dziedzic Bartek Sokół Zgierz III 9 5 27 22
17 Maciaszek Piotr Soczewka 8 2 25 10
18 Warzycha Adam Soczewka 8 5 29 19
19 Chrzanowski Wiesław Relax 8 7 26 29
20 Krajewski Jerzy Harasuto 8 9 28 31
21 Wieczorek Kazimierz Amper 8 10 28 33
22 Bednarek Kamil Dragon 7 0 21 1
23 Janiec Adam Mesico Loripes 7 4 24 14
24 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 7 8 28 33
25 Drab Marlena Geronimo 6 0 18 0
26 Walak Wiesław Wodociągi 6 5 20 17
27 Janik Zbigniew Wodociągi 6 10 25 30
28 Juchniewicz Jerzy Amper 5 7 15 24
29 Dziedzic Marta Sokół Zgierz III 5 10 24 32
30 Grzesiak Weronika Geronimo 4 5 12 16
31 Stoliński Adrian Mesico Loripes 4 6 17 19
32 Miętkiewicz Miroslaw Dragon 4 10 20 34
33 Stawiarski Paweł Harasuto 4 13 24 39
34 Zimniak Tomasz Harasuto 3 1 9 3
35 Nowakowski Robert Soczewka 3 2 12 9
36 Kuciński Stanisław Relax 3 12 17 41
37 Khan Kasim Soczewka 2 0 6 1
38 Wieczorek Ryszard Dragon 2 1 6 6
39 Szczepaniak Dominik Sokół Zgierz III 2 5 14 17
40 Rzepecka Julia PM-3 2 5 8 17
41 Wilczyński Paweł Nadzieja 1 1 3 4
42 Pieniążek Dariusz Harasuto 1 4 4 12
43 Gasiński Jerzy Amper 1 4 4 12
44 Pęczek Jerzy Soczewka 1 5 6 15
45 Ługowski Tomasz Relax 1 8 5 24
46 Pielesiek Wiesław Harasuto 1 10 8 30
47 Olbińska Anna Amper 0 1 1 3
48 Wójtowicz Waldemar Sokół Zgierz III 0 1 0 3
49 Przybył Piotr Geronimo 0 3 2 9
50 Włodarski Henryk Dragon 0 3 0 9
51 Malarski Artur Drużyna A 0 6 0 18
52 Kubiak Paweł Wodociągi 0 8 2 24
53 Paliwoda Patryk PM-3 0 9 3 27
54 Kazimierczak Mariusz Drużyna A 0 9 0 27
55 Sowiński Arkadiusz Drużyna A 0 12 1 36
56 Nowakowska Aleksandra Drużyna A 0 15 1 45

pavmar



«« powrót