I liga po 10 kolejkach
(data: 2014-12-12)



SOLIDARNOŚĆ MPK otrzymuje upomnienie za przekazanie protokołu z czwartkowego meczu dopiero w niedzielę.

  I LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 SOKÓŁ ZGIERZ 10 26 73 27 8 0 2
2 X-TEAM 10 26 65 35 8 0 2
3 WHSZ 10 25 69 31 7 1 2
4 JUSPORT 1 9 25 55 35 7 2 0
5 AZS 10 24 59 41 6 2 2
6 GEMLAK 10 23 57 43 6 1 3
7 PGE DYSTRYBUCJA 10 18 41 59 2 4 4
8 ALEX-TEAM 9 17 45 45 4 0 5
9 ADAMEX 10 17 49 51 3 1 6
10 ELMAX PABIANICE 10 17 45 55 3 1 6
11 DREWNOSTYL.pl 9 16 44 46 3 1 5
12 MPK SOLIDARNOŚĆ 10 15 40 60 2 1 6
13 FALCO 9 13 29 61 2 0 7
14 UNIWERSYTET MED. 10 10 9 91 0 0 10

RANKING



  I LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Molęda Jan WHSZ 29 1 87 13
2 Antczak Damian AZS UŁ 27 3 84 26
3 Gawęda Hubert Sokół Zgierz 23 4 74 27
4 Walaszczyk Rafał WHSZ 22 8 79 38
5 Frątczak Arkadiusz MPK Solidarność 21 9 71 44
6 Gieraga Michał Sokół Zgierz 20 1 60 8
7 Trzcinka Jarosław Jusport 20 4 64 32
8 Przesmycki Przemysław Gemlak 20 10 76 48
9 Gajewicz Konrad X Team 19 7 66 35
10 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 19 11 66 53
11 Turalska Adrianna Drewnostyl.pl 18 9 64 43
12 Masica Tomasz X Team 18 9 63 42
13 Szcześniak Karol Sokół Zgierz 18 12 65 50
14 Wroński Piotr Gemlak 18 12 62 47
15 Zimny Jan Jusport 17 7 61 30
16 Kalina Leszek Alex Team 17 7 60 26
17 Konecki Adam Adamex 17 10 61 40
18 Kuśmierek Tomasz X Team 16 10 59 47
19 Mazur Paweł Elmax Pabianice 15 12 52 44
20 Łuczak Przemysław Adamex 14 13 53 47
21 Maślanka Piotr AZS UŁ 14 16 52 61
22 Misiak Michał Elmax Pabianice 13 7 48 31
23 Kędzia Szymon AZS UŁ 13 17 56 64
24 Fordoński Paweł Drewnostyl.pl 12 9 42 33
25 Partyczyński Marcin Adamex 12 15 49 53
26 Kasza Dominik Gemlak 12 16 46 58
27 Sokołowski Szymon Falco 11 10 45 46
28 Olczak Mariusz Alex Team 11 13 37 54
29 Gęszczak Patryk Elmax Pabianice 9 14 43 47
30 Juszko Adam PGE Dystrybucja 9 18 40 64
31 Durka Sławomir Alex Team 8 13 36 49
32 Sokołowski Witold Falco 8 17 33 59
33 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 8 22 49 73
34 Dens Marcin Jusport 7 5 24 18
35 Borczyk Filip Jusport 7 8 25 35
36 Auguścik Natalia Drewnostyl.pl 7 16 34 54
37 Dubiela Jacek MPK Solidarność 7 17 34 58
38 Rejze Robert Falco 7 19 37 63
39 Skowroński Wojciech X Team 5 6 23 22
40 Ferszowicz Antoni (K) Sokół Zgierz 5 7 20 25
41 Żywotek Sylwester WHSZ 4 5 18 17
42 Rybikowski Szymon WHSZ 4 8 19 27
43 Konecki Daniel MPK Solidarność 4 8 19 30
44 Moćko Przemysław MPK Solidarność 4 14 17 43
45 Beda Grzegorz Adamex 3 1 9 4
46 Zawada Bartłomiej Uniwersytet Medyczny 3 3 13 11
47 Badziak Mirosław Elmax Pabianice 3 3 12 12
48 Placek Krzysztof Alex Team 3 3 11 13
49 Tarkowski Jacek Uniwersytet Medyczny 3 27 15 85
50 Kapelański Adam Elmax Pabianice 2 12 13 38
51 Jasiak Jacek Uniwersytet Medyczny 2 28 17 85
52 Gieryń Katarzyna Gemlak 1 1 4 3
53 Woźniak Marian WHSZ 1 5 9 16
54 Sobczyński Adam Jusport 1 5 4 16
55 Raszkiewicz Adam Uniwersytet Medyczny 1 23 16 69
56 Juszko Andrzej Adamex 0 5 4 15
57 Malinowski Jerzy MPK Solidarność 0 6 1 18
58 Wróbel Krzysztof Falco 0 9 5 27
59 Ługowski Jarosław Drewnostyl.pl 0 10 3 30

pavmar



«« powrót