CZWARTY turniej Grand Prix Łodzi - godziny rozpoczęcia gier i ....
(data: 2016-04-01)

Bez tytułu 1

O godzinie 10:00 grają (trzeba się zweryfikować do 9:40 !) 
1. Andruszkiewicz Dagmara ARISTO JEANS 
2. Bara Janusz ELMAX Paianice 
3. Bereżewski Jakub PROJEKT X 
4. Będzyński Dariusz Szkoła Mistrzów TT 
5. Burhard Paweł Szkoła Mistrzów TT 
6. Cegielski Adam MAKÓW 
7. Ciesielski Robert ARISTO JEANS 
8. Drabicki Tadeusz ALEKSANDRÓW Łódzki 
9. Dubiela Jacek X TEAM 
10. Duraj Andrzej ARIZONA 
11. Dziedziński Marek Szkoła Mistrzów TT 
12. Fordoński Paweł DREWNOSTYL.PL 
13. Głobiński Krzysztof AMPER Łódź 
14. Goździk Zbigniew Szkoła Mistrzów TT 
15. Grabowicz Grzegorz JUSPORT 2 
16. Grabowicz Mateusz MKS JEDYNKA 
17. Gruszecki Witold HUNTERS Łódź 
18. Grzesiak Marek GERONIMO 
19. Grzesiak Mateusz GERONIMO 
20. Jankowski Szymon PAŁAC MŁÓDZIEŻY 
21. Juchniewicz Jerzy AMPER Łódź 
22. Kamiński Jacek ZAPAŁ 
23. Kamiński Krzyś MKS JEDYNKA Łódź 
24. Kapusta Marcin EXPANDOR 
25. Kiciński Ryszard BSA RODZINA 
26. Kilanowski Maciej PAŁAC MŁODZIEŻY 2 
27. Kołakowski Lech SKIERNIEWICE 
28. Kołdrzak Marcel KORMAH 
29. Kołodziejczyk Hubert KORMAH 
30. Kołodziejski Michał KORMAH 
31. Kopczyński Jerzy DRAGON 
32. Kosiorek Dominik TOPSPIN 
33. Koziróg Paweł KAMIKAZE 
34. Kubicki Robert BASTION 
35. Kunert Szymon ŁÓDŹ 
36. Kurzawski Jędrzej KAMIKAZE 
37. Laudański Piotr KANZAS 
38. Łępicki Andrzej Szkoła Mistrzów TT 
39. Marciniak Zbigniew ARISTO JEANS 
40. Michalak Ludwik PAŁAC MŁODZIEŻY 2 
41. Mikołajczyk Grzegorz BASTION 
42. Mruk Wiesław ZAPAŁ 
43. Nowak Tomasz MAKÓW 
44. Olbiński Janusz ARISTO JEANS 
45. Olborski Przemysław AZS UŁ 
46. Papuga Dawid KSIĘŻAK Łowicz 
47. Podolski Adrian LUKS KOŹLE 
48. Podstawczyński Hubert KANZAS 
49. Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 
50. Siedlecki Mirosław BSA RODZINA 
51. Skiba Robert ŁÓDŹ 
52. Smulik Bartosz BLOK EKIPA 
53. Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 
54. Szcześniak Karol SOKÓŁ Zgierz 
55. Tarkowski Jacek UNIWERSYTET MEDYCZNY 
56. Wasiak Roman SOBMAR 
57. Wencel Mariusz KANZAS 
58. Wieczorkiewicz Tomasz ŁÓDŹ 
59. Wlazło Wojtek LKS POLONIA Niesułków 
60. 


O godzinie 12:15 grają (trzeba się zweryfikować do 12:00)

1. Borys Marek OSP Kudrowice 
2. Cichosz Konrad Szkoła Mistrzów TT 
3. Czuj Władysław MLUKS Brzeziny 
4. Filipczak Jacek MLUKS Brzeziny 
5. Głuszczak Andrzej AZS UŁ 
6. Gołębski Zbigniew KOŁO 
7. Klim Wojciech MLUKS Brzeziny 
8. Korkosiński Bartosz PAŁAC MŁODZIEŻY 2 
9. Kozulski Piotr MAXIMUS 
10. Kwiatkowski Wiktor SSN START 
11. Lewandowska Iwona ARISTO JEANS 
12. Marciniak Iza DRAGON 
13. Odrowski Sławomir JUSPORT 2 
14. Rejze Robert FALCO 
15. Skowroński Maciek LUKS KOŹLE 
16. Sokołowski Witold FALCO 
17. Sowiński Arkadiusz BLOK EKIPA 
18. Stopczyk Marcin BSA RODZINA 
19. Szurgot Andrzej KOŁO 
20. Wojciechowski Wojciech KWJ Łódź 


Na 14:30 zapraszamy:

1 Małkus Paweł OCHMAN Raszków 
2 Koziarski Jacek X-TEAM 
3 Konecki Adam ADAMEX 
4 Śniady Kacper GOK Rzgów 
5 Frątczak Arkadiusz SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź 
6 Kordylewski Piotr OCHMAN Raszków 
7 Iwulski Robert OCHMAN Raszków 
8 Szczepaniak Przemysław PAŁAC MŁODZIEŻY 2 
9 Przesmycki Przemysław GEMLAK 
10 Gołębski Piotr KOŁO 
11 Ciesiołkiewicz Waldemar DREWNOSTYL.PL 
12 Wrzosek Andrzej RAWA MAZOWIECKA 
13 Maślanka Piotr AZS UŁ 
14 Jacak Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY 1 
15 Raszkiewicz Adam UNIWERSYTET MEDYCZNY 
16 Kasza Dominik GEMLAK 

Najświeższe informacje będą na forum.

Ze sportowym pozdrowieniem 
Waldemar Ciesiołkiewicz

 



«« powrót