Pierwsze 2 kolejki rundy wiosennej 2016
(data: 2016-01-24)



W tygodniu od 25.01. do 31.01.2016 proszę podawać mi zmiany personalne w drużynach na rundę wiosenną.
600 923 560, pavmar@op.pl

V LIGA
Termin 1
1 - 5. 02. 2016
DK RELAX – F D pt 17:00
BSA RODZINA – TG SOKÓŁ ZGIERZ III pn 19:00
OSP KUDROWICE – NADZIEJA śr 18:00
WODOCIĄGI – GERONIMO pn 17:00
KORMAH – SOCZEWKA cz 17:30
OLD DOUBLE – SSN START pt 19:00
BLOK EKIPA – PAŁAC MŁODZIEŻY 4 wt 18:00
HARASUTO – AMPER cz 19:00

Termin 2
8 - 12. 02. 2016
AMPER – DK RELAX wt 17:30
PAŁAC MŁODZIEŻY 4 – HARASUTO wt 17:30
SSN START – BLOK EKIPA wt 16:45
SOCZEWKA – OLD DOUBLE pt 19:30
GERONIMO – KORMAH pt 17:00
NADZIEJA – WODOCIĄGI cz 19:30
TG SOKÓŁ ZGIERZ III – OSP KUDROWICE wt 17:30
F D – BSA RODZINA cz 18:30

IV LIGA
Termin 1
1 - 5. 02. 2016
PAŁAC MŁODZIEŻY 3 - ATOS wt 17:30
KWIAT LOTOSU - ARIZONA pn 18:00
ELEKTROPROJEKT - MAP POLSKA cz 17:30
RAVEN CLUB 2 - TOPSPIN pn 17:30
BASTION - MKS JEDYNKA wt 17:30
WIMARAN - MAXIMUS śr 17:30
DRAGON - POKEMONY cz 18:00
Termin 2
8 - 12. 02. 2016
POKEMONY - PAŁAC MŁODZIEŻY 3 pt 19:00
MAXIMUS - DRAGON śr 17:00
MKS JEDYNKA - WIMARAN pn 19:00
TOPSPIN - BASTION pn 19:00
MAP POLSKA - RAVEN CLUB 2 pn 17:30
ARIZONA - ELEKTROPROJEKT pt 19:00
ATOS - KWIAT LOTOSU wt 16:30

III LIGA
Termin 1
1 - 5. 02. 2016
POLESIANKA KANZAS wt 16:30
DREWNOMIK KAMIKAZE śr 19:00
PROJEKT X PORTA WAN pn 18:30
VABANK RADAR 1955 śr 17:00
EXPANDOR RAVEN CLUB pt 19:00
NASTAL HUNTERS Łódź wt 18:00
KWJ ŁÓDŹ TOMA śr 17:30

Termin 2
8 - 12. 02. 2016
TOMA POLESIANKA pt 19:30
HUNTERS Łódź KWJ ŁÓDŹ śr 17:30
RAVEN CLUB NASTAL pn 17:30
RADAR 1955 EXPANDOR wt 16:45
PORTA WAN VABANK wt 18:00
KAMIKAZE PROJEKT X pt 19:00
KANZAS DREWNOMIK wt 17:00

II LIGA
Termin 1
1 - 5. 02. 2016
GOK LUTOMIERSK - PAŁAC MŁODZIEŻY 2 cz 17:30
TBS PIEKARNIA - SOBMAR pt 19:30
SOKÓŁ ZGIERZ II - GOK RZGÓW wt 17:30
PAŁAC MŁODZIEŻY 1 - JUSPORT 2 pn 18:00
ARISTO JEANS - ZARTEN pn 19:00
LUKS KOŹLE - ZAPAŁ pt 18:00
KORAD - UNIWERSYTET MED. pt 17:30

Termin 2
8 - 12. 02. 2016
UNIWERSYTET MED. - GOK LUTOMIERSK cz 19:30
ZAPAŁ - KORAD śr 17:30
ZARTEN - LUKS KOŹLE pt 19:00
JUSPORT 2 - ARISTO JEANS cz 19:00
GOK RZGÓW - PALAC MŁODZIEŻY 1 śr 18:30
SOBMAR - SOKÓŁ ZGIERZ II pt 17:30
PAŁAC MŁODZIEŻY 2 - TBS PIEKARNIA cz 17:30

I LIGA
Termin 1
1 - 5. 02. 2016
WHSZ - FALCO cz 18:00
X-TEAM - ELMAX PABIANICE cz 18:30
PGE DYSTRYBUCJA - ADAMEX śr 17:30
GEMLAK - JAGIELLONIA wt 18:00
DREWNOSTYL.pl - ALEX-TEAM pt 19:00
JUSPORT - AZS ŁÓDŹ pt 19:00
ENERGETYK - TG SOKÓŁ ZGIERZ I pn 18:30

Termin 2
8 - 12. 02. 2016
TG SOKÓŁ ZGIERZ I - WHSZ cz 17:30
AZS ŁÓDŹ - ENERGETYK śr 19:00
ALEX-TEAM - JUSPORT cz 18:00
JAGIELLONIA - DREWNOSTYL.pl śr 17:30
ADAMEX - GEMLAK pt 19:00
ELMAX PABIANICE - PGE DYSTRYBUCJA cz 18:30
FALCO - X-TEAM pn 19:00

pavmar



«« powrót