II liga po 10 kolejkach
(data: 2014-12-12)



Przełożone mecze z 10 kolejki jak również uwzględniający to ranking będą uaktualnione po 11 kolejce.

  II LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 JAGIELLONIA 9 25 62 28 7 2 0
2 GOK RZGÓW 10 24 65 35 6 2 2
3 KSIĘŻAK ŁOWICZ 10 24 63 37 6 2 2
4 ZAPAŁ 9 23 65 25 6 2 1
5 GOK LUTOMIERSK 10 23 54 46 6 1 3
6 JUSPORT 2 10 23 60 40 6 1 3
7 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 10 21 53 47 3 5 2
8 SOBMAR 10 20 48 52 4 2 4
9 TBS PIEKARNIA 9 18 44 46 3 3 3
10 ARISTO JEANS 10 18 41 59 2 4 4
11 ZARTEN 9 14 36 54 2 1 6
12 KORAD 10 14 34 66 1 2 7
13 TOMA 10 13 24 76 0 3 7
14 SOKÓŁ ZGIERZ II 10 12 30 70 0 2 8

RANKING



II LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Ścierwicki Henryk Zapał 26 1 79 17
2 Bartłomiejczyk Jarosław Jagiellonia 26 1 78 10
3 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 21 8 71 40
4 Zimoń Mariusz GOK Rzgów 21 9 73 45
5 Dziubecki Tomasz GOK Rzgów 20 4 63 27
6 Marciniak Zbigniew Aristo Jeans 20 9 71 49
7 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 19 10 65 44
8 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 19 11 71 57
9 Milas Tymoteusz GOK Rzgów 18 8 65 47
10 Grabowicz Grzegorz Jusport 2 18 8 58 36
11 Maniak Paweł GOK Lutomiersk 18 12 63 54
12 Masica Tadeusz Sokół Zgierz II 17 13 60 58
13 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 16 9 58 44
14 Jagodzińska Klaudia Sobmar 16 11 62 54
15 Kordaczuk Michał Zapał 16 11 57 49
16 Kamiński Jacek Zapał 16 11 56 42
17 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 15 6 53 25
18 Sienkiewicz Krzysztof Zarten 15 12 56 49
19 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 15 14 62 61
20 Wiaderny Paweł Zarten 14 13 54 50
21 Ciołek Włodzimierz Sobmar 13 8 48 33
22 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 12 7 46 28
23 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 12 7 46 30
24 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 12 15 52 56
25 Pietrzak Jan Jagiellonia 10 12 45 50
26 Krysiak Kamil Korad 10 19 41 66
27 Papuga Dawid Księżak Łowicz 9 0 27 7
28 Sobieszek Sławomir Jusport 2 9 7 33 29
29 Guzek Mateusz Księżak Łowicz 9 7 32 31
30 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 9 9 39 30
31 Adamczyk Jarosław Korad 9 11 40 37
32 Pyć Piotr Toma 9 14 43 48
33 Pabiańczyk Sławomir Sokół Zgierz II 8 1 26 12
34 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 8 14 36 52
35 Korus Piotr Korad 7 8 27 33
36 Lewandowska Iwona Aristo Jeans 7 10 30 40
37 Olbiński Janusz Aristo Jeans 7 23 44 78
38 Wiktor Patrycja Sobmar 6 3 21 14
39 Banaszczyk Mateusz Sobmar 6 9 27 35
40 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 6 14 34 47
41 Znyk Cezary Księżak Łowicz 5 0 15 1
42 Bonikowska Aleksandra Toma 5 4 21 19
43 Kaczmarek Jan Jusport 2 5 5 17 24
44 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 5 6 24 24
45 Laudański Piotr Korad 5 18 32 56
46 Zbrojewski Aureliusz Zarten 5 22 33 70
47 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 2 4 5 17 20
48 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 4 7 21 23
49 Kępiński Paweł TSB Piekarnia 4 7 19 25
50 Ciesielski Robert Aristo Jeans 4 9 21 31
51 Wasiak Roman Sobmar 4 11 19 38
52 Zuchowicz Piotr Sokół Zgierz II 3 7 12 24
53 Wojtczak Tadeusz Toma 3 14 22 45
54 Tomaszewski Edward Toma 3 21 18 66
55 Wnęk Stanisław Jusport 2 2 7 12 22
56 Krawczyk Piotr Jagiellonia 1 0 3 2
57 Krzywania Michał Sokół Zgierz II 1 2 3 6
58 Rychlewicz Andrzej GOK Lutomiersk 1 3 8 9
59 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 1 3 3 8
60 Niedzielski Patryk Toma 1 4 4 13
61 Rechciński Michał GOK Rzgów 1 8 7 26
62 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 1 8 7 26
63 Pyć Włodzimierz Toma 0 9 0 27
64 Krysiak Grzegorz Sokół Zgierz II 0 10 4 30
65 Marczyński Jerzy Sokół Zgierz II 0 25 18 75

pavmar



«« powrót