I liga po I rundzie
(data: 2016-01-29)



Drużyna ENERGETYK otrzymuje na zakończenie rundy jesiennej upomnienie za notoryczne przesyłanie protokołów pomeczowych w piątki podczas gdy mecze rozgrywane są w poniedziałki.
Przypominam, że protokoły należy przesyłać zaraz po meczu (tego samego dnia) lub najpóźniej następnego dnia (do południa).

  I LIGA     gry      
  drużyny tydzień pkt W P zw re po
1 GEMLAK 13 39 103 27 13 0 0
2 WHSZ 13 37 110 20 12 0 1
3 X-TEAM 13 29 66 64 7 2 4
4 FALCO 13 28 66 64 6 3 4 4
5 ENERGETYK 13 28 73 57 6 3 4 0
6 JAGIELLONIA 13 28 69 61 6 3 4 -4
7 ALEX-TEAM 13 27 69 61 6 2 5 10
8 TG SOKÓŁ ZGIERZ I 13 27 67 63 6 2 5 2
9 JUSPORT 1 13 27 60 70 6 2 5 -12
10 ADAMEX 13 23 56 74 3 4 6
11 PGE DYSTRYBUCJA 13 21 55 75 3 2 8
12 AZS 13 19 44 86 2 2 9
13 ELMAX PABIANICE 13 16 38 92 0 3 10
14 DREWNOSTYL.pl 13 15 33 97 0 2 11

RANKING



  I LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Czyżewski Tomasz WHSZ 35 1 116 16
2 Molęda Jan WHSZ 33 0 99 12
3 Bartłomiejczyk Jarosław Jagiellonia 33 6 104 42
4 Śniady Kacper Gemlak 32 7 102 36
5 Walaszczyk Rafał Energetyk 31 8 103 40
6 Kalina Leszek Alex Team 29 10 92 45
7 Koziarski Jacek X Team 27 4 86 27
8 Turalska Adrianna Jusport 25 9 84 45
9 Frątczak Arkadiusz Energetyk 25 14 95 61
10 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 25 14 87 63
11 Gawęda Hubert Sokół Zgierz 24 8 82 49
12 Gieryń Katarzyna Gemlak 23 2 72 21
13 Masica Tomasz Sokół Zgierz 22 4 68 31
14 Stępień Marek WHSZ 21 7 72 37
15 Konecki Adam Adamex 21 9 71 41
16 Durka Sławomir Alex Team 19 14 68 58
17 Kędzia Szymon AZS UŁ 19 20 76 80
18 Wroński Piotr Gemlak 18 6 58 32
19 Rejze Robert Falco 18 18 71 70
20 Maślanka Piotr AZS UŁ 18 21 80 78
21 Konecki Daniel Adamex 17 19 67 71
22 Bednarek Krzysztof Jagiellonia 16 12 59 52
23 Sokołowski Szymon Falco 16 13 58 53
24 Fordoński Paweł Drewnostyl.pl 16 20 65 70
25 Juszko Adam PGE Dystrybucja 16 23 66 82
26 Gajewicz Konrad X Team 15 22 65 79
27 Sobczyk Andrzej Elmax Pabianice 13 11 56 48
28 Olczak Mariusz Alex Team 13 23 58 77
29 Dens Marcin Jusport 13 25 62 89
30 Robak Jacek Elmax Pabianice 13 26 61 90
31 Kasza Dominik Gemlak 12 4 39 23
32 Józala Waldemar Falco 12 5 40 26
33 Szcześniak Karol Sokół Zgierz 12 14 49 50
34 Kotlicki Mirosław Jagiellonia 12 19 54 67
35 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 10 29 58 94
36 Przesmycki Przemysław Gemlak 9 4 30 18
37 Moćko Przemysław Energetyk 9 30 44 96
38 Zimny Jan Jusport 8 14 42 46
39 Ciesiołkiewicz Waldemar Drewnostyl.pl 8 15 34 54
40 Skowroński Wojciech X Team 8 24 32 81
41 Sokołowski Witold Falco 7 8 28 28
42 Romanowski Andrzej Elmax Pabianice 7 11 26 40
43 Auguścik Natalia Jusport 7 16 31 53
44 Beda Grzegorz Adamex 7 24 38 77
45 Rybikowski Szymon WHSZ 6 4 24 19
46 Dubiela Jacek X Team 6 6 19 23
47 Wróbel Krzysztof Falco 6 14 25 48
48 Juszko Andrzej Adamex 5 15 25 49
49 Żywotek Sylwester WHSZ 4 2 12 7
50 Nowak Tomasz AZS UŁ 2 1 6 5
51 Pabiańczyk Sławomir Sokół Zgierz 2 6 9 20
52 Kapelański Adam Elmax Pabianice 2 22 16 68
53 Izdebski Sławomir Drewnostyl.pl 2 27 16 84
54 Skowroński Dariusz WHSZ 1 2 4 6
55 Wiankowski Damian AZS UŁ 1 5 10 15
56 Placek Krzysztof Alex Team 1 5 8 15
57 Pietrzak Jan Jagiellonia 1 6 3 18
58 Cieśliński Dariusz Jagiellonia 1 11 11 35
59 Ferszowicz Antoni (K) Sokół Zgierz 1 18 19 54
60 Kubiak Damian AZS UŁ 1 23 11 69
61 Ługowski Jarosław Drewnostyl.pl 1 25 7 75
62 Bara Janusz Elmax Pabianice 0 9 1 27

pavmar



«« powrót