I liga po 6 kolejkach
(data: 2014-11-06)



Proszę o bardziej staranne wypełnianie protokołów pomeczowych.
Przed naciśnięciem "WYŚLIJ" należy sprawdzić czy wszystko zostało wypełnione prawidłowo.
Mam nadzieję, że przyjąłem do Rankingu prawidłowe dane z meczu MPK - ELMAX:
Misiak: 2-1 / 7-5
Mazur: 1-2 / 6-6

  I LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 X-TEAM 6 18 42 18 6 0 0
2 JUSPORT 1 6 17 37 23 5 1 0
3 SOKÓŁ ZGIERZ 6 16 44 16 5 0 1
4 GEMLAK 6 15 37 23 4 1 1
5 AZS 6 14 35 25 3 2 1
6 WHSZ 6 13 35 25 3 1 2
7 DREWNOSTYL.pl 6 12 35 25 3 0 3
8 ADAMEX 6 11 29 31 2 1 3
9 MPK SOLIDARNOŚĆ 6 11 28 32 2 1 2
10 ALEX-TEAM 6 10 25 35 2 0 4
11 PGE DYSTRYBUCJA 6 10 24 36 1 2 3
12 FALCO 6 8 21 39 1 0 5
13 ELMAX PABIANICE 6 7 20 40 0 1 5
14 UNIWERSYTET MED. 6 6 8 52 0 0 6

RANKING



  I LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Molęda Jan WHSZ 17 1 51 12
2 Antczak Damian AZS UŁ 16 2 51 14
3 Przesmycki Przemysław Gemlak 14 4 49 25
4 Turalska Adrianna Drewnostyl.pl 14 4 48 21
5 Gawęda Hubert Sokół Zgierz 14 4 47 23
6 Trzcinka Jarosław Jusport 14 4 46 24
7 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 13 5 45 29
8 Masica Tomasz X Team 13 5 44 26
9 Frątczak Arkadiusz MPK Solidarność 13 5 42 27
10 Gajewicz Konrad X Team 12 2 39 15
11 Konecki Adam Adamex 12 6 43 25
12 Szcześniak Karol Sokół Zgierz 12 6 39 25
13 Zimny Jan Jusport 11 4 39 18
14 Fordoński Paweł Drewnostyl.pl 11 7 38 25
15 Wroński Piotr Gemlak 11 7 37 27
16 Gieraga Michał Sokół Zgierz 10 0 30 4
17 Kuśmierek Tomasz X Team 10 4 34 24
18 Walaszczyk Rafał WHSZ 10 8 43 33
19 Kalina Leszek Alex Team 9 6 36 21
20 Sokołowski Szymon Falco 9 6 35 33
21 Łuczak Przemysław Adamex 9 6 33 26
22 Maślanka Piotr AZS UŁ 9 9 33 33
23 Mazur Paweł Elmax Pabianice 9 9 33 33
24 Kasza Dominik Gemlak 8 10 31 36
25 Kędzia Szymon AZS UŁ 7 11 31 39
26 Dens Marcin Jusport 6 3 20 12
27 Durka Sławomir Alex Team 6 9 27 36
28 Partyczyński Marcin Adamex 6 9 26 32
29 Sokołowski Witold Falco 6 10 23 37
30 Misiak Michał Elmax Pabianice 5 4 22 14
31 Dubiela Jacek MPK Solidarność 5 10 23 35
32 Olczak Mariusz Alex Team 5 10 19 37
33 Rejze Robert Falco 5 12 25 40
34 Ferszowicz Antoni (K) Sokół Zgierz 4 4 15 14
35 Moćko Przemysław MPK Solidarność 4 5 14 16
36 Auguścik Natalia Drewnostyl.pl 4 11 22 37
37 Juszko Adam PGE Dystrybucja 4 11 22 38
38 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 4 14 30 46
39 Zawada Bartłomiej Uniwersytet Medyczny 3 3 13 11
40 Konecki Daniel MPK Solidarność 3 3 11 14
41 Skowroński Wojciech X Team 3 5 17 18
42 Gęszczak Patryk Elmax Pabianice 3 8 18 25
43 Placek Krzysztof Alex Team 2 1 7 5
44 Borczyk Filip Jusport 2 4 7 15
45 Żywotek Sylwester WHSZ 2 5 12 17
46 Kapelański Adam Elmax Pabianice 2 11 12 35
47 Jasiak Jacek Uniwersytet Medyczny 2 16 11 49
48 Tarkowski Jacek Uniwersytet Medyczny 2 16 8 51
49 Rybikowski Szymon WHSP 1 4 8 13
50 Sobczyński Adam Jusport 1 5 4 16
51 Raszkiewicz Adam Uniwersytet Medyczny 1 11 8 33
52 Beda Grzegorz Adamex 0 1 0 3
53 Badziak Mirosław Elmax Pabianice 0 3 3 9
54 Woźniak Marian WHSZ 0 3 3 9
55 Ługowski Jarosław Drewnostyl.pl 0 3 0 9
56 Juszko Andrzej Adamex 0 5 4 15
57 Malinowski Jerzy MPK Solidarność 0 6 1 18
58 Wróbel Krzysztof Falco 0 6 0 18

pavmar



«« powrót