II liga po 6 kolejkach
(data: 2014-11-06)



UWAGA ! GOK Rzgów zmienia dzień i godzinę rozgrywek.
Od 7 kolejki grają w środy o 18:30.
Proszę nanieść zmianę w swoich notatkach.

  II LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 ZAPAŁ 6 17 48 12 5 1 0
2 JUSPORT 2 6 17 46 14 5 1 0
3 JAGIELLONIA 6 17 43 17 5 1 0
4 GOK RZGÓW 6 15 38 22 4 1 1
5 KSIĘŻAK ŁOWICZ 6 14 39 21 3 2 1
6 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 6 12 30 30 2 2 2
7 GOK LUTOMIERSK 6 12 29 31 3 0 3
8 ZARTEN 6 11 29 31 2 1 3
9 SOBMAR 6 11 27 33 2 1 3
10 TBS PIEKARNIA 6 10 25 35 1 2 3
11 ARISTO JEANS 6 9 20 40 0 3 3
12 KORAD 6 9 19 41 1 1 4
13 SOKÓŁ ZGIERZ II 6 7 17 43 0 1 5
14 TOMA 6 7 9 51 0 1 5

RANKING



II LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Bartłomiejczyk Jarosław Jagiellonia 18 0 54 5
2 Ścierwicki Henryk Zapał 18 0 54 7
3 Grabowicz Grzegorz Jusport 2 15 3 47 18
4 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 14 3 43 19
5 Dziubecki Tomasz GOK Rzgów 13 2 40 16
6 Kordaczuk Michał Zapał 13 5 44 27
7 Kamiński Jacek Zapał 12 6 42 23
8 Marciniak Zbigniew Aristo Jeans 12 6 42 34
9 Wiaderny Paweł Zarten 12 6 40 26
10 Masica Tadeusz Sokół Zgierz II 12 6 38 32
11 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 11 6 38 28
12 Jagodzińska Klaudia Sobmar 11 7 42 34
13 Zimoń Mariusz GOK Rzgów 11 7 41 31
14 Sienkiewicz Krzysztof Zarten 11 7 39 30
15 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 10 8 40 37
16 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 10 8 39 36
17 Sobieszek Sławomir Jusport 2 9 3 29 17
18 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 9 4 33 15
19 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 9 5 35 23
20 Milas Tymoteusz GOK Rzgów 9 5 35 29
21 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 9 6 35 23
22 Maniak Paweł GOK Lutomiersk 9 9 35 33
23 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 8 8 34 30
24 Adamczyk Jarosław Korad 8 8 33 28
25 Pietrzak Jan Jagiellonia 7 7 29 28
26 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 7 8 27 33
27 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 6 6 28 20
28 Znyk Cezary Księżak Łowicz 5 0 15 1
29 Guzek Mateusz Księżak Łowicz 5 2 15 12
30 Ciołek Włodzimierz Sobmar 5 4 17 16
31 Banaszczyk Mateusz Sobmar 5 7 24 28
32 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 5 10 23 35
33 Zbrojewski Aureliusz Zarten 5 13 24 43
34 Wiktor Patrycja Sobmar 4 2 14 11
35 Kępiński Paweł TSB Piekarnia 4 6 19 22
36 Krysiak Kamil Korad 4 13 18 42
37 Olbiński Janusz Aristo Jeans 4 14 23 48
38 Papuga Dawid Księżak Łowicz 3 0 9 4
39 Zuchowicz Piotr Sokół Zgierz II 3 5 12 18
40 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 3 8 20 25
41 Pyć Piotr Toma 3 8 18 28
42 Laudański Piotr Korad 3 12 23 37
43 Bonikowska Aleksandra Toma 2 1 7 5
44 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 2 3 11 13
45 Wnęk Stanisław Jusport 2 2 4 7 13
46 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 2 5 12 17
47 Ciesielski Robert Aristo Jeans 2 7 13 23
48 Lewandowska Iwona Aristo Jeans 2 7 10 23
49 Tomaszewski Edward Toma 2 13 12 42
50 Krawczyk Piotr Jagiellonia 1 0 3 2
51 Kaczmarek Jan Jusport 2 1 0 3 2
52 Rychlewicz Andrzej GOK Lutomiersk 1 2 6 6
53 Korus Piotr Korad 1 2 6 7
54 Krzywania Michał Sokół Zgierz II 1 2 3 6
55 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 2 1 3 5 10
56 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 1 3 3 8
57 Rechciński Michał GOK Rzgów 1 5 6 17
58 Wasiak Roman Sobmar 1 8 9 26
59 Wojtczak Tadeusz Toma 1 12 13 38
60 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 0 4 3 12
61 Krysiak Grzegorz Sokół Zgierz II 0 7 2 21
62 Pyć Włodzimierz Toma 0 9 0 27
63 Marczyński Jerzy Sokół Zgierz II 0 15 10 45

pavmar



«« powrót