I liga po 3 kolejkach
(data: 2015-10-23)



1.) Po spotkaniu JAGIELLONIA - JUSPORT goście wnieśli oficjalny protest ze względu na rozegranie pierwszych meczów piłeczką plastikową. [na ostatnim zebraniu zapadła decyzja, że w tym sezonie gramy piłeczkami celuloidowymi].
JUSPORT chciał po meczu wpisać taką uwagę do protokołu ale jeden z zawodników gospodarzy zabrał protokół nie udostępniając go drużynie przyjezdnej. Jest to informacja przekazana przez zarówno kapitana Jusportu jak i sędziego zawodów - Stanisława Wnęka.
W tej sytuacji Zarząd podjął decyzję zweryfikowania wyniku meczu na 5:5 (odejmując 1 pkt) i za uniemożliwienie wpisu do protokołu ukaranie drużyny Jagielloni upomnieniem.

  I LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 GEMLAK 3 9 25 5 3 0 0
2 WHSZ 2 6 18 2 2 0 0
3 ALEX-TEAM 2 6 16 4 2 0 0
4 JAGIELLONIA 3 6 15 15 1 1 1
5 JUSPORT 1 3 6 15 15 1 1 1
6 ENERGETYK 2 6 14 6 2 0 0
7 X-TEAM 2 6 13 7 2 0 0
8 ADAMEX 3 6 13 17 1 1 1
9 PGE DYSTRYBUCJA 3 5 14 16 1 0 2
10 FALCO 3 5 12 18 1 0 2
11 AZS 3 4 10 20 0 1 2
12 DREWNOSTYL.pl 3 4 9 21 0 1 2
13 TG SOKÓŁ ZGIERZ I 3 4 8 22 0 1 2
14 ELMAX PABIANICE 3 3 8 22 0 0 3

RANKING



  I LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Śniady Kacper Gemlak 8 1 26 3
2 Bartłomiejczyk Jarosław Jagiellonia 7 2 23 11
3 Turalska Adrianna Jusport 7 2 22 9
4 Molęda Jan WHSZ 6 0 18 0
5 Koziarski Jacek X Team 6 0 18 3
6 Kalina Leszek Alex Team 6 0 18 3
7 Maślanka Piotr AZS UŁ 6 3 21 13
8 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 6 3 19 12
9 Gieryń Katarzyna Gemlak 5 0 15 4
10 Stępień Marek WHSZ 5 1 16 4
11 Walaszczyk Rafał Energetyk 5 1 16 5
12 Konecki Adam Adamex 5 1 15 6
13 Durka Sławomir Alex Team 5 1 15 7
14 Frątczak Arkadiusz Energetyk 5 1 15 8
15 Ciesiołkiewicz Waldemar Drewnostyl.pl 5 4 18 19
16 Masica Tomasz Sokół Zgierz 4 1 13 6
17 Gajewicz Konrad X Team 4 2 15 8
18 Bednarek Krzysztof Jagiellonia 4 2 14 10
19 Kasza Dominik Gemlak 4 2 13 9
20 Wroński Piotr Gemlak 4 2 13 9
21 Juszko Adam PGE Dystrybucja 4 5 18 18
22 Robak Jacek Elmax Pabianice 4 5 16 19
23 Czyżewski Tomasz WHSZ 3 0 9 0
24 Rybikowski Szymon WHSZ 3 0 9 3
25 Józala Waldemar Falco 3 0 9 3
26 Konecki Daniel Adamex 3 3 13 11
27 Gawęda Hubert Sokół Zgierz 3 3 12 12
28 Olczak Mariusz Alex Team 3 3 12 13
29 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 3 4 12 14
30 Rejze Robert Falco 3 4 9 14
31 Beda Grzegorz Adamex 3 5 10 17
32 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 3 6 17 21
33 Dens Marcin Jusport 3 6 16 21
34 Fordoński Paweł Drewnostyl.pl 3 6 15 18
35 Kędzia Szymon AZS UŁ 3 6 15 20
36 Auguścik Natalia Jusport 3 6 13 18
37 Sokołowski Witold Falco 2 3 8 11
38 Romanowski Andrzej Elmax Pabianice 2 4 7 16
39 Moćko Przemysław Energetyk 2 4 6 15
40 Juszko Andrzej Adamex 2 5 9 16
41 Przesmycki Przemysław Gemlak 1 0 3 0
42 Sobczyk Andrzej Elmax Pabianice 1 2 5 8
43 Szcześniak Karol Sokół Zgierz 1 3 6 11
44 Wróbel Krzysztof Falco 1 4 5 13
45 Skowroński Wojciech X Team 1 5 6 15
46 Sokołowski Szymon Falco 1 6 7 19
47 Pietrzak Jan Jagiellonia 0 2 0 6
48 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 0 3 2 9
49 Pabiańczyk Sławomir Sokół Zgierz 0 3 1 9
50 Bara janusz Elmax Pabianice 0 3 0 9
51 Izdebski Sławomir Drewnostyl.pl 0 4 3 12
52 Ługowski Jarosław Drewnostyl.pl 0 5 1 15
53 Ferszowicz Antoni (K) Sokół Zgierz 0 6 3 18
54 Kapelański Adam Elmax Pabianice 0 6 3 18
55 Kubiak Damian AZS UŁ 0 9 5 27

pavmar



«« powrót