I liga po 9 kolejkach
(data: 2015-12-11)



Bez meczów: AZS - ELMAX i DREWNOSTYL - WHSZ

  I LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 GEMLAK 9 27 70 20 9 0 0
2 WHSZ 8 22 65 15 7 0 1
3 ENERGETYK 9 22 56 34 5 3 1
4 JAGIELLONIA 9 21 52 38 5 2 2
5 ALEX-TEAM 9 21 53 37 5 2 2
6 JUSPORT 1 9 19 44 46 4 2 3
7 ADAMEX 9 18 43 47 3 3 3
8 TG SOKÓŁ ZGIERZ I 9 17 40 50 3 2 4
9 X-TEAM 9 17 38 52 3 2 4
10 FALCO 9 16 38 52 2 3 4
11 PGE DYSTRYBUCJA 9 14 38 52 2 1 6
12 ELMAX PABIANICE 8 10 26 54 0 2 6
13 DREWNOSTYL.pl 8 10 24 56 0 2 6
14 AZS 8 10 23 57 0 2 6

RANKING



  I LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Walaszczyk Rafał Energetyk 22 5 72 29
2 Bartłomiejczyk Jarosław Jagiellonia 22 5 71 31
3 Śniady Kacper Gemlak 22 5 70 22
4 Frątczak Arkadiusz Energetyk 21 6 70 35
5 Kalina Leszek Alex Team 21 6 66 31
6 Czyżewski Tomasz WHSZ 20 1 62 11
7 Turalska Adrianna Jusport 20 4 65 28
8 Molęda Jan WHSZ 18 0 54 4
9 Gieryń Katarzyna Gemlak 17 2 54 18
10 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 17 10 60 44
11 Stępień Marek WHSZ 16 5 56 28
12 Gawęda Hubert Sokół Zgierz 15 6 54 34
13 Koziarski Jacek X Team 15 6 50 27
14 Durka Sławomir Alex Team 15 9 52 42
15 Masica Tomasz Sokół Zgierz 14 3 43 23
16 Bednarek Krzysztof Jagiellonia 14 5 48 29
17 Konecki Adam Adamex 14 7 49 31
18 Konecki Daniel Adamex 13 11 49 44
19 Kasza Dominik Gemlak 12 4 39 23
20 Juszko Adam PGE Dystrybucja 12 15 46 56
21 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 11 12 43 46
22 Fordoński Paweł Drewnostyl.pl 11 13 49 45
23 Kędzia Szymon AZS UŁ 11 13 44 50
24 Olczak Mariusz Alex Team 10 14 41 48
25 Gajewicz Konrad X Team 10 17 44 59
26 Józala Waldemar Falco 9 3 30 16
27 Maślanka Piotr AZS UŁ 9 15 45 54
28 Robak Jacek Elmax Pabianice 9 15 41 53
29 Rejze Robert Falco 9 15 41 53
30 Dens Marcin Jusport 9 18 44 64
31 Sobczyk Andrzej Elmax Pabianice 8 4 30 21
32 Wroński Piotr Gemlak 8 5 28 21
33 Ciesiołkiewicz Waldemar Drewnostyl.pl 8 10 32 39
34 Szcześniak Karol Sokół Zgierz 7 11 33 38
35 Sokołowski Szymon Falco 7 11 31 37
36 Beda Grzegorz Adamex 7 15 32 50
37 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 7 20 41 66
38 Auguścik Natalia Jusport 6 14 27 47
39 Moćko Przemysław Energetyk 6 21 32 68
40 Skowroński Wojciech X Team 6 21 26 71
41 Przesmycki Przemysław Gemlak 5 1 16 6
42 Rybikowski Szymon WHSZ 5 1 16 8
43 Romanowski Andrzej Elmax Pabianice 5 7 18 28
44 Sokołowski Witold Falco 5 8 22 27
45 Juszko Andrzej Adamex 5 9 22 31
46 Zimny Jan Jusport 3 7 14 23
47 Wróbel Krzysztof Falco 3 11 16 36
48 Żywotek Sylwester WHSZ 2 1 6 4
49 Placek Krzysztof Alex Team 1 2 6 6
50 Skowroński Dariusz WHSZ 1 2 4 6
51 Dubiela Jacek X Team 1 2 3 7
52 Izdebski Sławomir Drewnostyl.pl 1 13 8 40
53 Kapelański Adam Elmax Pabianice 1 14 11 43
54 Ferszowicz Antoni (K) Sokół Zgierz 1 15 15 45
55 Ługowski Jarosław Drewnostyl.pl 1 15 6 45
56 Kubiak Damian AZS UŁ 1 17 11 51
57 Wiankowski AZS UŁ 0 3 3 9
58 Pabiańczyk Sławomir Sokół Zgierz 0 3 1 9
59 Pietrzak Jan Jagiellonia 0 4 0 12
60 Bara Janusz Elmax Pabianice 0 6 1 18
61 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 0 8 6 24

pavmar



«« powrót