V liga po 14 kolejkach
(data: 2015-03-05)



Uwaga do drużyny SOCZEWKI:
Protokół musi być wypełniany poprawnie. Wynik 4:6 musi być w ostatniej pozycji a nie gdzieś w środku (niezależnie od dowolnej kolejności w jakiej graliście to spotkanie).
Przegrana Daszkiewicza z Hryndułą musi być zapisana: 0:3 (a nie 3:0 bo to jest ważne dla miejsc w Rankingu)

  V LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 DRAGON 14 42 108 32 14 0 0
2 NADZIEJA 14 36 102 38 10 2 2
3 SOKÓŁ ZGIERZ III 14 35 89 51 9 3 2
4 GERONIMO 14 33 85 55 8 3 3
5 PAŁAC MŁODZIEŻY 3 14 33 83 57 8 3 3
6 SOCZEWKA 14 27 85 55 6 1 7
7 RELAX ŁÓDŹ 14 26 65 75 5 2 7
8 MESICO LORIPES 14 25 59 81 5 1 8
9 AMPER 14 22 56 84 3 2 9
10 WODOCIĄGI 14 20 52 88 2 2 10
11 HARASUTO 14 20 43 97 2 2 10
12 DRUŻYNA A 14 14 13 127 1 1 12

RANKING



  V liga
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Szpakowski Eugeniusz Sokół Zgierz III 40 1 122 10
2 Kopczyński Jerzy Dragon 39 3 121 15
3 Grzesiak Mateusz Geronimo 34 8 110 34
4 Węgierski Stanisław Nadzieja 34 8 108 48
5 Brancewicz Adam PM-3 33 9 107 40
6 Tylman Bogdan Nadzieja 30 11 103 41
7 Maciaszek Michał Soczewka 29 10 93 37
8 Grzesiak Marek Geronimo 26 14 89 58
9 Małecki Andrzej Nadzieja 26 14 85 59
10 Jędrzejczyk Jerzy PM-3 26 16 87 64
11 Głobiński Krzysztof Amper 26 16 87 65
12 Marciniak Iza Dragon 22 3 68 20
13 Rachlewicz Szymon Wodociągi 22 20 76 72
14 Bednarek Kamil Dragon 20 0 60 10
15 Chrzanowski Wiesław Relax 19 17 64 63
16 Krajewski Jerzy Harasuto 18 22 68 75
17 Jop Józef Relax 16 5 48 39
18 Dziedzic Bartek Sokół Zgierz III 16 16 55 62
19 Wieczorek Kazimierz Amper 16 20 58 67
20 Maciaszek Piotr Soczewka 15 5 48 23
21 Warzycha Adam Soczewka 15 14 61 50
22 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 15 22 65 77
23 Kuciński Stanisław Relax 15 24 64 87
24 Stawiarski Paweł Harasuto 14 24 60 86
25 Janik Zbigniew Wodociągi 14 25 59 78
26 Miętkiewicz Miroslaw Dragon 13 12 47 47
27 Nowakowski Robert Soczewka 12 5 41 22
28 Janiec Adam Mesico Loripes 12 13 42 46
29 Stoliński Adrian Mesico Loripes 10 17 41 58
30 Rzepecka Julia PM-3 9 10 33 33
31 Dziedzic Marta Sokół Zgierz III 8 16 34 53
32 Ługowski Tomasz Relax 8 19 31 63
33 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 8 20 37 69
34 Juchniewicz Jerzy Amper 7 18 26 58
35 Grzesiak Weronika Geronimo 7 19 31 61
36 Drab Marlena Geronimo 6 0 18 0
37 Radziszewski Borys PM-3 6 0 18 2
38 Walak Wiesław Wodociągi 6 15 24 47
39 Wójtowicz Waldemar Sokół Zgierz III 5 1 15 3
40 Jędrzejka Dariusz Drużyna A 5 1 15 4
41 Domżał Marek Sokół Zgierz III 5 1 15 5
42 Wieczorek Ryszard Dragon 5 5 15 18
43 Khan Kasim Soczewka 5 9 23 31
44 Haniecki Damian Drużyna A 4 4 16 12
45 Walak Dariusz Wodociągi 3 0 9 0
46 Brylski Jerzy Wodociągi 3 3 10 11
47 Zimniak Tomasz Harasuto 3 7 10 21
48 Szczepaniak Dominik Sokół Zgierz III 3 11 19 35
49 Wilczyński Paweł Nadzieja 2 1 6 4
50 Kopczyński Adam Drużyna A 2 3 7 10
51 Pieniążek Dariusz Harasuto 2 13 10 39
52 Gasiński Jerzy Amper 2 13 10 40
53 Pielesiek Wiesław Harasuto 2 21 16 64
54 Włodarski Henryk Dragon 1 3 3 10
55 Pęczek Jerzy Soczewka 1 5 6 15
56 Cywiński Filip Geronimo 1 5 6 17
57 Sowiński Arkadiusz Drużyna A 1 25 6 76
58 Daszkiewicz Czesław Soczewka 0 1 0 3
59 Smulik Bartosz Drużyna A 0 2 0 6
60 Przybył Piotr Geronimo 0 3 2 9
61 Paszkowski Piotr Geronimo 0 3 0 9
62 Olbińska Anna Amper 0 8 1 24
63 Paliwoda Patryk PM-3 0 9 3 27
64 Malarski Artur Drużyna A 0 9 0 27
65 Kazimierczak Mariusz Drużyna A 0 12 0 36
66 Kubiak Paweł Wodociągi 0 14 4 42
67 Nowakowska Aleksandra Drużyna A 0 21 1 63

pavmar



«« powrót