Trzeci turniej Grand Prix Łodzi amatorów i weteranów - kolejność w zawodach
(data: 2016-02-29)

Trzeci turniej  GP Łodzi amatorów i weteranów 28 II 2015

1 Koziarski Jacek X-TEAM
2 Czyżewski Tomasz WHSZ
  3-4 Małkus Paweł OCHMAN Raszków
  Konecki Adam ADAMEX
  5-6 Sokołowski Szymon FALCO
  Frątczak Arkadiusz ENERGETYK
  7-8 Gołębski Piotr KOŁO
  Krych Krzysztof PAŁAC MŁODZIEŻY 2
 9-12 Iwulski Robert  OCHMAN Raszków
  Dubiela Jacek X TEAM
  Kordylewski Piotr OCHMAN Raszków
  Przesmycki Przemysław GEMLAK
13-16 Maślanka Piotr AZS UŁ
  Raszkiewicz Adam  UNIWERSYTET MEDYCZNY
  Guzek Mateusz ŁOWICZ
  Śniady Kacper GOK Rzgów
17-20 Romaniuk Rafał UNIWERSYTET MEDYCZNY
  Wrzosek Andrzej RAWA MAZOWIECKA
  Ciesiołkiewicz Waldemar DREWNOSTYL.PL
  Jacak Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY 1
21-24 Kasza Dominik GEMLAK
  Kurzawski Jędrzej KAMIKAZE
  Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja
  Sokołowski Witold FALCO
25-28 Kubicki Robert BASTION
  Filipczak Jacek MLUKS Brzeziny
  Rejze Robert FALCO
  Szcześniak Karol SOKÓŁ Zgierz
29-32 Będzyński Dariusz TOMASZÓW MAZOWIECKI
  Gruszecki Witold HUNTERS Łódź
  Kołakowski Lech SKIERNIEWICE
  Szczepaniak Przemysław PAŁAC MŁODZIEŻY 2
33-36 Ciekański Jerzy WOLA Wiązowa
  Milczarski Piotr  NOWY DUNINÓW
  Tataj Mariusz UKS Bednary
  Marciniak Zbigniew ARISTO JEANS
37-40 Frączyk Robert AZS UŁ
  Kostecki Piotr  KWJ Łódź
  Nowak Tomasz  MAKÓW
  Tarkowski Jacek UNIWERSYTET MEDYCZNY
41-44 Podolski Adrian LUKS KOŹLE
  Wencel Mariusz KANZAS
  Goździk Zbigniew TOMASZÓW Mazowiecki
  Myczka Przemysław UKS Bednary
45 Wlazło Wojtek LKS POLONIA Niesułków
  Bara Janusz ELMAX Paianice
  Kosiorek Dominik TOPSPIN
  Podstawczyński Hubert KANZAS
49-50 Moćko Przemysław ENERGETYK
  Burhard Paweł TOMASZÓW Mazowiecki
51-52 Mikołajczyk Grzegorz BASTION
  Ciołek Włodzimierz SOMAR
53-56 Dima  CHARKÓW
  Dziedziński Marek TOMASZÓW Mazowiecki
  Marciniak Iza DRAGON
  Wójcik Mateusz ELTA Łódź
57-64 Bereżewski Jakub PROJEKT X
  Jaworski Jacek TOMASZÓW MAZOWIECKI
  Ciesielski Robert ARISTO JEANS
  Kilanowski Maciej PAŁAC MŁODZIEŻY 2
  Korkosiński Bartosz PAŁAC MŁODZIEŻY 2
  Marchwicki Paweł SOBMAR
  Wieczorkiewicz Tomasz ŁÓDŹ
  Skowroński Maciek LUKS KOŹLE
65-66 Pietrasiak Dominik LUKS KOŹLE
  Korzeniewski Marcin RET GIM 20
67-68 Duraj Andrzej ARIZONA
  Cegielski Adam  MAKÓW
69-72 Andruszkiewicz Dagmara ARISTO JEANS
  Głuszczak Andrzej AZS UŁ
  Sitarski Tomasz  HUNTERS Łódź
  Kopczyński Jerzy DRAGON
73-80 Stopczyk Marcin BSA RODZINA
  Kołdrzak Marcel ŁÓDŹ
  Olbiński Janusz ARISTO JEANS
  Odrowski Sławomir JUSPORT 2
  Kiciński Ryszard BSA RODZINA
  Sowiński Arkadiusz BLOK EKIPA
  Cichosz Konrad TOMASZÓW Mazowiecki
  Kozulski Piotr  MAXIMUS
81-88 Dens Marcin JUSPORT 2
  Kołodziejski Michał  KORMAH
  Grzesiak Mateusz  GERONIMO
  Siedlecki Mirosław BSA RODZINA
  Wasiak Roman SOBMAR
  Janiec Adam MKS Jedynka
  Lewandowska Iwona ARISTO JEANS
  Milczarski Paweł  NOWY DUNINÓW
89-96 Mruk Wiesław ZAPAŁ
  Wojciechowski Wojciech KWJ Łódź
  Borys Marek OSP Kudrowice
  Kałużewska Magdalena KORMAH
  Kopczyński Adam BLOK EKIPA
  Kalwasiński Włodzimierz  NOWY DUNINÓW
  Kwiatkowski Wiktor SSN START 
  Prusinowski Szymon LKS POLONIA Niesułków
97-104 Klimek Paweł OSP Kudrowice
  Juchniewicz Jerzy AMPER Łódź
  Czuj Władysław MLUKS Brzeziny
  Olborski Przemysław AZS UŁ
  Piasrkiewicz Dominik BSA RODZINA
  Głobiński Krzysztof AMPER Łódź
  Michalak Ludwik PAŁAC MŁODZIEŻY 2
  Hrynduła Wojciech MKS Jedynka
105-112 Kałużewski Michał KORMAH
  Koziróg Paweł KAMIKAZE
  Szymborski Andrzej  NOWY DUNINÓW
  Smulik Bartosz BLOK EKIPA
  Klimek Tomasz OSP Kudrowice
  Susik Krzysztof MLUKS Brzeziny
  Romański Włodzimierz  NOWY DUNINÓW
  Ciepluch Adam KORMAH

 

 

Jeszcze dziś wszystkie tabelki turniejowe, a najpóźniej jutro ranking po 3 turniejach.

 

WaldiC



«« powrót