V liga po 22 kolejkach - koniec sezonu 2014-2015
(data: 2015-05-15)



Zaległy mecz: GERONIMO - WODOCIĄGI na ma wpływu na układ 3 pierwszych miejsc w końcowej tabeli.
Bezpośredni awans do IV ligi uzyskuje drużyna DRAGON.
PAŁAC MŁODZIEŻY 3 zagra baraże z 13 drużyną IV ligi.
SOKÓŁ ZGIERZ III zagra baraże z 12 drużyną IV ligi.
Jak tylko będzie już znany ostateczny układ 3 ostatnich drużyn IV ligi można umawiać się na baraże i je rozegrać.

  V LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 DRAGON 22 66 176 44 22 0 0
2 PAŁAC MŁODZIEŻY 3 22 55 139 81 15 3 4 7   5
3 SOKÓŁ ZGIERZ III 22 55 142 78 15 3 4 3   5
4 NADZIEJA 22 54 150 70 15 2 5
5 GERONIMO 21 46 116 94 11 3 7
6 SOCZEWKA 22 44 130 90 10 2 10
7 MESICO LORIPES 22 43 111 109 10 1 11
8 RELAX ŁÓDŹ 22 38 94 126 7 2 13
9 WODOCIĄGI 21 34 82 128 5 3 13
10 AMPER 22 32 79 141 4 2 16
11 HARASUTO 22 32 67 153 4 2 16
12 DRUŻYNA A 22 22 24 196 1 1 20

RANKING



  V liga
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Kopczyński Jerzy Dragon 63 3 193 30
2 Szpakowski Eugeniusz Sokół Zgierz III 61 4 190 23
3 Brancewicz Adam PM-3 54 12 173 63
4 Węgierski Stanisław Nadzieja 50 16 163 88
5 Grzesiak Mateusz Geronimo 49 14 162 63
6 Maciaszek Michał Soczewka 47 16 151 67
7 Tylman Bogdan Nadzieja 44 20 156 77
8 Małecki Andrzej Nadzieja 39 24 132 102
9 Głobiński Krzysztof Amper 38 28 132 110
10 Grzesiak Marek Geronimo 36 22 121 87
11 Bednarek Kamil Dragon 34 1 102 19
12 Marciniak Iza Dragon 34 8 109 42
13 Jędrzejczyk Jerzy PM-3 32 31 122 114
14 Dziedzic Bartek Sokół Zgierz III 30 23 102 98
15 Chrzanowski Wiesław Relax 29 25 102 98
16 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 29 29 116 110
17 Rachlewicz Szymon Wodociągi 28 35 107 120
18 Maciaszek Piotr Soczewka 27 17 96 66
19 Stoliński Adrian Mesico Loripes 26 25 99 87
20 Krajewski Jerzy Harasuto 26 36 96 125
21 Kuciński Stanisław Relax 25 38 99 141
22 Radziszewski Borys PM-3 24 3 74 26
23 Janiec Adam Mesico Loripes 24 17 83 68
24 Wieczorek Kazimierz Amper 24 36 97 121
25 Stawiarski Paweł Harasuto 23 36 100 134
26 Miętkiewicz Miroslaw Dragon 21 17 73 67
27 Warzycha Adam Soczewka 20 24 86 84
28 Nowakowski Robert Soczewka 18 8 63 35
29 Jop Józef Relax 16 5 48 39
30 Ługowski Tomasz Relax 16 35 66 117
31 Janik Zbigniew Wodociągi 15 31 63 98
32 Rzepecka Julia PM-3 14 11 49 42
33 Brylski Jerzy Wodociągi 13 8 45 30
34 Domżał Marek Sokół Zgierz III 13 9 46 38
35 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 12 27 53 94
36 Walak Dariusz Wodociągi 11 1 34 7
37 Jędrzejka Dariusz Drużyna A 11 7 42 27
38 Dziedzic Marta Sokół Zgierz III 9 18 40 60
39 Juchniewicz Jerzy Amper 9 36 48 112
40 Grzesiak Weronika Geronimo 9 37 48 118
41 Wieczorek Ryszard Dragon 8 5 24 21
42 Haniecki Damian Drużyna A 8 19 38 61
43 Pieniążek Dariusz Harasuto 7 25 28 80
44 Drab Marlena Geronimo 6 0 18 0
45 Walak Wiesław Wodociągi 6 19 24 59
46 Wójtowicz Waldemar Sokół Zgierz III 5 4 19 12
47 Khan Kasim Soczewka 5 9 23 31
48 Szczepaniak Dominik Sokół Zgierz III 5 14 25 45
49 Wilczyński Paweł Nadzieja 3 2 9 7
50 Zimniak Tomasz Harasuto 3 13 14 39
51 Kopczyński Adam Drużyna A 3 16 16 51
52 Gasiński Jerzy Amper 2 17 13 52
53 Pielesiek Wiesław Harasuto 2 27 19 82
54 Włodarski Henryk Dragon 1 3 3 10
55 Pęczek Jerzy Soczewka 1 5 6 15
56 Cywiński Filip Geronimo 1 9 7 29
57 Sowiński Arkadiusz Drużyna A 1 42 14 127
58 Daszkiewicz Czesław Soczewka 0 1 0 3
59 Przybył Piotr Geronimo 0 3 2 9
60 Paszkowski Piotr Geronimo 0 3 0 9
61 Olbińska Anna Amper 0 8 1 24
62 Paliwoda Patryk PM-3 0 9 3 27
63 Malarski Artur Drużyna A 0 9 0 27
64 Smulik Bartosz Drużyna A 0 12 2 36
65 Kazimierczak Mariusz Drużyna A 0 12 0 36
66 Kubiak Paweł Wodociągi 0 21 9 63
67 Nowakowska Aleksandra Drużyna A 0 21 1 63

pavmar



«« powrót