II liga po 15 kolejkach
(data: 2015-02-28)



UWAGA: od 4 kolejki GOK RZGÓW zmienia dzień i godz. rozgrywek: bądzie to środa 18:30.

Od 6 kolejki SOBMAR będzie grał w piątki zamiast we wtorki. Godzina i sala bez zmian.
Proszę dokonać odpowiednich poprawek w swoich Terminarzach.

  II LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 JAGIELLONIA 15 41 105 45 12 2 1
2 ZAPAŁ 15 41 112 38 12 2 1
3 GOK RZGÓW 15 38 98 52 10 3 2
4 KSIĘŻAK ŁOWICZ 15 35 89 61 8 4 3
5 JUSPORT 2 15 32 80 70 7 3 5
6 GOK LUTOMIERSK 15 30 71 79 7 1 7
7 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 15 29 74 76 4 6 5
8 SOBMAR 15 29 72 78 6 2 7
9 TBS PIEKARNIA 15 28 70 80 4 5 6
10 ARISTO JEANS 15 27 66 84 4 4 7
11 KORAD 15 25 63 87 4 2 9
12 SOKÓŁ ZGIERZ II 15 23 55 95 3 2 10
13 ZARTEN 15 22 57 93 3 1 10
14 TOMA 15 20 37 113 1 3 11

RANKING



II LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Bartłomiejczyk Jarosław Jagiellonia 44 1 132 15
2 Ścierwicki Henryk Zapał 43 2 132 27
3 Dziubecki Tomasz GOK Rzgów 32 7 103 49
4 Marciniak Zbigniew Aristo Jeans 31 13 109 72
5 Kordaczuk Michał Zapał 31 14 108 72
6 Milas Tymoteusz GOK Rzgów 29 12 99 71
7 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 29 16 107 81
8 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 28 13 96 62
9 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 26 14 93 70
10 Zimoń Mariusz GOK Rzgów 26 16 99 70
11 Grabowicz Grzegorz Jusport 2 25 16 86 63
12 Kamiński Jacek Zapał 25 20 88 75
13 Masica Tadeusz Sokół Zgierz II 24 21 91 90
14 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 23 12 79 54
15 Wiaderny Paweł Zarten 23 22 91 82
16 Maniak Paweł GOK Lutomiersk 22 23 83 90
17 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 21 12 79 50
18 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 21 12 76 48
19 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 21 13 80 54
20 Sienkiewicz Krzysztof Zarten 21 21 79 81
21 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 20 24 85 98
22 Pabiańczyk Sławomir Sokół Zgierz II 19 5 63 29
23 Ciołek Włodzimierz Sobmar 19 11 69 46
24 Jagodzińska Klaudia Sobmar 19 20 77 85
25 Korus Piotr Korad 18 12 64 57
26 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 18 24 79 91
27 Pietrzak Jan Jagiellonia 16 22 77 83
28 Krysiak Kamil Korad 15 22 60 83
29 Pyć Piotr Toma 15 23 68 81
30 Wiktor Patrycja Sobmar 13 5 43 28
31 Laudański Piotr Korad 13 25 63 83
32 Papuga Dawid Księżak Łowicz 12 3 37 19
33 Lewandowska Iwona Aristo Jeans 12 14 47 57
34 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 1 12 24 55 83
35 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 11 10 46 39
36 Sobieszek Sławomir Jusport 2 11 14 43 52
37 Adamczyk Jarosław Korad 11 16 52 54
38 Guzek Mateusz Księżak Łowicz 10 11 39 45
39 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 10 14 46 47
40 Wasiak Roman Sobmar 10 17 39 60
41 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 9 8 37 31
42 Kaczmarek Jan Jusport 2 9 12 35 49
43 Zbrojewski Aureliusz Zarten 9 36 55 114
44 Znyk Cezary Księżak Łowicz 8 1 26 5
45 Olbiński Janusz Aristo Jeans 8 25 47 86
46 Kępiński Paweł TSB Piekarnia 7 10 31 38
47 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 7 14 34 51
48 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 7 16 40 55
49 Śniady Kacper Aristo Jeans 6 0 18 4
50 Banaszczyk Mateusz Sobmar 6 9 27 35
51 Wojtczak Tadeusz Toma 6 21 34 68
52 Tomaszewski Edward Toma 6 35 33 102
53 Bonikowska Aleksandra Toma 5 4 21 19
54 Ciesielski Robert Aristo Jeans 5 19 29 61
55 Zuchowicz Piotr Sokół Zgierz II 4 7 15 25
56 Andrzejewski Zbigniew Sokół Zgierz II 2 4 11 13
57 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 2 7 7 21
58 Wnęk Stanisław Jusport 2 2 11 12 34
59 Krawczyk Piotr Jagiellonia 1 0 3 2
60 Cichosz Igor GOK Rzgów 1 2 5 8
61 Krzywania Michał Sokół Zgierz II 1 2 3 6
62 Rychlewicz Andrzej GOK Lutomiersk 1 3 8 9
63 Niedzielski Patryk Toma 1 5 4 16
64 Rechciński Michał GOK Rzgów 1 8 7 26
65 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 1 1 12 9 38
66 Marczyński Jerzy Sokół Zgierz II 1 32 26 96
67 Andruszkiewicz Dagmara Aristo Jeans 0 1 0 3
68 Krysiak Grzegorz Sokół Zgierz II 0 10 4 30
69 Pyć Włodzimierz Toma 0 13 4 39

pavmar



«« powrót