II liga po 3 kolejkach
(data: 2015-10-23)



  II LIGA     gry      
  drużyny mecze pkt W P zw re po
1 PAŁAC MŁODZIEŻY 1 3 9 23 7 3 0 0
2 GOK RZGÓW 3 7 18 12 2 0 1
3 UNIWERSYTET MED. 3 7 18 12 2 0 1
4 TBS PIEKARNIA 3 7 17 13 1 2 0
5 ZAPAŁ 3 7 16 14 2 0 1
6 SOBMAR 3 6 16 14 1 1 1
7 GOK LUTOMIERSK 3 5 15 15 1 0 2
8 ARISTO JEANS 3 5 14 16 1 0 2
9 KORAD 3 5 12 18 1 0 2
10 PAŁAC MŁODZIEŻY 2 2 5 11 9 1 1 0
11 LUKS KOŹLE 2 4 11 9 1 0 1
12 JUSPORT 2 2 4 7 13 1 0 1
13 ZARTEN 3 3 8 22 0 0 3
14 TG SOKÓŁ ZGIERZ II 2 2 4 16 0 0 2

RANKING



Bez nierozegranych meczów: PM2 - Sokół, Jusport2 - Koźle.

II LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Marciniak Zbigniew Aristo Jeans 9 0 27 7
2 Krych Krzysztof Pałac Młodzieży 1 8 1 25 11
3 Ścierwicki Henryk Zapał 8 1 24 8
4 Dziubecki Tomasz GOK Rzgów 7 2 25 10
5 Maniak Paweł GOK Lutomiersk 7 2 23 9
6 Staroń Ireneusz UM 6 0 18 4
7 Jacak Patryk Pałac Młodzieży 1 6 3 24 13
8 Szczepaniak Przemysław Pałac Młodzieży 1 6 3 23 13
9 Jagodzińska Klaudia Sobmar 6 3 20 14
10 Cichosz Igor GOK Rzgów 5 1 17 6
11 Kilanowski Maciej Pałac Młodzieży 2 5 1 16 12
12 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 5 4 21 17
13 Kordaczuk Michał Zapał 5 4 19 15
14 Kępiński Paweł TSB Piekarnia 4 2 15 7
15 Ciołek Włodzimierz Sobmar 4 2 14 10
16 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 4 2 13 9
17 Wieteska Tomasz Luks Koźle 4 2 12 8
18 Kryściak Przemysław Pałac Młodzieży 2 4 2 12 14
19 Krysiak Kamil Korad 4 3 14 11
20 Laudański Piotr Korad 4 3 14 14
21 Wiaderny Paweł Zarten 4 5 19 19
22 Tarkowski Jacek UM 4 5 18 20
23 Gralewski Adam TBS Piekarnia 3 2 12 7
24 Wiktor Patrycja Sobmar 3 3 14 13
25 Podolski Adrian Luks Koźle 3 3 13 11
26 Grabowicz Grzegorz Jusport 2 3 3 12 12
27 Rechciński Michał GOK Rzgów 3 3 11 13
28 Sienkiewicz Krzysztof Zarten 3 3 10 15
29 Świderska Beata UM 3 3 9 12
30 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 3 5 13 18
31 Korus Piotr Korad 3 6 18 23
32 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 2 1 7 5
33 Szczęsny Dominik Jusport 2 2 2 7 8
34 Wlazło Wojciech Luks Koźle 2 3 8 12
35 Sobieszek Sławomir Jusport 2 2 3 7 9
36 Raszkiewicz Adam UM 2 3 7 10
37 Ciesielski Robert Aristo Jeans 2 3 6 10
38 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 2 4 12 12
39 Zimoń Mariusz GOK Rzgów 2 4 10 12
40 Masica Tadeusz Sokół Zgierz II 2 4 9 15
41 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 1 0 3 0
42 Pietrasiak Dominik Luks Koźle 1 0 3 2
43 Krzywania Michał Sokół Zgierz II 1 1 4 4
44 Kamiński Jacek Zapał 1 2 4 7
45 Wasiak Roman Sobmar 1 5 8 16
46 Zbrojewski Aureliusz Zarten 1 8 9 25
47 Olbiński Janusz Aristo Jeans 1 8 8 24
48 Zawada Bartłomiej UM 0 1 2 3
49 Andruszkiewicz Dagmara Aristo Jeans 0 1 1 3
50 Grabowicz Mateusz Jusport 2 0 1 0 3
51 Zuchowicz Piotr Sokół Zgierz II 0 1 0 3
52 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 0 1 0 3
53 Wnęk Stanisław Jusport 2 0 1 0 3
54 Rychlewicz Andrzej GOK Lutomiersk 0 1 0 3
55 Chrobot Maciej Pałac Młodzieży 2 0 3 3 9
56 Lewandowska Iwona Aristo Jeans 0 3 3 9
57 Marczyński Jerzy Sokół Zgierz II 0 3 2 9
58 Michalak Ludwik Pałac Młodzieży 2 0 3 0 9
59 Adamczyk Jarosław Korad 0 4 3 12
60 Mruk Wiesław Zapał 0 6 4 18
61 Krysiak Grzegorz Sokół Zgierz II 0 6 1 18

pavmar



«« powrót